БолеИменее• 18 ноября 2023
ВПО, как планируете выживать после отмены выплат в 2024г?
Знаю,что сейчас все напишут-мол, идите работать. Но никто и не говорит, что переселенцы не работают. Но пока платили ВПО, можно было хоть какую-то часть аренды покрывать, а теперь что делать?
Результат:
вже голосів:
278 (65.72%)
Результат
54 (12.77%)
Затянем пояса еще туже
49 (11.58%)
Выедем заграницу
42 (9.93%)
Вернемся в оккупацию/на прифро
Клементина• 19 ноября 2023
Ответ длямульти1
За сертифікати знаю, а чому вони тільки херсонцям видавали? Вони напевно тим, видали хто з ними співробітничав, наводки робив
Тільки Херсонська область. Інші області ні. Не знаю чому.
Співробітництво не обов´язково. Треба було мати прописку Херсонської обл. Багато наших поїхали в Європу, взнали про сертифікати, повернулись додому, поїхали в рашку, отримали сертифікат - купили житло в Криму чи краснодарі, і виїхали знову в Європу))
Правильно зробили, я вважаю.
Чим більше русня заплатить, тим краще.
Правильно зробили, я вважаю.
Чим більше русня заплатить, тим краще.
Клементина• 19 ноября 2023
Ответ длямульти1
Ось русняві офіційні правила. Нічого немає про співробітництво.
Karamelka-Ольга• 19 ноября 2023
Ответ дляОксана_12
Вибачте, але де ви пропонуєте людям, у яких немає ковдри і рушника, брати залишок на виплату іпотеки??? А воно їм треба? Одне житло вони вже втратили, не певна що всі будуть рватись влізти в кабалу на друге. Ці виплати і мають своєю ціллю - на поїсти. Вам з колегами аби говорити
Ці виплати не на поїсти, а на оренду житла. І для моєї родини це дуже хороша допомога.
Karamelka-Ольга• 19 ноября 2023
Ответ дляКлементина
Уявіть собі!
Ну проїдять вони свої гроші ВПО зараз , що далі?
Звідки в них квартира з´явиться?
А так би платили вже за свою, а не все життя оренда
Звідки в них квартира з´явиться?
Якщо буде вже своє житло, то допомогу ВПО платити не будуть.
Клементина• 19 ноября 2023
Ответ дляKaramelka-Ольга
Ми обговорювали ідею : якби ВПО дали квартиру в іпотеку, в новобудові.
Зробили б якусь спеціальну безвідсоткову іпотеку по держ програмі.
І виплатами ВПО покривали платежі по іпотеці, грошей би вам вже не давали в такому разі. Такі умови - поки іде війна. Після війни залишок би доплатили самі і була б у вас квартира.
Хотіли б так?
Чи краще зараз ці гроші просто на оренду витрачати?
Хотіли б так?
Karamelka-Ольга• 19 ноября 2023
Ответ дляКлементина
Хотіли б так?
Поки йде війна страшно обзаводитися своїм житлом. А якщо нова квартира постраждає від обстрілів, доведеться виплачувати іпотеку?
А якщо знов прийдеться залишити своє житло і тікати?
Ні, я краще в орендованій квартирі поки що поживу.
L-i-s-a-92af• 19 ноября 2023
Ответ дляОльга-f5e3
Да откуда вы берёте, что в 2024 прекратят выплаты?
Берут с методичек,которые им с кремля скидывают.Нет такого!
С января будет ограничение по-доходам и все.
Sofia Tatra• 19 ноября 2023
Ответ дляКлементина
Хотіли б так?
Я согласна так ! Но увы такой программы нет
Ответ дляKaramelka-Ольга
Ну на пожити. А що,ваша родина потягне іпотеку, яку тут пропонують замість цих виплат? Ну щоб нехороші люди не наживались на вас і ви думали про майбутнє? А мамка з дитиною і зп 12 тисяч? А пенсіонери з мінімалкою? Цей світ рожевих поні щось не сильно рощуміє, що таке іпотека. І де має тим часом мешкати та що їсти та людина.
Ольга-f5e3• 19 ноября 2023
Ответ длямэри2003
Ограничат-это оставят многодетным,инвалидам,пенсионерам. ВСЁ!
Та не е трындите! Сбросьте ссылку где написано, что оставят только инвалидам, пенсам и многодетным.
Ответ дляКлементина
Хотіли б так?
Ви при тямі? А жити де до тієї новобудови? Вона відразу з ремонтом здається? А на доплату де гроші брати? Чи у вас всі впо це молоді сім´ї освічених здорових як коні людей з двох дорослих?
Ответ дляКлементина
Уявіть собі!
Звідки в них квартира з´явиться?
Я вам спробую на пальчиках пояснити. Людині, яка виїхала з чемоданом і прочуханом цікаво мати ще одну пару трусів, нові кросівки, бо з тих дитина виросла, миску з ложкою і що в ту миску покласти. Ви розумієте, що таке іпотека і родини з яким доходом можуть її собі дозволити? Ці люди і без вас прекрасно розберуться зі своїми фінансами і можливостями. Ніщо не заважає. А всі їінші так і будуть орендувати. Як і тисячі не впо.
Клементина• 19 ноября 2023
Ответ дляОксана_12
Ну, добре. Хай буде по вашому.
В мене як раз і є орендарі ВПО.
Могли б за свою хату платити (на льготних підставах)
А платять за мою.
В мене як раз і є орендарі ВПО.
А платять за мою.
Karamelka-Ольга• 19 ноября 2023
Ответ дляОксана_12
Ні, ми не потянемо іпотеку. Іпотека під час війни, це не дуже вдала ідея. І я ніколи не думала, що на мені наживаються.
Ответ дляKaramelka-Ольга
Ну власне я приблизно те ж писала панянці, яка сидячи в своєму домі з такими ж колегами краще всіх знає, куди треба витрачати гроші. А то що впо продають і проживають виплати. Мають дбати про майбутнє... Це якісь альтернативні люди в альтернативній реальності, які планують оплачувати іпотеку за соціалку.
Ответ дляБулочка13
Если вы в разводе, квартира мужа, вы где-то же планировали жить? Работать? Как-то содержать себя и ребенка?
Немного не понимаю этой паники по поводу выплат: раньше платили 3 месяца и идите работайте, гуманитарку было меньше, отношение к переселенцам было хуже и никто не раздувал проблему. Сейчас пособие получают годами, помощь от ООН, гуманитарные наборы и все равно мало. Сложно сейчас всем: посмотрите сколько семей живут на съеме и они не ВПО и каждой семье, если бы капало по 4-5 тыс в месяц было бы очень даже неплохо. Но сейчас тяжело всем, в стране экономический кризис и война и социальные выплаты выплачиваются из бюджета этой же страны, поэтому фильтрация выплат необходимая мера..а перечитывая комментарии только и звучит ’должны’, ’обязаны’, но ’работать не хочу’, ’искать варианты не хочу’, ’что-то делать не хочу’. Кому из вас деньги сыпятся на голову просто так или при любимой работе 2 часа в день?! Никому!
В разводе я оказалась совсем недавно и внезапно! Муж просто подал на развод во время войны. И я осталась одна с ребенком в чужом городе на съемной квартире без ничего. Никакой помощи я нигде не получила за все время. Даже гуманитарку ни разу не брала. Работу ищу, но безуспешно, еще и в Запорожье.
Ответ дляВсем_Рада
Вы не ответили на вопрос: если бы не было войны, что бы вы делали? Почему не получаете гуманитарную помощь? Уверена, что в Запорожье она есть. Нянечки в детские сады, уборщицы, продавцы или кассиры всегда нужны, не самая оплачиваемая и не самая лёгкая работа, но другой вопрос готовы ли вы пойти на любую работу? Есть транзитные городки для переселенцев - аренда там намного ниже, чем аренда квартиры. Вы не одни с такими проблемами, поэтому не нужно ждать, нужно добиваться самим. Удачи вам.