ПриснитсяЖЕ• Изменено 18 ноября 2023
Мами 13-річних дівчаток, зайдіть! Питання про подарунки
Беру участь в акції до св. Миколая, де треба за листом від дитини надіслати подарунок (діти ТПО, дітки, батьки яких загинули, діти воїнів та ін.).
Подарунок, який дитина озвучила у листі до св. Миколая, я вже купила. Хочу, щоб дитина отримала цілу коробку подарунків. Солодощі - куплю (але якщо підкажете, які саме у тренді зараз - подякую дуже).
Але хочу ще щось крім подарунка (він реально невеликий).
Тому питання до мам - що б ваші доньки хотіли б у коробці від св. Миколая? Маю на увазі не щось велике-суттєве, а дівчачі дрібнички.
Питаю тому, що я - бабуся діток 3 і 7 років, і не знаю, що б хотіло дівча у 13.
Дякую завчасно.
ПриснитсяЖЕ
• 19 ноября 2023
Ответ дляМудробаба
Або можна зробити такий набір доглядової косметики:мило,гель для душу,гель для вмивання,шампунь,бальзам,маски,дезодорант,carmex зволоження для губ і т.д.
для дівчинки 13 років все це брати як для дорослої, я правильно зрозуміла? (якщо що, то я без сарказму, бо звикла своїм маленьким внучкам купувати все для діток)?
18 мнеУЖЕ• 19 ноября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
дитяча? є у Еві?
Можно в Єві, але не дитяча.
Є підліткова
ПриснитсяЖЕ
• 19 ноября 2023
Ответ дляТепличная
Доросла кружка ?😳 простите пожалуйста, сколько вам лет ? Мне в 33 очень не понятно ваше мышление
мені 46
Пенек Возмездия• 19 ноября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Ок, дякую. кружку в коробку класти не буду. хоча дівчинка - ВПО, можливо, саме класна чашка їй би і була до душі ( я сьогодні дивилася іменні чашки в Епіцентрі, до речі, непогані)
Якщо ВПО, то тим паче чашці буде дуже рада. Ми самі з донькою ВПО і купити собі по чашці було найбільшим щастям. Хоч якась частка затишку для тих, хто все втратив. Зараз особливу радість приносять саме речі побуту.
Аль де Барановна• 19 ноября 2023
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Косметика.
Парфуми. Косметика..але не дитяча. ( туш.блиск, олівець для очей.підводка). Засоби для догляду за обличчям-якщо є прищики то зороші доглядові засоби-тонік. Гель доя умивання. ...
Мама фіфті цента• 19 ноября 2023
Ще зараз дівчата, ну моя принаймні) помішані на Пандорі, але це не дешевий подарунок
Мудробаба• 19 ноября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Так, в 13 вже користуються дорослими засобами.
Мюллерная• 19 ноября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
навушники
Класний подарунок :)
Косметику декоративну я б не брала, уходову класну якусь - так
моя б зацінила думаю
Мюллерная• 19 ноября 2023
Ответ дляOlenka_y
Легкі свіжі парфуми - modern princess чи Funny Moschino
Плюсану
ПриснитсяЖЕ
• 19 ноября 2023
Ответ дляМюллерная
Класний подарунок :)
моя б зацінила думаю
а яку саме?
Невидимка• 19 ноября 2023
Ответ дляТепличная
У меня дочери 13, и я как никто знаю чем она пользуется . У нее больше косметики чем у меня
Многие девочки этого возраста пользуются молодежной косметикой
Мудробаба• 19 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Погоджуюся, чудовий подарунок, якщо бюджет необмежений.
Свезло так свезло• 19 ноября 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Моїй 13, ні вона, ні подружки на пандорі не помішані). Але прикраси є, просто інші, звичайна біжутерія. Косметикою так, цікавиться, багато чого є.
Не знаю, автор, що порекомендувати. Всі дівчатка різні. У моєї свій смак і багато з того, що я вибираю, їй просто не подобається... А загалом, чашка, капці, косметика, сумочка - непогані варіанти. А як щодо книжок? Я своїй думала купити, наприклад, Перша книга сновидінь або Часодії.
Невидимка• 19 ноября 2023
Ответ дляБоХатая
Мне кажется, что её заставили) ну не может девочка в 13 лет верить в Николая. Положите что-то в тренде, рили ли как они там говорят. Палетку теней, кисточки, блеск для губ, хайлайтер, контуринг.
Зачем 13-летней девочке хайлайтер и контуринг? Ну хайлайтер еще ладно, но контуринг...
Барвіночка• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
По-вашему, 13-летней девочке нужна косметика для взрослых женщин?
А думаете подойдут розовые коробочки с разноцветными тенями и блесками для пятилетних?
Невидимка• 19 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Почему сразу ’для пятилетних’? Есть молодежная косметика
Барвіночка• 19 ноября 2023
Ответ дляСтервочка
Аналогично... Моей 14...
А моей 14 и она делает полный макияж. И 90% ее одноклассниц тоже.
Мама фіфті цента• 19 ноября 2023
Ответ дляСвезло так свезло
Ну хтось вище писав, що діти різні) в моєї косметика є, але вона досить спокійно до неї ставиться
маминаБубочка• 19 ноября 2023
Ответ дляТепличная
И прыщей нет и не краситься ?))
Мне например странно читать такие сообщения, у меня доця выше и больше меня тетя с 40 размером ноги и 38-40 размером одежды , постоянная борьба с подростковыми прыщами, волосы с эиртач, иногда розовые , макияж на праздники и на выход , подруги друзья, первые любови , таких вот девочек крошечек как у вас -не встречаю )
38-40 в 13 років??
П.с син мій 2010 р.н, похресниця моя теж
Так, у сина 165 зріст, нога 43.
Похресниця не фарбується нічим, особливо тоналка здивувала. Волосся своє, нігті теж акуратні свої
Кохання теж ще не було
Так, у сина 165 зріст, нога 43.
Кохання теж ще не було
Дама_с_караваем• 19 ноября 2023
Моя донька 13 р просила парфуми, блиск для губ, сумку-шопер, кіндер ) і ще думає чим доповнити список
Смешнюча• 19 ноября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
тобто доросла косметика і ніщо інше?
я все читаю і всім дякую за відповіді.
яка кружка? гадаєте, дівчинка у 13 років п*є напої вдома виключно з одноразового стаканчика і не може мати улюблену чашку чи у школі не може пити з термокружки?
я все читаю і всім дякую за відповіді.
Вам інше написали. Ви пишете самі, що подарувати, то навіщо питати?
ДаЗдраПерма• 19 ноября 2023
Ответ дляБагиня
Підкажіть, будь ласка, що це за акція і чи можна ще в ній взяти участь?
Можете відкритись? Напишу вам в особисті, теж таким займаємось
Стервочка• 19 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Вот видите, какие разные дети... Поэтому я и пишу, что не зная ребёнка, нужно искать нейтральные варианты подарков... Ваша б обрадовалась косметике, моя б огорчилась... Автор не знает лично ту девочку...
БоХатая• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
Они видео смотрят в ютубе как правильно краситься, безвредные контуринга там никуда.