ПриснитсяЖЕ• Изменено 18 ноября 2023
Мами 13-річних дівчаток, зайдіть! Питання про подарунки
Беру участь в акції до св. Миколая, де треба за листом від дитини надіслати подарунок (діти ТПО, дітки, батьки яких загинули, діти воїнів та ін.).
Подарунок, який дитина озвучила у листі до св. Миколая, я вже купила. Хочу, щоб дитина отримала цілу коробку подарунків. Солодощі - куплю (але якщо підкажете, які саме у тренді зараз - подякую дуже).
Але хочу ще щось крім подарунка (він реально невеликий).
Тому питання до мам - що б ваші доньки хотіли б у коробці від св. Миколая? Маю на увазі не щось велике-суттєве, а дівчачі дрібнички.
Питаю тому, що я - бабуся діток 3 і 7 років, і не знаю, що б хотіло дівча у 13.
Дякую завчасно.
Їжак в панчохах• 19 ноября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
дівчинка пише листа св. Миколаю. Є різні дітки.
Набір пензликів для макіяжу, догляд за волоссям ( маселко, спрей для легкого розчісування), длгляд за тілом, гігієнічна помада, крем для рук.
Барвіночка• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
Почему сразу ’для пятилетних’? Есть молодежная косметика
Например? И чем их состав отличается от взрослой? Как правило то, что позиционируется, как подростковая - просто дешевый массмаркет и яркие оттенки. Никакого другого преимущества (например, более натурального состава) в такой косметике нет.
Невидимка• 19 ноября 2023
Ответ дляБоХатая
Они видео смотрят в ютубе как правильно краситься, безвредные контуринга там никуда.
На девичьих лицах это смотрится странно
Мюллерная• 19 ноября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
а яку саме?
Наприклад, моїй доньці такі гелі подобаються у металевій пляшці, вони піняться одразу і гарно пазнуть. Рітуалз і білоу...
Ще Веледа, наприклад. Парфуми тут порадили Фанні, він заходить підліткам. У моєї є.
Пенек Возмездия• 19 ноября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Можете відкритись? Напишу вам в особисті, теж таким займаємось
А дитині можна в цьому взяти участь? Тобто теж так само написати листа?
Смешнюча• 19 ноября 2023
Косметика доросла (блиск для губ, туш, тіні, гель для душу, міст для тіла), новорічна піжама, кігурумі, капці, шкарпетки, косметичка, солодощі.
БоХатая• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
На девичьих лицах это смотрится странно
Это смотрится лучше, чем наш кошмар с руби роуз синего цвета) они учатся, они взрослые, позже дойдёт.
Невидимка• 19 ноября 2023
Ответ дляСтервочка
Дети разные... Моей 14, с 35р ноги, носит вещи на 13-14 лет, косметикой и мальчиками не интересуется, и подружки у неё такие же... И не зная ребёнка, я б лично дарила что-то нейтральное, что подойдёт всем девочкам этого возраста...
Моей тоже 14. Рост 155. Размер ноги 37. В среднем носит вещи, рассчитанные на рост 13-летних девочек. Тоже не интересуется ни косметикой, ни мальчиками. Подруг у нее нет
Невидимка• 19 ноября 2023
Ответ дляБоХатая
Чей ’наш’? Лично я в 13-14 лет не пользовалась декоративной косметикой
Задираю носа• 19 ноября 2023
Ответ дляПузата Хата
Всі діти дуже різні. Моя дочка хоче електронний мікроскоп
Моя так само- я тількі сьогодні дізналася,а теж хотіла замовити косметику)
ПриснитсяЖЕ
• 19 ноября 2023
Ответ дляСмешнюча
Вы шутите?
ні, не шуткую. бо у мене внучки 3 і 7 років і я дупля не відстрелюю, що потрібно 13-ти річній.
Каяспер• 19 ноября 2023
Авторе, дякую Вам за Вашу сердечність!
Візьміть дівчинці недорогі але фірмові парфуми (для прикладу фото прикріпляю), масло для кінчиків волосся, чашку-термос з прикольним малюнком, рздвяну арома свічку.
ПриснитсяЖЕ
• 19 ноября 2023
Ответ дляКаяспер
Авторе, дякую Вам за Вашу сердечність!
свічку купила вже. на чашку-термос дивлюся.
дякую Вам!
ДаЗдраПерма• 19 ноября 2023
Ответ длясказочное_Бали
Адвент- календарь с косметикой
От доречі так, вони їх люблять в такому віці
О ще ідея -гусь обнімусь, це хіт цього сезону , його дітки дуже люблять
Моїй 14, її подружкам 12-14.
Декоративкою, парфумами не користуються взагалі.
Уходова - мінімальна. Якісь гелі для душа, креми, бальзами для губ (ані блиски, ані тінти не зайшли).
Фарбують волосся, але таке не подаруєш
Пандорі моя особисто не зраділа. А якісь срібні ланцюжки від Срібного віку з кулонами квіточками, сердечками зайшли. Каблучок, браслетів жодних. Моя носить лише один - силіконовий жовто-блакитний.
Люблять аніме, тому значки, піни, брелоки, іграшки заходять.
Футболки, худі з принтами, від яких сіпається око))
Люблять шкарпетки - якісь вирви-око-кольорів, з прикольними принтами, або пухнасті милі.
Досі купують іграшки - але якісь прикольні і смішні.
Шопери. Теж з прикольними принтами.
Пледи. Як не дивно. Пухнасті яскраві пледи.
Набори маркерів. Всі малюють комікси, коли є час.
Ну, і гаджети - телефони, планшети, навушники, графічні планшети
Фарбують волосся, але таке не подаруєш
Шопери. Теж з прикольними принтами.
ПриснитсяЖЕ
• 19 ноября 2023
дівчата, я не хочу купувати дівчинці у 13 років дорослу косметику. я - св. Миколай. і він точно не віддупляє, який тон пудри чи тонака ії потрібен. у неї, слава Богу, є мама, яка за потреби їй купить і туш, і палетку тіней, і контурінг з хайлайтером.
давайте будемо більш приземленими.
дуже сильно дякую всім за адекватні відповіді. всім іншим теж дякую, але менше)))))
давайте будемо більш приземленими.
Невидимка• 19 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
’Декоративная косметика для подростков отличается от взрослой декоративной косметики цветовой палитрой, а также более легкой консистенцией. Она должна быть гипоаллергенной, чтобы не нанести вред коже, и просто смываться водой. В косметичку юной красавицы следует поместить:
- консилер для повседневного макияжа;
- рассыпчатую минеральную пудру;
- тени природных пастельных тонов;
- гигиеническую помаду или прозрачный блеск для губ’
- консилер для повседневного макияжа;
- рассыпчатую минеральную пудру;
- тени природных пастельных тонов;
ПриснитсяЖЕ
• 19 ноября 2023
Ответ дляsharabon
Моїй 14, її подружкам 12-14.
Фарбують волосся, але таке не подаруєш
Шопери. Теж з прикольними принтами.
Фарбують волосся, але таке не подаруєш
Шопери. Теж з прикольними принтами.
от, чомусь купила їй декілька пар пухнастих зелено-біло-червоних новорічних шкарпеток з Сантою - подумалося, що буде до вподоби, хоча б дома носити.
Невидимка• 19 ноября 2023
Ответ дляsharabon
Моїй 14, її подружкам 12-14.
Фарбують волосся, але таке не подаруєш
Шопери. Теж з прикольними принтами.
Фарбують волосся, але таке не подаруєш
Шопери. Теж з прикольними принтами.
Почему же окрашивание волос не подаришь? Можно презентовать подарочный сертификат в салон красоты
Королева Сарказма• 19 ноября 2023
Косметика, блески для губ, мист от ВС, носочки, кошелёк, маникюрный набор
Барвіночка• 19 ноября 2023
Ответ дляНевидимка
- консилер для повседневного макияжа;
- рассыпчатую минеральную пудру;
- тени природных пастельных тонов;
- консилер для повседневного макияжа;
- рассыпчатую минеральную пудру;
- тени природных пастельных тонов;
Вы мне не определение или перепечатку статьи приведите, а конкретно ТМ подростковой напишите с натуральным составом и «просто смывающиеся водой» - даже без средства для умывания )) Потому что все написанные средства - есть во всех взрослых марках и такими средствами пользуются независимо от возраста. Но просто водой умыться недостаточно для снятия того же консилера и теней.
ДаЗдраПерма• 19 ноября 2023
Ответ дляПенек Возмездия
До якої категорії відноситься? Дитина військовослужбовців, ВПО, втратила одного або обох батьків ?
Пенек Возмездия• 19 ноября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
ВПО і домівки своєї вже немає
ДаЗдраПерма• 19 ноября 2023
Ответ дляПенек Возмездия
ВПО і домівки своєї вже немає
Відкрийтесь, напишу вам
Братья Капли• 19 ноября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
дитяча? є у Еві?
Доросла. У єві. Від тушей, помад, тіней до масок для обличчя та матчів під очі. Вони шаленіють від цього. Від спонжиків, тоналок, пензликів і т.п. А ще від чипсів, коли, жувальних ведмедиків та червячків
Невидимка• 19 ноября 2023
Ответ дляБарвіночка
Подростковой декоративной косметики с натуральным составом я не знаю. Знаю бренды декоративной косметики, позиционирующиеся как молодежные. У них молодежная цветовая гамма и молодежный дизайн упаковки
Братья Капли• 19 ноября 2023
Ответ дляПриснитсяЖЕ
а якщо якусь чашку яскраву новорічну? термокружку? пухнасті капці? рукавички?
Теж норм буде