Виниловая пластинка• 19 ноября 2023

Намагалась познайомитись із багатим, вигнали із ресторану

Знайшла в тік-тоці лайфхак як познайомитись із багатим і щоб він зацікавився. Треба прийти в дорогий ресторан, замовити чай. Потім чекати, поки прийде той, хто сподобається. Підсісти до нього, сказати що п’єш дуже смачний чай і запропонувати поділитись. Потім всунути в чай два пальці і дати йому обсмоктати (для початку поводити по губам).
Ну я так в зробила. Пішла в Прагу, замовила чай за 140 грн. Він прийшов я підсіла і по схемі. Закричав, викликав адміністратора. Мене під білі рученьки та з ресторану. Було соромно
Алина-1240• 19 ноября 2023
Тю,сделали бы в реальности такое,пенсию бы дали,без куска хлеба не остались))

Да, я блондинка!• 19 ноября 2023
Ответ дляСірничок
Это чего вам такого на 1,5 тыщи за десерт принесли? Чтото из ПП, с пеной авокадо и тапиоковой стружукой?
Могу 2 вида заказать.
Кофе в лобби• 19 ноября 2023
Так треба було його пальці до свого рота, мужик не привик смоктати, а ви всі техніки прорекламували
Не прохожу мимо• 19 ноября 2023
деградация
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 19 ноября 2023
Вот вы слышали звон, да не поняли, где он…
Пальцы надо не ему в рот засунуть, а свои пососать, глядя ему в глаза. То есть на первых порах никакого физического контакта, который можно принять за агрессию. Вот и не выгнали бы.
Не умеете- не беритесь.
Мовчу, але хочу• 19 ноября 2023
От це тема норм)
А що вивели вас, і все? Може треба було його почекати чи біля вікна стояти і пальці обсмоктувати)
Може ще третю?• 19 ноября 2023
Ок, викреслюємо цей варіант. А може не ті пальці були))?
Замурмишка• 19 ноября 2023
https://youtube.com/shorts/Py4xk5wS1UM?si=wWB3gNME...
ТАЗератти• 19 ноября 2023
боже як я сподіваюсь що ви троль, аби ви знали...бо якщо і справді так зробили - все, ситуація безнадійна

Володарка мрій• 19 ноября 2023
Пальці не в чай, а у віскі, а потім йому у дупу і він ваш, дерзайте, можете не дякувати