Радуга-дуга• Изменено 20 ноября 2023

День народження і батьки чоловіка

Дівчата, питання ось таке. Моє ДР завжди святкували вдома, цей раз чоловік запропонував щоб я цілий день не стояла на кухні, святкувати в кафе . Я хотіла піти тільки нашою родиною я, чоловік і діти , ще дівчина мого сина. Чоловік хоче щоб були ще його батьки, ми про це розмовляли але остаточно не вирішили. Вчора пішов їм допомагати , там хильнули з батьком і запросив їх на др. Мене це дуже сильно обурило, свекруха в мене з кукухами , тим паче мати чоловіка постійно суне носа в відноси мого сина з його дівчиною , свекор теж може щось ляпнути в її адресу . Питання таке, відмінити все чи йти з батьками , як тепер їм відмовляти я не знаю. Вчора чоловіку сказала що святкувати не буду, бо свято все одно його мати зіпсує.
ЮлияА91• 20 ноября 2023
Сказать им что не будете праздновать, передумали. А сами в тайне идите празднуйте

ЖонДуан• 20 ноября 2023
Якщо це ваш день народження, а не його, то і обирати кого запрошувати повинні ви. На його - хоч на марс хай полетить
Пластилин_Колец• 20 ноября 2023
Коли ви про це розмовляли, то потрібно було чітко сказати НІ. А не так, щоб чоловік їх запросив на другий день в гості
Поміркована думка• 20 ноября 2023
Особисто для мене сваритись через якесь дн такє собі, запросив то запросив, споортять то чоловіку наука. Відмовляти всеодно сварка і настрій зіпсований, що так що так один хрін. Це якщо ви в контрахт серйозних з його батьками і не балакаєте то одне
ФФФФристайла• 20 ноября 2023
Пускай теперь он сам разруливает. Мужу сказать, что или вы празднуете , как хотите Вы, или никак. А он пускай как хочет так и решает со своими родителями. Хочет врет, хочет прямо говорит
автор Радуга-дуга • 20 ноября 2023
Ответ дляПоміркована думка
Сварки не буде, але свекруха кеди надує. Свекор ще вчора сказав щоб самі йшли , а ось мати вже на низькому старті
СкиниУскачи!• 20 ноября 2023
Скажіть, що захворіли на жахливий вірус, ну ви прям як маленька
ЖонДуан• 20 ноября 2023
Ответ дляРадуга-дуга
скажіть, що захворіли і не хочете святкувати разом, щоб не заразити
автор Радуга-дуга • 20 ноября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Я ніколи не брешу на здоровʼя, бо захворію тоді точно.😂

Говорю відверто• 20 ноября 2023
Випийте вина і йдіть всі разом, а потім чоловіку зробіть качалкою ата -та, щоб менше триндів.
Кили и Манджаро• 20 ноября 2023
Ответ дляРадуга-дуга
А вы и не должны им ничего говорить. Муж пригласил, пусть сам и разребает. Вы против и все.
Сосиска_Втесте• 20 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Согласна, пусть сам объясняется со своими родителями, отменяет приглашение.
Это праздник автора, почему она должна испытывать стресс из за нежелательных гостей ?
Сосиска_Втесте• 20 ноября 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Брехати про хворобу - то дитячий садок якийсь
Пластилин_Колец• 20 ноября 2023
Подзвоніть до свекрухи з лівого номера, змініть голос і скажіть що ви коханка свекра і вагітна . Вони пересруться і не прийдуть до вас на дн
Марафетчица• 20 ноября 2023
Ну вообще как то странно приглашать по сути чужую девушку и не приглашать членов семьи 🤔
автор Радуга-дуга • 20 ноября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
😂😂😂
к.Буланова• 20 ноября 2023
Мої свекри теж любителі посидіть десь. Що не день то привід. Минуле ДН вже поставила ребром чоловіку щоб не приходили, бо дістало моє ДН а я когось маю кружити.
Сосиска_Втесте• 20 ноября 2023
Ответ дляМарафетчица
Странно приглашать тех, кого не хочеш видеть
ФФФФристайла• 20 ноября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Я просто ору в голос 😂😂😂 если надо булки разрушить ситуацию какую-то - я обязательно обращусь к Вам 😂

Скромняшка• 20 ноября 2023
Я бы агрессивно отреагировала, мне кажется это уже мой праздник испорчен.
Мой день и кто-то решает кому вместе со мной быть сегодня! Да ну(
На свои дни рождения зовите кого хотите, но в мой день можно я буду решать пожалуйста?)
Даже не знаю, что тут может реанимировать ситуацию.
Борщичок• 20 ноября 2023
Йдіть в кафе як планували, а свекрів запросіть додому в інший день
Рожки-да-ножки• 20 ноября 2023
Ну вы ж вроде взрослый человек, чего сами не скажите: ’мамо не приходите ко мне, вы ведёте себя так, что портите всем праздник и поэтому видеть вас не желаю’
автор Радуга-дуга • 20 ноября 2023
Ответ дляМарафетчица
Що тут такого, діти зустрічаються вже два роки, вона майже кожного дня у нас, і ми в дуже гарних стосунках. Якщо мені приємна людина і мені комфортно з нею спілкуватися чому ні.
Тану на сонці• 20 ноября 2023
Ответ дляк.Буланова
день- мой, твой, а не моё, твоё. пора уже запомнить. автора тоже касается.
Скромняшка• 20 ноября 2023
Уух муж бы терпилил от меня
Нельзя так делать
Тень льва• 20 ноября 2023
Ответ дляМарафетчица
Бывают такие члены семьи, что уж лучше с чужими.... У мужа бабка была - за 10 минут заебет всех и вся.
автор Радуга-дуга • 20 ноября 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Навіщо мені воно треба, вона і так мене не дуже любить, хай син з нею і вирішує, мені простіше все скасувати, ніж їй щось пояснювати.
к.Буланова• 20 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
Чому не державною?
Сосиска_Втесте• 20 ноября 2023
Гарна порада була святкувати в кафе як планували, а свекрів запросити окремо на інший день
автор Радуга-дуга • 20 ноября 2023
Ответ дляСкромняшка
Я про це вчора чоловіку і сказала. Він вже не радий що запросив. Був би трезвий не запросив би . Я вважаю що якщоб і треба було б запросити то мені особисто.