Радуга-дуга• Изменено 20 ноября 2023
День народження і батьки чоловіка
Дівчата, питання ось таке. Моє ДР завжди святкували вдома, цей раз чоловік запропонував щоб я цілий день не стояла на кухні, святкувати в кафе . Я хотіла піти тільки нашою родиною я, чоловік і діти , ще дівчина мого сина. Чоловік хоче щоб були ще його батьки, ми про це розмовляли але остаточно не вирішили. Вчора пішов їм допомагати , там хильнули з батьком і запросив їх на др. Мене це дуже сильно обурило, свекруха в мене з кукухами , тим паче мати чоловіка постійно суне носа в відноси мого сина з його дівчиною , свекор теж може щось ляпнути в її адресу . Питання таке, відмінити все чи йти з батьками , як тепер їм відмовляти я не знаю. Вчора чоловіку сказала що святкувати не буду, бо свято все одно його мати зіпсує.
ЖонДуан• 20 ноября 2023
Якщо це ваш день народження, а не його, то і обирати кого запрошувати повинні ви. На його - хоч на марс хай полетить
Пластилин_Колец• 20 ноября 2023
Коли ви про це розмовляли, то потрібно було чітко сказати НІ. А не так, щоб чоловік їх запросив на другий день в гості
Поміркована думка• 20 ноября 2023
Особисто для мене сваритись через якесь дн такє собі, запросив то запросив, споортять то чоловіку наука. Відмовляти всеодно сварка і настрій зіпсований, що так що так один хрін. Це якщо ви в контрахт серйозних з його батьками і не балакаєте то одне
ФФФФристайла• 20 ноября 2023
Пускай теперь он сам разруливает. Мужу сказать, что или вы празднуете , как хотите Вы, или никак. А он пускай как хочет так и решает со своими родителями. Хочет врет, хочет прямо говорит
Радуга-дуга
• 20 ноября 2023
Ответ дляПоміркована думка
Сварки не буде, але свекруха кеди надує. Свекор ще вчора сказав щоб самі йшли , а ось мати вже на низькому старті
ЖонДуан• 20 ноября 2023
Ответ дляРадуга-дуга
скажіть, що захворіли і не хочете святкувати разом, щоб не заразити
Радуга-дуга
• 20 ноября 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Скажіть, що захворіли на жахливий вірус, ну ви прям як маленька
Я ніколи не брешу на здоровʼя, бо захворію тоді точно.😂
Говорю відверто• 20 ноября 2023
Випийте вина і йдіть всі разом, а потім чоловіку зробіть качалкою ата -та, щоб менше триндів.
Кили и Манджаро• 20 ноября 2023
Ответ дляРадуга-дуга
А вы и не должны им ничего говорить. Муж пригласил, пусть сам и разребает. Вы против и все.
Сосиска_Втесте• 20 ноября 2023
Ответ дляФФФФристайла
Согласна, пусть сам объясняется со своими родителями, отменяет приглашение.
Это праздник автора, почему она должна испытывать стресс из за нежелательных гостей ?
Сосиска_Втесте• 20 ноября 2023
Ответ дляРадуга-дуга
Брехати про хворобу - то дитячий садок якийсь
Пластилин_Колец• 20 ноября 2023
Подзвоніть до свекрухи з лівого номера, змініть голос і скажіть що ви коханка свекра і вагітна . Вони пересруться і не прийдуть до вас на дн
Марафетчица• 20 ноября 2023
Ну вообще как то странно приглашать по сути чужую девушку и не приглашать членов семьи 🤔
Радуга-дуга
• 20 ноября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
😂😂😂
к.Буланова• 20 ноября 2023
Мої свекри теж любителі посидіть десь. Що не день то привід. Минуле ДН вже поставила ребром чоловіку щоб не приходили, бо дістало моє ДН а я когось маю кружити.
Сосиска_Втесте• 20 ноября 2023
Ответ дляМарафетчица
Странно приглашать тех, кого не хочеш видеть
ФФФФристайла• 20 ноября 2023
Ответ дляПластилин_Колец
Я просто ору в голос 😂😂😂 если надо булки разрушить ситуацию какую-то - я обязательно обращусь к Вам 😂
Скромняшка• 20 ноября 2023
Я бы агрессивно отреагировала, мне кажется это уже мой праздник испорчен.
Мой день и кто-то решает кому вместе со мной быть сегодня! Да ну(
На свои дни рождения зовите кого хотите, но в мой день можно я буду решать пожалуйста?)
Даже не знаю, что тут может реанимировать ситуацию.
Рожки-да-ножки• 20 ноября 2023
Ну вы ж вроде взрослый человек, чего сами не скажите: ’мамо не приходите ко мне, вы ведёте себя так, что портите всем праздник и поэтому видеть вас не желаю’
Радуга-дуга
• 20 ноября 2023
Ответ дляМарафетчица
Що тут такого, діти зустрічаються вже два роки, вона майже кожного дня у нас, і ми в дуже гарних стосунках. Якщо мені приємна людина і мені комфортно з нею спілкуватися чому ні.
Тану на сонці• 20 ноября 2023
Ответ дляк.Буланова
день- мой, твой, а не моё, твоё. пора уже запомнить. автора тоже касается.
Тень льва• 20 ноября 2023
Ответ дляМарафетчица
Бывают такие члены семьи, что уж лучше с чужими.... У мужа бабка была - за 10 минут заебет всех и вся.
Радуга-дуга
• 20 ноября 2023
Ответ дляРожки-да-ножки
Навіщо мені воно треба, вона і так мене не дуже любить, хай син з нею і вирішує, мені простіше все скасувати, ніж їй щось пояснювати.
к.Буланова• 20 ноября 2023
Ответ дляТану на сонці
Чому не державною?
Сосиска_Втесте• 20 ноября 2023
Гарна порада була святкувати в кафе як планували, а свекрів запросити окремо на інший день
Радуга-дуга
• 20 ноября 2023
Ответ дляСкромняшка
Я про це вчора чоловіку і сказала. Він вже не радий що запросив. Був би трезвий не запросив би . Я вважаю що якщоб і треба було б запросити то мені особисто.