Анонім Перший• 20 ноября 2023
Подарок сестры дом
Добрый день!
Девочки кто в курсе если родня сестра дарит дом какие налоги и накладные затраты при этом? Или выгодней купить у нее?
Спасибо.
Удачная• 20 ноября 2023
Податку немає.
Оцінку робити не треба. Якщо будинок + земля приблизно у 15-20 тисяч вийде, але залежить від регіону і стану документів
Купівлі-продаж буде дорожче, там сама оцінка коштує гроші, + 2 відстотки від вартості + послуги нотаріуса десь 10000.
Анонім Перший
• 20 ноября 2023
Ответ дляУдачная
Податку немає.
Дякую
Анонім Перший
• 20 ноября 2023
Ответ дляА вот недавно
документы на дом и землю в порядке? Постройки все узаконены?
Не знаю, буду узнавать, спасибо
Анонім Перший
• 20 ноября 2023
Ответ дляУдачная
Податку немає.
А якщо будинок і земля за ринковою вартістю біля 100 тис долл