Безпринципова• Изменено 20 ноября 2023

Які улюблені настільні ігри ваших дітей 5+ років?

В які ви разом граєте і набридають швидко? У нас з улюблених уно, іноді добль і заячі перегони, ще черепашки є, доміно. Що ще цікавого можна купити? А, купила зачарований ліс типу коридор гра на Миколая, ще не дарувала. Хочу якісь цікаві ще, зараз дома багато часу проводимо, дитина хоче в щось грати
...аяприкольная• 20 ноября 2023
Ферма. Як же вона мене забембала)
автор Безпринципова • 20 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
Ферма. Як же вона мене забембала)
Чому? Довго? Бо я на неї дивилась і не можу зрозуміти чи я сама захочу в неї грати? І яка саме?
Жертва интернета• 20 ноября 2023
Ага, тоже ферма.
...аяприкольная• 20 ноября 2023
Ответ дляБезпринципова
По 5 раз на день ту ферму ганяли. Грати десь 30хв, потім ловиш алгоритм, то стає просто і набридає швидше.
автор Безпринципова • 20 ноября 2023
Ответ для...аяприкольная
Дякую
Рассказница• 20 ноября 2023
Шашки, сім´я, хто я?
Губи з філером• 20 ноября 2023
Ферма
Лабиринт
Волки и овцы
Лиса Патрикевна• 20 ноября 2023
Ферма, бесспорно)
Селестия, Гномы вредители, Шериф из Ноттингема
А Я Самая Самая• 20 ноября 2023
Мої обожнюють ’Хто я’, Піу-Піу (Джеко), Зоо Друзі і Лавка Алхіміка (Вдома Грай) (правда в Алхіміку, коли граємо з п’ятирічкою, не використовуємо бонусні карти), Зоорегата (Bombat Games), Ферма
Коко На Страже• 20 ноября 2023
Ферма, Монополія різні варіанти, і більше подобається найпростіша по Україні, навчився по ній рахувати в межах 1000. Лото з бочечками, Дженга і Вірю не вірю теж є різні варіанти, вони прості і недорогі. Звіролітери, по ній вчився читати. Мама вчитель в минулому, якщо що:)