Шукаю стакан• 20 ноября 2023

Чого не вистачає в житті?

Вийшла заміж у серпні. Чоловік чудовий, зараз служить, то ж заробітку ніякого, але взагалі досить непоганий.
І ось я така сьогодні сиділа, замахалася страшно, і руки чешуться набрати його попередника, ми з ним не були у шлюбі, разом не жили, просто кілька років зустрічалися, навіть не можу назвати це стосунками.
Ну чи написати свому давньому знайомому, ми з ним іноді мали звʼязок.
Коротше, якихось пригод на дупцю видно захотілося, чого б це?
Эйфик Х• 21 ноября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Не може.
А кто эти рамки поставил, вы?
Может.
автор Шукаю стакан • 21 ноября 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну да, после работы будет за плитой стоять.
Обычно выбирать приходится, или чтобы деньги приносил, или чтобы домашним хозяйством занимался.
А я чого повинна після роботи біля плити стояти?