Пушап Мі мі• Изменено 20 ноября 2023
Чи зарахуються кошти
Було оголошення на відомому торговому майданчику з трьох букв. Домовилися з покупцем про зміну ціни. Оголошення змінила і по незнанню написала в описі і назві заборонене слово. Якось оголошення проскочило і товар купили з доставкою. Є декларація. Потім прийшло сповіщення, що оголошення відхилено. Забрала те слово з тексту, а з назви забула. Тепер оголошення видалили, але в графі продаж всі дані для відправки без змін. Завтра відправлю, але чи прийдуть кошти? В когось були подібні ситуації?
Пушап Мі мі
• 20 ноября 2023
Ответ дляМилабуга
Если в доставке всё осталось, должны зачислиться. Было у меня подобное, всё закончилось хорошо.
Дякую. Так, в доставці все без змін