Бавовнятий Пупс• 21 ноября 2023
Ціна 4-4,5 тис грн адекватна за шкіряну сумку?
Укр бренди , дизайн подобається, є знижки зараз , наче й гроші є, але я жмусь, хоча і сварю себе за це, що не можна економити на собі коханій
Якщо чесно в основному купую сумки Parfois , максимум 1500 грн, сезон відносила і змвниоасна щось нове , але звісно якість і дизайн не порівняти
ИзЮмрудная• 21 ноября 2023
Укр бренд не брала бы. Кожа наверное так и стоит, но укр бренды придумывают цены с потолка. И при всем желании поддержать отечественное, ну никак с такими ценами не получается
Я_не_аноним_100%• 21 ноября 2023
Подивіться udler наш бренд,2-3тис,гарна якість,тут дівчата радили,взяла вже другу в них-якість гарна та великий вибір моделей
Бавовнятий Пупс
• 21 ноября 2023
Ответ дляФайна_зупка
Покажите сумку, так же не понятно стоит она того или нет
Боюсь , що розкупите на чорну пʼятницю
На дизайн класний і якість , але річ в тому, що я жлоблюсь в глибині душі
От як перестати жлобитись на дорогі речі, якщо ти на них заробляєш?
Бавовнятий Пупс
• 21 ноября 2023
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Так, знаю їх , але ту що я хочу краща
ФрекенБок• 21 ноября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Боюсь , що розкупите на чорну пʼятницю
Перестать и всё)
Любить себя и баловать
Файна_зупка• 21 ноября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Боюсь , що розкупите на чорну пʼятницю
Тут за муку на развес махач, а вы думаете сумку за 4,5к раскупят)))
Бавовнятий Пупс
• 21 ноября 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Та ні, якість хороша і гарні
А на американських сайтах за такі гроші , то буде типу томі чи щось таке мабутьчи на які бренди б порадили звернути увагу?
ТаЕщеОптимистка• 21 ноября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Боюсь , що розкупите на чорну пʼятницю
Ви просто жлоб і до себе і до інших.
Бавовнятий Пупс
• 21 ноября 2023
Ответ дляФайна_зупка
Ржу, katerina fox бренд
Модель я не обрала ще , мені багато чого в них подобається
Файна_зупка• 21 ноября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ржу, katerina fox бренд
Посмотрела) прикольные, считаю нужно брать!
Бавовнятий Пупс
• 21 ноября 2023
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ви просто жлоб і до себе і до інших.
Якраз прикол в тому, що до інших ні
Я реально розумію, що на інших я трачу більше ніж на себе і мені не шкода
Особливо з війною я кожну покупку оцінюю так, типу можна обійтись без сумки зате задоначу чи допоможу бідним
Але я розумію, що це вже теж якесь не здорове, бо мені стало шкода на себе витрачати, типу все думаю, що обійдусь
Ну на їжу на таке я не економлю, а на дорогі речі так
Бавовнятий Пупс
• 21 ноября 2023
Ответ дляФайна_зупка
Дякую, мені вони дуже подобаються
Мабуть таки да, треба брати, бо іноді і себе треба потішити чимось
ФрекенБок• 21 ноября 2023
Ответ дляФайна_зупка
Кто-то придумал походу , а все приняли за правду и собирались грести)
Файна_зупка• 21 ноября 2023
Ответ дляФрекенБок
Неа, не застала
Бавовнятий Пупс
• 21 ноября 2023
Ответ дляСкрипяСердцем
За такую цену брала furla или coccinelle , но не укр бренды
А на яких сайтах купуєте? Бо я в цьому не профі)
Файна_зупка• 21 ноября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Дякую, мені вони дуже подобаються
Конечно, сумка вообще такая штука, что долго радует)
ФрекенБок• 21 ноября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ржу, katerina fox бренд
Слушайте, была у меня сумка за 2500 лет 6-7 назад
Затерся замок еще до выхода из дома - пару раз надела на себя, открыла и закрыла
Написала им, знаете что мне ответили - значит Вам нельзя носить такие сумки (дословно не помню)
Бавовнятий Пупс
• 21 ноября 2023
Ответ дляФрекенБок
У вас цієї фірми сумка була? Тільки що зайшла в інші теми , почитала, що в Катерина фокс фурнітура не якісна, а я вже настроїлась наче купувати ) але з не якісною фурнітурою тепер не хочу
Де купити гарну сумку з хорошою якістю?
ФрекенБок• 21 ноября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Де купити гарну сумку з хорошою якістю?
Да, Катерина фокс была
Кроссбоди черная, кожа замшевая как чешуя
Сумка тяжелая, цепь тяжелая, плечо от нее болело
Роза в вазі• 21 ноября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ржу, katerina fox бренд
Так и знала)))
Роза в вазі• 21 ноября 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Де купити гарну сумку з хорошою якістю?
Да, это я писала. Мне очень нравятся их сумки. Кожа отличная, швы отличные, модели супер
Но вот фурнитура печаль
Если купите, отпишитесь, пожалуйста, месяца через 2-3 как с фурнитурой. Вдруг поменяли на качественную. Я делала попытку #2, третий раз не хочу разочаровываться
Но вот фурнитура печаль
Невгамовна• 21 ноября 2023
Смотря какая зарплата у вас и сколько из нее потратить на сумку будет рационально
3@йk@• 21 ноября 2023
Підписана на баєра, який купує Фурлу в аутлетах. Середнього розміру, обов´язково з застібкою на знижках 7000-10000.
Це набагато дорожче, ніж сумка українського виробника