OkWizard• 21 ноября 2023

Співіснування з рос туристами на відпочинку

Всім привіт. Хочу почути, як ви себе поводите та почуваєте на курорті поряд з рос туристами зараз. Перед відпочинком навіть і не думала, а тепер розумію, що не готова була. Египет та море все чудове, але їх дуже багато. Чи можливо ви знаєте готелі де їх буде меньше. Дякую всім за відгуки
Мавка• 21 ноября 2023
Ответ дляТут как тут
Матимете таку дитину, поділитесь досвідом
Как раз мама атопика.
Тут как тут• 21 ноября 2023
Ответ дляМавка
Крема придумали!!!
Намастіть свою дитину кремом і потім розкажіть чи допомагає)
Мавка• 21 ноября 2023
Ответ дляТут как тут
Вы не поверите. ПОМОГАЕТ.
если правильно делать
Но, ах эта богатая сытая жизнь
Когда на море каждые 3 месяца
И сложный выбор- где нет русскоговорящих
Файна цьоця• 21 ноября 2023
Ответ дляМавка
Вы не поверите. ПОМОГАЕТ.
если правильно делать
Но, ах эта богатая сытая жизнь
Когда на море каждые 3 месяца
Порадьте крем або молочко, будь-ласка
Тут как тут• 21 ноября 2023
Ответ дляМавка
Как раз мама атопика.
Ок, який крем вам допоміг?
Небалувана Галя• 21 ноября 2023
Ответ дляМавка
Вы не поверите. ПОМОГАЕТ.
если правильно делать
Но, ах эта богатая сытая жизнь
Когда на море каждые 3 месяца
Что вы привязались к девушке? Вам помогают кремы - мажьте на здоровье, она вам не запрещает. А им помогает море и они ездят, не завидуйте. У меня нет атопиков и ездим каждые 4-5 мес с двумя детьми, они в 6 лет уже были в 18 странах. Живите теперь с этим.
Тут как тут• 21 ноября 2023
Ответ дляМавка
Вы не поверите. ПОМОГАЕТ.
если правильно делать
Но, ах эта богатая сытая жизнь
Когда на море каждые 3 месяца
Не повірю, бо поки що нічого з кремів не допомагало
СвітланкаОК• 21 ноября 2023
Ответ дляПишу вірші, дорого
В Марсе их почти нету, единицы , не проявляющие признаков жизни. В шарме очень много
Не проявляющие признаков жизни 🤣🤣🤣🤣🤣
Королева Сарказма• 21 ноября 2023
Важке питання. Але я в Німеччині зіштовхнулася з тим, що мені допомали якраз російськи переселенці, а наша українка плітки розпускала, причому такі, що купи не тримається
СвітланкаОК• 21 ноября 2023
Ответ дляМавка
А как вы разделяете русских от русскоговорящих украинцев?
По говірці чути.
Мавка• 21 ноября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Порадьте крем або молочко, будь-ласка
И масло биодеома для купания. Даже летом!
Мавка• 21 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
Боже, как жить то теперь
СвітланкаОК• 21 ноября 2023
Ответ дляМавка
Эту проблему реально качают в инетах. Ибо темы взлетают в топ
Вот даже русского от белоруса как-то отличают.
Елементарно. Ви спілкувались з білорусами? У них характерна вимова. Наприклад: дзєлать замість дєлать. Воно дуже добре чути.
Мавка• 21 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
По говірці чути.
Не всегда.
Кавуся• 21 ноября 2023
Довго (більше пів року) пробула в країні з купою руських навкруги. Навчилася дивитися крізь, як ніби немає людини. Для мене це навик неоціненний! Для них бути порожнім місцем - це приниження.
Розмовляла з дитиною українською і щоб чутно було, йшла повз - і підборіддя угору, наче зі свому 155 я вище них на дві голови! Бо я - українка! І пишаюсь цим. І прапорець невеликий приколола на сумочку, тож оточуючі розуміли принадність до нації.
Більшість гидотних обходили стороною, очі опустив. Але були й і інциденти: і «відьма» в спину кричав один, і про Донбас. І якось с закладу приставляли тричі одного, бо причепився, а я з ним не розмовляла і тільки зверхньо крізь дивилася. А це ж його муляло. Навіть штовхнула від себе, бо наблизився, але і лиця не памʼятаю тварі, натренувала себе як)
Небалувана Галя• 21 ноября 2023
Ответ дляМавка
Боже, как жить то теперь
Держитесь!
Мавка• 21 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Очень хорошо общалась с беларусом. Нет акцента. Зависит от человека
Цікавий писочок• 21 ноября 2023
Ответ длядолой_лама
Наоборот. Болгары очень сильно рашистов поддерживают. Были месяц в прошлом году, в мае. Так они не стеснялась на рынке высказывать что мол мы, украинцы, им сезон испортили своим сопротивлением. Мол теперь русские не могут приехать. А мы могли бы и сдаться.
Лично я такого не слышала, но девчонки рассказывали такие выпады не единожды.
Таких всюди вистачає, в кожній країні. Тому казати про всіх болгар що вони дуже підтримують не варто. Звісно там є прорашистський тиск і рух, але це вже більше серед пенсіонерів, молодь навіть їх мову не розуміє.
Небалувана Галя• 21 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Это только у западных. В Минске никто так не говорит, там не отличишь от Волгограда.
СвітланкаОК• 21 ноября 2023
Ответ дляМавка
Не всегда.
У більшості випадків. Там є кілька типових акцентів, ото один з якихось зазвичай точно буде. А наших руськомовних по м‘якій Г вичисляти легко та по специфічним слівцям.
Небалувана Галя• 21 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Такое же мягкое Г на всем юге рашки. И например у нас в Одессе нет мягкого Г.
СвітланкаОК• 21 ноября 2023
Ответ дляМавка
В мене інший досвід, завжди чула акцент, навіть питати не тоеба було, звідки )
Мавка• 21 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
У меня лет 20 уже твёрдое Г
СвітланкаОК• 21 ноября 2023
Ответ дляНебалувана Галя
В Одесі взагалі своя мова, однсита від харків‘янина теж відрізнити можна, не так легко - але реально.
Мавка• 21 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Я харьковчанка.
И меня несколько раз спрашивали, из Беларуси я или из России?
Вот такой акцент появился
ТочноБудет• 21 ноября 2023
Ответ дляМавка
Крема придумали!!!
Крема херня. Мало помогают.
Мавка• 21 ноября 2023
Ответ дляТочноБудет
Крема херня. Мало помогают.
Ну тогда море каждые 3 месяца)
Небалувана Галя• 21 ноября 2023
Ответ дляСвітланкаОК
Нажаль, тех одесситов практически не осталось, 85% это уже приезжие и говора того одесского не услышишь. Есть общий южный акцент с понижением интонации к концу слова.
ТочноБудет• 21 ноября 2023
Ответ дляМавка
Ну тогда море каждые 3 месяца)
Хотелось бы.
Но получается реже.
В этом году, да и в следующем не получится вообще(
Небалувана Галя• 21 ноября 2023
Ответ дляМавка
Я харьковчанка.
Вот такой акцент появился
Если Г у вас не мягкая, то я не отличаю харьковчан.