Стріляний птах• 21 ноября 2023
Автокрісло... не можу визначитися з категорією
Суть така... Потрібно автокрісло для доньки, зараз вага 14.3 кг, зріст 95-96 см. Яку категорію обрати? Дивилася на 2-3, але всі вони від 3 років і зросту 100 см, чи суттєвого така різниця? Звичайно, є крісла з року до 4, але потім також не хочеться ще одне купувати, або якщо брати відразу з року до 12, то вже через півроку, думаю, вона буде відповідати вимогам крісла категорії 2-3, всі ці накладки знімаються, знову виходить купуєш непотрібне+ ще читала, що крісла, які включають більше категорій мають менші оцінки по тестам безпечності, це так? Ну і, зараз зима часто машиною вона їздити не буде, можливо, раз-два в торговий центр на невеликі відстані в кілька кілометрів. Ще й обираю, щоб було більше компактне по довжині, так як є ще діти, яких потрібно вмістити на задньому сидінні ((( крісла, які включають більше категорій більш об´ємні. Хто знається на кріслах, допоможіть, будь ласка!
Стріляний птах
• 21 ноября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
А ну смотрите тогда как выше вам написали maxi cosi rody
Graco junior maxi
дякую, подивлюся
ТочноБудет• 21 ноября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Возможно, с 3 до 7 меня устраивает)
Я не верю что есть кресло, в котором прям удобно будет ездить с 3 и до 14 лет
У вас очень мелкий ребенок, может и дольше ездить, смотря как расти будет. Мои девочки в 3 года были 104 см
Болтушка Му• 21 ноября 2023
Ответ дляТочноБудет
Да, она мелкая у нас, в 3 года есть дети такие) Но даже ей было в 3 года уже тесно в Чикко Космо.
На сейчас Рекаро меня полностью устраивает, а вариантов с 5-точечными ремнями было мало
Замулена ріка• 21 ноября 2023
Ответ дляСтріляний птах
Дякую за консультацію. Троє, звичайно, ззаду не завжди будуть всі сидіти, але іноді доведеться. Ще хлопчик 8 років, в нього бустер, і дівчинка 14 років, але вона вже більше 150 см.
А ну тогда брать группу 2-3 и смотреть узкую модель.
Maxi cosi rody Rodifix хорошее кресло с изрфиксом, на небольшой подставке, и ещё есть 2 или 3 позиции для сна. Можно немного хоть разложить. И прослужит вам лет 6-7. Спинка там удобная и регулируется по плечам ребенка.
Зілля до весілля• 21 ноября 2023
Ответ дляСтріляний птах
так, хоч з ізофікс, в машині є.
от саме на них і дивилася, якщо в групі 2-3.
Моделі з ізофіксом вужчі, ніж без нього. Були обидва варіанти.
Витворунка• 21 ноября 2023
Ответ дляСтріляний птах
Будь ласка, якщо не важко, можете скинути посилання, я подивилася, щось не можу знайти в гуглі (( просто окремі тести крісел знаходить
Это сайт
Это конкретно раздел с креслами
Там можно отфильтровать по стоимости и оценкам например.
Я покупала за 100€ лет 6 назад, опираясь как раз на эти обзоры. Без нареканий. Я брала уже вариант с 3 до 12 лет.
Это конкретно раздел с креслами
Стріляний птах
• 22 ноября 2023
Ответ дляВитворунка
Это сайт
Это конкретно раздел с креслами
Спасибо большое!!