Стріляний птах• 21 ноября 2023
Автокрісло... не можу визначитися з категорією
Суть така... Потрібно автокрісло для доньки, зараз вага 14.3 кг, зріст 95-96 см. Яку категорію обрати? Дивилася на 2-3, але всі вони від 3 років і зросту 100 см, чи суттєвого така різниця? Звичайно, є крісла з року до 4, але потім також не хочеться ще одне купувати, або якщо брати відразу з року до 12, то вже через півроку, думаю, вона буде відповідати вимогам крісла категорії 2-3, всі ці накладки знімаються, знову виходить купуєш непотрібне+ ще читала, що крісла, які включають більше категорій мають менші оцінки по тестам безпечності, це так? Ну і, зараз зима часто машиною вона їздити не буде, можливо, раз-два в торговий центр на невеликі відстані в кілька кілометрів. Ще й обираю, щоб було більше компактне по довжині, так як є ще діти, яких потрібно вмістити на задньому сидінні ((( крісла, які включають більше категорій більш об´ємні. Хто знається на кріслах, допоможіть, будь ласка!
Стріляний птах
• 21 ноября 2023
Ответ дляДобротная
Берите 2-3 и не заморачивайтесь
чи не буде ось така різниця відображатися в комфорті і безпеці? там же потрібно, щоб паски безпеки проходили по визначних точках ((
Скромняшка• 21 ноября 2023
Автор. Я кресло без ребенка не брала. Приходила в магазины и садила сына в них. Многие оказались очень узкими и неудобными. В зимней одежде не посадить. И да. Вам в любой ситуации придется покупать потом более взрослое. Это неизбежно
Стріляний птах
• 21 ноября 2023
Ответ дляВитворунка
Кресло по весу выбирают. Тесты на сайте adac смотрят.
Дякую, не знала, що є такий сайт, подивлюся
Проня_Прокоповна• 21 ноября 2023
Я вибирала компактне, бо нам крім автокрісла треба ще двох підлітків вмістити на задньому сидінні. Купила maxi cosi rodi.
ТочноБудет• 21 ноября 2023
Будет ли ребенок в Кресле спать?
Я продавала кресла, поэтому своему ребенку пробовала все модели. До 6 лет ездили в 9-36 с положением для сна. Потом было не принципиально это положение, уже сидела. С 8 лет в бустере, с 9 без кресла ( рост 150)
ТочноБудет• 21 ноября 2023
На заднем сиденье если стоит кресло, то удобно сядет только еще 1 человек
Стріляний птах
• 21 ноября 2023
Ответ дляВитворунка
Будь ласка, якщо не важко, можете скинути посилання, я подивилася, щось не можу знайти в гуглі (( просто окремі тести крісел знаходить
вентиляторная• 21 ноября 2023
Ответ дляТочноБудет
Крісло займає 1 місце
В мене ще мама з татом комфортно сідали
Стріляний птах
• 21 ноября 2023
Ответ дляПроня_Прокоповна
Дякую, от тож така проблема, тому дивлюся, щоб було ще й компактне
Болтушка Му• 21 ноября 2023
У нас было Чикко космо, оно типа до 4 лет, но реально в 3 уже было мало и мы купили Рекаро вот такое, оно до 14 лет, но у него есть 5-точечные ремни, которых чаще всего нет в моделях от 4 лет.
Дочке сейчас 5 лет, вес 15, рост 104
Стріляний птах
• 21 ноября 2023
Ответ дляТочноБудет
Будет ли ребенок в Кресле спать?
Ні, точно не буде, бо їздити тільки на короткі дистанції.
Стріляний птах
• 21 ноября 2023
Ответ дляТочноБудет
Потрібно, щоб ще сіли два підлітки ((
Стріляний птах
• 21 ноября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Дочке сейчас 5 лет, вес 15, рост 104
а можете точніше модель написати?
дякую, вже побачила)
Стріляний птах
• 21 ноября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Вот такое Рекаро, не прикрепила фото
дякую, подивлюся розміри
Пургену мне• 21 ноября 2023
Беріть Britax Romer. Це найкращі автокрісла. Вже можна брати групу 2-3. І краще обирати по краш тестам ( ADAC). Плюс враховуйте, чи є ізофікс в машині.
Стріляний птах
• 21 ноября 2023
Ответ дляПургену мне
так, хоч з ізофікс, в машині є.
от саме на них і дивилася, якщо в групі 2-3.
Стріляний птах
• 21 ноября 2023
Ответ дляПургену мне
А де дивитися ці тести? бо не завжди пишуть в описі для крісла ((
Стріляний птах
• 21 ноября 2023
Ответ дляПургену мне
я так зрозуміла, що чим нижче бал, тим краще? наприклад, 2 це краще ніж 2.1 , так?
Замулена ріка• 21 ноября 2023
Ответ дляСтріляний птах
Во-первых будет вам не поездка, а ор .
Кресло 2-3 на низкой подставке. Ребенок будет в ручку двери смотреть и орать и требовать внимание.
Существенный минус - они не расскладываются. Немного спинка откидывается. Но если устанавливать правильно и крепить ремнями автомобиля, то вы спинку не откините толком.
У вас трое детей или двое ?
Сколько посадочных мест надо сзади ?
Если только двое детей, то берите кресло группы 1-2 с 9-25 кг. Будете до 5 лет смело ездить.
Если детей трое, то выбора у вас нет особого. Брать кресло 2-3 в принципе можно, думаю ремень ляжет как надо на плече у ребенка.
У вас трое детей или двое ?
Сколько посадочных мест надо сзади ?
Замулена ріка• 21 ноября 2023
Ответ дляСтріляний птах
А ну смотрите тогда как выше вам написали maxi cosi rody
Graco junior maxi
Стріляний птах
• 21 ноября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Во-первых будет вам не поездка, а ор .
У вас трое детей или двое ?
Сколько посадочных мест надо сзади ?
У вас трое детей или двое ?
Сколько посадочных мест надо сзади ?
Дякую за консультацію. Троє, звичайно, ззаду не завжди будуть всі сидіти, але іноді доведеться. Ще хлопчик 8 років, в нього бустер, і дівчинка 14 років, але вона вже більше 150 см.
Пургену мне• 21 ноября 2023
Ответ дляСтріляний птах
Якщо оберете Britax Romer, то можете не дивитися краш тести. Бо вони всі гарні. У нас дитина їздить на Britax Romer Kidfix ІІІ M. Дуже зручне крісло. Брали після 3-х років. Спеціально їздили в магазин і садили сина, щоб зручно було. Вже 9 буде. До цього їздив також в Britax, але група 1-2. Ще є друге автокрісло: Maxi Cosi Rodifix. Так от Брітакс зручніше набагато. На Роді зараз не їздить взагалі.
Замулена ріка• 21 ноября 2023
Ответ дляБолтушка Му
Вот такое Рекаро, не прикрепила фото
В этом рекаро проездите максимум до 6, если девочка до 7 лет. Дальше уши подголовника будут мешать. И там где плечи там около 35 см расстояние - после 7 ребенок не сядет уже. Будет узко
Была комиссионка автокресел.
Болтушка Му• 21 ноября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Была комиссионка автокресел.
Возможно, с 3 до 7 меня устраивает)
Я не верю что есть кресло, в котором прям удобно будет ездить с 3 и до 14 лет
Стріляний птах
• 21 ноября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Во-первых будет вам не поездка, а ор .
У вас трое детей или двое ?
Сколько посадочных мест надо сзади ?
У вас трое детей или двое ?
Сколько посадочных мест надо сзади ?
Їздити тільки на короткі дистанції - в магазин, торговий центр, на дальні найближчий рік точно не плануємо, спати не буде в машині. Спинку відкидати для сну чи щоб огляд був краще?
Замулена ріка• 21 ноября 2023
Ответ дляСтріляний птах
дякую, подивлюся розміри
Оно габаритное довольно таки. И максимум прослужит до 7 лет.