Шиворот Навыворот• 21 ноября 2023

Зірвали пломбу, що робити

Замінювали труби, після того як вони розмерзлися, і прийшлося зірвати пломбу, які дальші дії? Що може бути, якщо вчасно не звернутися ? Дякую
Бла бла бла• 21 ноября 2023
Штаф буде це точно. Чому не набрали водоканал і не попередили?

Я такая наивная• 21 ноября 2023
Потрібно вчасно звернутися до чоловіка. Він все вирішить. В цей час відпочивати і не думати про те.
автор Шиворот Навыворот • 21 ноября 2023
Ответ дляБла бла бла
Тому що це був вихідний. В квартирі зараз не живемо. Квартира після обстрілу
Бла бла бла• 21 ноября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Не має значення.І ви ж явно це робили не поспіхом.
Наивная Хо• 21 ноября 2023
Ответ дляБла бла бла
штраф буде. колись квартиранти зірвали пломбу,то заплатила штраф у розмірі 6 міс оренди.
Ласую колобками• 21 ноября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Автор, просто звертаєтесь до постачальника. Аргументуєте проведенням аварійних робіт. Приймають заявку, приходять і опломбують без жодних штрафів.

А ось якщо ви цього не зробите, а вони самі це виявлять, то вам зроблять перерахунок як без лічильника і за значний період. Це буде дуже дорого.
Ответ дляЛасую колобками

Дякую!

Кнопкотиць• 21 ноября 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Дякую!
Так и скажите, что аыарийная ситуация, срываете, иначе всех затопит
Бла бла бла• 21 ноября 2023
Ответ дляКнопкотиць
Так, там тупі працюють.
В мене фільтр тріснув, 8 поверх, вода водоспадом, а я знімаю відео, роблю фото, що пломба ціла і на місці, і тільки після цього її можна зірвати, щоб штрафу не було. І ще її треба передати тому, хто прийде нову ставити.