Inna_ya_krasivaya• 21 ноября 2023

Про важность украинского языка в Украине. Просто хочу показать как работает

Как работает рос. пропаганда. Может вы и видели.
ПЛЮС-МИНУС• 21 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
я не ведусь, тю. Просто наблюдаю как они работают
да они до сих пор не определились с целями своей СВО. о чём разговор?
закрывайте свою говнотему. или сильно хочется пофарионить?

Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Автор, те що каже той кацап, аналогічно тому, що каже Маск і думають такі як він: там, де русскій язик - там має бути рассія. Це їхній вагомий політичний аргумент, і вони його будуть застосовувати завжди, поки зрусифіковані українці не усвідомлять важливості відокремлення від русского міра.
Чому зараз на окуповані завезли мільйони книжок російською, і знищили українські? Їм важлива не тільки територія і ресурси, а саме ментальна окупація. Щоб діти вже росли ’русскіми’
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляBejza
розмовляю, балакаю
Говорю теж)
Бізешка• 21 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
причем тут я? узкие не видят. Для них же месседж понимаете? а потом они прут сюда и считаю что Крым всегда был узкий
Автор, то чому на українському форумі на кожне питання ви відповідаєте російською? Ви це принесли розвести срач? росія пре сюди не із за мови, а із за дибільних амбіцій свого царя.
ViktoryjaG• 21 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
слабый не слабый, но они на нем выезжают и очень хорошо
Я вас умоляю, ну выедут на другом, если этого не будет. Главное желание у них выезжать в принципе.
felinka• 21 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Якщо не мова, то ще щось вигадають. Ви цього не розумієте? Ну вони ж не захищати російськомовних, і справді, йдуть. Я російськомовна, причому з дуже ’класичною’ російською, мала багато родичів в рашці. Все життя я для них ’хохлушка’, незважаючи на те, що я навіть не розмовляла тоді українською.

Пропаганда ворога - поганий привід, щоб роздувати мовні срачі, що бьють в першу чергу по самим українцям.
автор Inna_ya_krasivaya • 21 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Да, жаль что это еще не все поняли.
Ответ дляБізешка
я можу відповідати українською
Filomena• 21 ноября 2023
Ответ дляIshoy
Ну так если быдломасса думать не умеет, то ей любой аргумент, повторенный 100500 раз подойдет. Нам то что от этого?
Нам Нічого.
А бидломасі приємно що вони не загарбники, а визволителі.

Filomena• 21 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Это то как работает пропаганда. А потом узкие идут в Украину под эгидой ’защита рускаязычнага населения от нацистов которые не дают говорить на узком языке’
Що пропонуєте?
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Нам Нічого.
Та їм все одно: вони в більшості йдуть за виплати, а не ідейні.
ДевочкаКрасавица• 21 ноября 2023
На каком языке говорят в Австрии? Может их к Германии нужно присоединить?
Ответ дляFilomena
Що пропонуєте?
чем больше людей будут говорить на украинском - тем меньше шансов у этого нарратива. Уже не получится сказать ’там наши люди, братья узкие’
или что крым узкий.
тема не для срача, на самом деле, а просто показать, каждый сам делает для себя выводы
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляfelinka

Мовних сварок не буде, коли українці зрозуміють, що шлях країн Балтії, Польщі , Чехії в мовному питанні - єдино правильний.
Леди Репях• 21 ноября 2023
Русский язык не собственность раши.
Французский язык не собственность Франции. По французски говорят в Бельгии, Камеруне и т.д.
И никаких проблем.
Таких примеров масса.

Сложно поверить, что кто-то еще не понял, что язык не при делах абсолютно.
ДевочкаКрасавица• 21 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Вы серьезно думаете, что рашисты идут защищать русскоязычных? И что если бы все разговаривали на украинском, то войны бы не было?
Ответ дляДевочкаКрасавица
нормальным людям все понятно, что дело не в языке. Но узкие на это отлично реагируют, и в мировом политическом сообществе они этим тоже прекрасно манипулируют
Аnnеt• 21 ноября 2023
между Канадой и США самая длинная неохраняемая граница в мире.
может дело не в языке, а в адекватности соседа?
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
А ви не знаєте як Гітлер починав в його риторику перед аншлюзом Австрії?

lilu1990• 21 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
правильно, в пропаганде. А пропаганду они строят на языке. Тут говорят по русски, значит они узкие, значит блаблабла
Ви пропонуєте українцям створити контрпропаганду?
Бізешка• 21 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
я можу відповідати українською
То відповідайте, якщо вже підняли цю тему, а то ви пишете, що винні люди, які говорять російською, а самі пишете цією ж мовою.
Ishoy• 21 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
С детства читаю книжки на русском языке но «русской» себя никогда не считала, в Вашей логике дыра
Ответ дляДевочкаКрасавица
нет, я не думаю ’если бы все разговаривали на украинском, то войны бы не было’
и нигде этого не писала
что идут защищать - да, конечно! не все, но куча таких. я лично видела комменты от всяких москвичей переживающих за это, типа держись Одесса скоро мы тебя спасем
torbochki.in.ua• 21 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Так, це для нас слабкий, а для світу це аргумент.
felinka• 21 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
От про це я й кажу. Ви переносите вину з агресора на жертву.
Ответ дляlilu1990
давно пора
Ответ дляБізешка
та без питань)
torbochki.in.ua• 21 ноября 2023
Ответ дляСвята
И? Сколько стран говорят на языке другой страны, их тоже надо оккупировать? Да и на фиг параше не нужна Украина как люди, их совершенно другое интересует. Крымчане им нужны? Смешно.
Люди потрібні. Це ж майбутні орки. Як зараз до нас присилають зі зброєю в руках етнічних українців з Донеччини, Луганщини, Криму, Кубані в тд(( Подвійна вигода і знищення українців.
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляЛеди Репях
Русский язык не собственность раши.
И никаких проблем.
Таких примеров масса.

Це і є наратив раши щодо української в Україні, про ’не собственность’.
Забороняти українську мову, не дозволяти друкувати, не давати можливості вчитись українською, а потім заставити повірити, що і російська тут була мовою українського народу природнім чином, а не внаслідок лінгвоцидів.
Ответ дляfelinka
не маніпюйте. ніхто не переносить. ніхто не сказав що вони напали через те, що у нас люди розмовляють російською. НІ!!!!

Але - вони вооють. оці ідейні в тому числі бо вважають що тут ’узкіе’ чекають їх. Це їх мотивація. А не причина війни.

Що ще тут не ясно я не розумію