Inna_ya_krasivaya• 21 ноября 2023
Про важность украинского языка в Украине. Просто хочу показать как работает
Как работает рос. пропаганда. Может вы и видели.
torbochki.in.ua• 21 ноября 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
На каком языке говорят в Австрии? Может их к Германии нужно присоединить?
Німеччина не імперія, не існує австрійської мови) А ми окрема нація, зі своєю мовою, культурою, історією. Шануймося
Ответ дляfelinka
Вони ’ідейні’, бо в них пропаганда працює вже багато років. Я не гірше за вас знаю, в яку дурню вони вірять. Але це не повинно бути привідом для срачу і розколу в нашій країні. Бо оце саме так воно теж працює.
так повода для срача и нет. Я просто показываю как работает, каждый делает выводы для себя или не делает.
Ответ дляSalsa-24da
в Афган ехали узкие. Там какая мотивация была?
Вы не понимаете , что они всегда найдут - не эту так другую.
Я думаю, що автор це розуміє більше за інших і прийшла тут розвести знову війну між укр та російськомовними. Це та ж сама пропаганда тільки з іншого боку, можна тільки уявити, що буде на фронті, якщо україномовні почнуть принижувати російськомовних, та звинувачувати їх в тому, що росія прийшла їх визволяти
torbochki.in.ua• 21 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
чем больше людей будут говорить на украинском - тем меньше шансов у этого нарратива. Уже не получится сказать ’там наши люди, братья узкие’
или что крым узкий.
тема не для срача, на самом деле, а просто показать, каждый сам делает для себя выводы
или что крым узкий.
І не вийде світу говорити що ми адін народ. Тоді світ не буде сприймати це внутрішніми(!) конфліктом ’братьєв’ і потушніше буде допомагати. У Війнах перемагають економіки, усе інше ми може зробити самі.
олена олена• 21 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
правильно, в пропаганде. А пропаганду они строят на языке. Тут говорят по русски, значит они узкие, значит блаблабла
Так говоріть українською. Перекладати мені не треба. Ви ж самі підігрієте їм
torbochki.in.ua• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Ви пропонуєте українцям створити контрпропаганду?
Обовʼязково. Але на дійсних фактах, історичних і правдивих
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляБізешка
А яку б ви створили тему для того, щоб українці почали об´єднуватись навколо української?
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 ноября 2023
Кстати, я перестала общаться с теми, кто поддерживает мовные конфликты и даже не хочет разобраться, как работает логика. Не понимаю, в чем дело: все в основном ходили в советскую школу, где уровень преподавания дает математику, следовательно развивает логику.
Учиться нельзя прекращать... Разберитесь, как работает манипуляция массовым сознанием, для вашего же блага.
Ответ дляFilomena
Однозначно що влада росії не збиралася когось визволяти.
Але щоб підняти маси на «правое дело» потрібна «справедлива» мета.
Ущімльонниє палестинці,яким життя євреї не дають; російськомовні, яких розпинають в трусіках за язик- це прекрасна мета.
І чим більше українці будуть кричати про «родной руский язык» тим легше пересічному кацапу буде виправдати збройну агресію проти українців.
А євреям що треба було зробити щоб протистояти пропаганді геббельса? Форму черепа змінити, зріст, колір волосся і голубі очі собі якось набути?
Ви граєте на руку ворога такими заявами.
Перш за все треба говорити про те, що ніякого ущємлєнія в Україні не було й немає, а не про те, що всім треба вчити українську.
torbochki.in.ua• 21 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
именно. Тем более они не разбираются в особенностях и внутрянке Украины. Вот человек сказал - ну да логично
Та ще й шахист. Це ж ого-го, інтелектуал і мудра голова... тому і вєщає
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
А не скажете, навіщо євреї повернулись до івриту? Навіщо їм треба було повертатись до мови 2000літньої давності?
Ответ дляБізешка
А де ви побачили приниження?
Яка гарна маніпуляція.
Ответ длячир
Регулярно читаю рашиков. Никто, вообще никто не говорит о том, что они сюда приперлись защищать ’русскоязычное население’.
я видела комменты и не один. мы же бамбили бамбас 8 лет, а там ’наши люди. узкие’. Я такое читала и не раз
Ответ дляMrs.Ochmonek
Як мінімум я її б створила українською мовою, та відповідала б на все українською. Жодних звинувачень, що росія прийшла звільняти російськомовне населення. З такими темами українці не об´єднуються. А скажіть чесно, якщо ви попали в евакуацію під залпами градів, Вам було б важливо, якою мовою говорить наш військовий, який вивозить вас з цього пекла ризикуючи своїм життям?
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
А вы не ведитесь на их манипуляции
Маск ведеться і багато американців, від думки яких залежить постачання зброї
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
🙄
Яку совєтську школу?
Вам скільки?
Потрібно завʼязувати з порадницею😳
Яку совєтську школу?
Вам скільки?
Потрібно завʼязувати з порадницею😳
Ответ дляtorbochki.in.ua
да.
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Найкраще контрпропаганда в даному випадку це те що в Україні немає значення, якою мовою ти говориш, якщо відчуваєш любов і приналежність до цієї землі та тих цінностей, які ненавидить Кремль.
Хоч ти грузин за походженням, хоч поляк, але якщо тобі огидна путінська кгбешна кончена влада і можем павтаріть, то ти українець за суттю.
Продовжимо вашу думку: Україна воює з режимом путіна, а не з московитським народом, так там у вас написано? )
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Мы говорим о нынешнем времени, а не что было в прошлом веке
На історії пора б навчитись ..
Ответ дляoboeva
Куда они выезжают,при чем тут ментальность и язык Крыма,если есть договор о суверенности территорий? Как язык влияет на факт захвата?
А так, що будь яка русня, яка навіть проти війни, ламається на питанні чий Крим.
Крим для них їх. Чому так в їх голові? В тому числі і через мову.
Ответ дляlilu1990
так он, этот шахматист. и не говорит про ущемление. Он говорит что тут узкие
torbochki.in.ua• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
І що? Кацапи зразу прозріють а ліваки типу Маска впадуть на коліна і покаються?
А Вам це ще потрібно? Давно забудьте про те що у їхніх хворих головах, давайте думати над тим як їх перемогти, а не вилікувати. Ми, звичайні люди, не військові, можемо це робити прямо зараз, розвінчуючи усі їхні наративи, якими вони спекулюють і маніпулюють перед світом
Ответ дляtorbochki.in.ua
конечно) шахмаст, попы
’влиятельные’
Ответ дляlilu1990
То я ж і говорю. Російсько мовні повинні про це говорити. Дотримуватися мовного закону.
А не вища по інтернетах про ущемлєніє.
Це ж вони і роблять послугу ворогу.
Тому не варто з хворої голови на здорову перекладати.
А не вища по інтернетах про ущемлєніє.
Це ж вони і роблять послугу ворогу.
Ответ дляFilomena
І говорити між собою про те, що начебто ніякої України не існувало, бо там же навіть говорять російською, ну то яка Україна, ну.