Inna_ya_krasivaya• 21 ноября 2023
Про важность украинского языка в Украине. Просто хочу показать как работает
Как работает рос. пропаганда. Может вы и видели.
Ответ дляMrs.Ochmonek
В чому я переношу вину? Вина агресора не тільки в нападі зараз, а і в усіх діях до того - в усіх столітніх спробах знищення самоідентичності. Чи винна людина, що її батьків чи дідів ’денацифікцвали’ і її , відповідно?
Ні.
Чи повинна вона це переосмислити і повернутись до свого ? Так. Інакше агресор добився свого
Ні.
Як більше ніш півжиття цілком російськомовна можу вам сказати: отакі мовні срачі - це дуже потужний демотиватор у переході на українську. Якщо вас це не спонукає припинити їх, ну то може й вам треба вже переосмислити на чию користь ці срачі?
Я почала вчити мову у 2014. Але змогла більш-менш вільно заговорити лише минулої весни. Коли виїхала з дому та вперше у житті потрапила в мовне середовище. І це так працює для багатьох. Бачу по друзях і колегах. Це те, що дійсно працює - коли тобі є з ким спілкуватись мовою, коли вона скрізь навкруги тебе. А не коли тебе постійно цькуют ’дивіться, те, що ты говоришь російською, мотивує рашистів’. Коли цькуют - оце і є ’агресор добився свого’, як ви кажете. Не знаю, як правильно українською, але ’разделяй и властвуй’ це цілком робоча стратегія.
Очень понравилась одна реклама , которая выскочила на ютубе.
Бути українцем - не не на український гомоніти. Бути українцем, якщо на українській зростають твої діти.
Вы можете оправдывать свой русский как хотите. Не учили, привычно и тд. Но дети...вот согласна на 100% у них есть шанс не знать русский вообще
Ответ дляInna_ya_krasivaya
так он, этот шахматист. и не говорит про ущемление. Он говорит что тут узкие
Автор, ви як та жінка абюзера. Вам чоловік скаже що розлюбив, бо у вас другий розмір грудей, ви зробите третій. Потім скаже, що розлюбив, бо у вас ніс завеликий,ви підете ніс міняти. Вийдіть з позиції жертви
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ длячир
Регулярно читаю рашиков. Никто, вообще никто не говорит о том, что они сюда приперлись защищать ’русскоязычное население’.
Вона починають про захист, а на третій хвилині вже кажуть - прішлі забрать свои землі
Ответ дляlilu1990
у меня и близко нет позиции жертвы
Ответ дляtorbochki.in.ua
А Вам це ще потрібно? Давно забудьте про те що у їхніх хворих головах, давайте думати над тим як їх перемогти, а не вилікувати. Ми, звичайні люди, не військові, можемо це робити прямо зараз, розвінчуючи усі їхні наративи, якими вони спекулюють і маніпулюють перед світом
Ну так а кого ми переможемо, станучи комусь щось доказувати чи заговоривши всі українською мовою? Не це так інше придумають.
Перемога може бути лиш капітуляцією Москви.
Ответ дляInna_ya_krasivaya
так повода для срача и нет. Я просто показываю как работает, каждый делает выводы для себя или не делает.
Та ну? Ну то я вам показую з іншого боку, як ЩЕ це працює у не менш руйнівний спосіб і руками самих українців фактично. Робите висновки?
Ответ дляБізешка
А для вас не приниження, якщо автор пише, що росія тут, бо Одеса говорить російською? Бо росія прийшла звільняти російськомовне населення
я вижу что вы умышленно тут пытаетесь разжечь конфликт и перекручиваете мои слова.
Ответ дляFilomena
То я ж і говорю. Російсько мовні повинні про це говорити. Дотримуватися мовного закону.
А не вища по інтернетах про ущемлєніє.
Це ж вони і роблять послугу ворогу.
Тому не варто з хворої голови на здорову перекладати.
А не вища по інтернетах про ущемлєніє.
Це ж вони і роблять послугу ворогу.
Та я тільки бачу як за російськомовними з камерами бігають бо щось не те сказали. Ні разу не чула від знайомих російськомовних що їх ущємляють.
А ви підігруєте ворогу, розганяючи це питання.
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Геббельсу на зло?
Може своєму народу на добро? Щоб їх об´єднувало не тільки етнічне походження?
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Кстати, я перестала общаться с теми, кто поддерживает мовные конфликты и даже не хочет разобраться, как работает логика. Не понимаю, в чем дело: все в основном ходили в советскую школу, где уровень преподавания дает математику, следовательно развивает логику.
Учиться нельзя прекращать... Разберитесь, как работает манипуляция массовым сознанием, для вашего же блага.
Шахматист Карякин незнаком с логикой?
Кава з перцем• 21 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Кидатись вчити українську бо Ваня сказав що прийшов захищати російськомовних в Україні - позиція жертви.
позиция жертвы- защищать с пеной у рта узкий язык колонизаторов
Ответ дляlilu1990
Бач як?
Тобто як україномовних нацистами називають ви не бачили?
Бо ж україномовним потрібно мовчати і не розганяти?
А от як рос мовного образили, то і депутати і зірки і блогери!
Де був ажіотаж коли україномовну жінку нацисткою на базарі рос мовна називала?
Ще раз:
1дотримуватися мовного закону
2 якщо не ущемльонні, то нехай говорять про це, а не про зворотнє.
І помітьте: все залежить від рос мовних)
Ще раз:
1дотримуватися мовного закону
Ответ дляlilu1990
Завтра Ваня скаже що прийшов в Україну, бо йому тут дівчата з карими очима подобаються. Усім закупитись лінзами?
Учити українську мову треба з любові до мови і країни, а не тому що Ваня там щось патякає.
я где-то написала что что-то надо?
Ответ дляКава з перцем
на украинском причем) парадокс какой-то
Кава з перцем• 21 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
на украинском причем) парадокс какой-то
а это фишка у них такая сейчас, роспропаганда очень сильна, к сожалению
Ответ дляlilu1990
Нє, ну вас правильніше:
Давайте швиденько всі перейшли на українську мову, бо Ваня сказав...
Так Ваня ще багато чого придумати може.
Ви кожного разу будете шарахатись?
Так Ваня ще багато чого придумати може.
Ви кожного разу будете шарахатись?
а если все перейдут потому что Ваня сказал - это что-то плохое? не очень понимаю что вы защищаете. Или всем теперь не учить украинский раз Ваня сказал, а то выйдет что Ваня сказал и те кто учит в позиции жертвы.
Ответ дляlilu1990
Нє, ну вас правильніше:
Так Ваня ще багато чого придумати може.
Ви кожного разу будете шарахатись?
Так Ваня ще багато чого придумати може.
Ви кожного разу будете шарахатись?
Капець, боти вже україномовні пішли, швидко вчаться. По-іншому вже і не скажеш, як не вистачає розуму зрозуміти написане автором.
Кава з перцем• 21 ноября 2023
Ответ дляNatala21
деньги не пахнут)
ДевочкаКрасавица• 21 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Якби говорили українською, то як мінімум сильні цього світу не розказували б про передачу російськомовних регіонів раші, щоб ’закінчити війну’.
А якщо ви про 30 попередніх років, то так, Україна україномовна не голосувала б за рашаорієнтовану 5-ту колону.
Про передачу русскоязычных регионов раше, говорят не потому что там русскоязычных, а потому что там люди, в большинстве своем, хотят быть с рашей , референдумы это прекрасно показали
Mrs.Ochmonek• 21 ноября 2023
Ответ дляNatala21
Ви теми її подивіться - там не в невистачанні розуму справа, там все продумано)
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Я захищаю саме формулювання, чому треба вчити українську. Я нею говорю не тому що Ваня там щось сказав і не тому що хочу бути причетною до контрпропаганди... Бо якщо мотивація тільки така - то надовго її не вистачить
Кава з перцем• 21 ноября 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
я с Луганска( до 2014г), если что и мне 37, так вот не надо тут роспропаганду лить про ’людей Донбасса’