Проработник• 21 ноября 2023

Скажіть, мій чоловік - психопат?

Неодноразово були різні дзвіночки, але останнім випадком я була просто шокована. Суть історії: ранок вихідного дня, я вибігаю по всяким господарським справам, на базар, в аптеку, позабирати замовлення, і на кожному етапі щось було через Ж. Коротше на виході, я втомлена, розстроєна, плюс нічні тривоги, прильоти, мало сплю, багато виснажливої роботи… Так от, несу пакет яєць, набрала по акції, і тут на підтаявшій багнюці як навернусь. Ті яйця - в омлет! Я аж розревілася, бо сил нет, ладно впало, а от що яйця побила… коротше добрі люди мені допомогли, трохи помогли дійти додому… в мене нога розбита, вся штаніна у кровіщі… приходжу додому, чоловік питає: що таке, я плачу, кажу 20 штук яєць розбила, отакої… Він наче каже, що не парся, яйця - фігня. Ну фух, думаю, пронесло… і тут починається якась хрінь. Я знімаю штани, а там в мене нога ж розбита, все у крові і в побитих яйцях, треба швидко кинути штани в пралку, та промити рану… а мені чоловік: одягайся, треба піти яйця купити. І сам одягає свою одежу. Я кажу, чекай, дивись що в мене, які яйця. А він: ТОБІ ТРЕБА УСВІДОМИТИ, ЩО ЯЙЦЯ НЕ ВАЖЛИВІ, тож одягайся, підем ще купим. Я така: так якщо вони не важливі, то потерпить, оно є що в хаті їсти, потім купимо. І він починає розпадатися! Що моя історія неправдоподібна, що я йому брешу, що воно не клеїться, і так далі, переходить на мат і крик! Я в шоці, набираю собі воду промити ногу та і помитися, він псіхує, гупає дверима і йде, уявіть собі, по ті срані яйця! Тут я усвідомлюю, що нога починає мені боліти… а я не відчувала її майже! Я розумію, що тут почнуть казати, що я троль, але таку тупу історію ще треба вигадати. Отже, приходе цей неадекватний з магазину і починає домагатися, чому я йому набрехала, що мені шкода яйця. Я в сльозах ( бо болить же) кажу, отак і отак, все з ранку пішло шкереберть, а тут ще на останок яйця побила, типу остання крапля. А його бачте бісить, що я це одразу не доповіла. Я кажу: так якщо яйця неважливі, то нафіга через них такий цирк? А він мені: так ти кажеш, що не болить, ТО ЗІБРАЛАСЬ І ПІШЛА В МАГАЗИН. Тепер не розмовляє зі мною. Що це за хрінь, вибачте? В нього дах геть поїхав?
Placid• 21 ноября 2023
Ответ дляКудлата хмаринка
100%, ведь он сидит дома, а вы бегаете, а потом страдания и претензии, что это вам эти яйца нужны больше всего. Работайте над собой. Эти слезы и истерики делают вас уродливой и незначительной, и вашего мужа тоже истерики уродуют. Мне как то очень известная и крутая женщина сказала - твои слезы может видеть только твоя подушка. Марку держите что ли
а вас ваши мысли делают уродливой, только вы этого не понимаете. Марку держит тот, кто внутри не является тем, кого из себя представляет.
Видна міленіалка• 22 ноября 2023
Ответ дляПроработник
Казала, але по ходу я для нього не авторитет. Одружилися влітку 21-ого року, вже неодноразово думала про розлучення, але якось соромно поповнювати списки тих, хто рік-два прожив і розійшовся…
Автор, вже іншамода. Вже соромно жити з придурками і нити. Таких не жаліють, а крутять у віска.
Якщо ви тільки прозріли, то збирайтесь з силами, пишіть безкоштовним психологам і біжіть.
Він псих. Але і ви не молодець, що терпите.
Видна міленіалка• 22 ноября 2023
Ответ дляПроработник
Були, конкретні ситуації треба сидіти згадувати, але в цілому він доволі агресивний і в нього немає співчуття.
От немає співчуття це вже не смішно. Не розвинені лобні долі. Людина трошки психопат.
Ладно там емоційний, нестриманий...
Кто крайний?• 22 ноября 2023
дорогая моя. идем делаем ’рентген’, который покажет перелом ноги, и вуаля! сперприз. меся в гипс, а этот мудила пусть сам по хозяйству бегает.
вам отдых, ему заценить то он хер собачий и нифига из себя не представляет.

а если я пошепчу и он разок яйца тоже уронит, то посмотрите, что дальше будет.
шутка, но в каждой шутке как говорится )