Электричка• 21 ноября 2023

Мужчина подарил комплект

Даха-сваха• 21 ноября 2023
Що за чоловік? Скільки ви разом? Чи ваш розмір? На жаль, не всі знають, що інтимні речі (в тому числі білизна) це індивідуально (і смак, і розмір, і колір). Але чоловіки рідко в цьому розбираються. Може, як ваш нормальний. То хотів порадувати, але не попав у ваш смак. Тому й питаю, що за чоловік, скільки разом? Доходи зараз не у всіх великі. Тому де працьє та ким, також має значення. Якщо він не досвідчений в цих питаннях, то може й гадки не має, що такий подарунок може образити.
Алекс-1022• 21 ноября 2023
В интимиссими сейчас классная коллекция.
Лучше там себе покупайте это очень дешево и некачественно смотрится

А это не троль случайно с брюнеткой женщиной?:)) очень похоже
Скользкая• 21 ноября 2023
Ответ дляВам телефонограмма
Нашла. Жлоб какой-то
Це не мужик на фото?
Ласкове телятко• 21 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Хороший комплект, только цвет стула не в тему. Замените на красный стул
Квартиру оставить можно?
Даха-сваха• 21 ноября 2023
Ответ дляАлекс-1022

Мені здалося, що чоловік без досвіду та етикету подарунків (якщо це не троль). З іншого боку, не в усіх же сферах заможні й знаються на етиці подарунків. Можливо, в уявленні деяких чоловіків сексуальний комплект виглядає саме так. Тут би автор м‘яко натякнула обранцю, що не її смак.
Закуйовджена життям• 21 ноября 2023
Так а що треба?
Порадіти, пожурити?
вкрации• 21 ноября 2023
Ну і зміюки ж. Якщо вони у відносинах і він хоче її саме в такій білизні, то чому він має дарувати щось на смак порадниць, а не на свій.
Бегущаяпо• 21 ноября 2023
Чего-то так и думала,что красное.Автор,не знаю,хвастаетесь или расстроились,в любом случае это белье только для этого мужчины.Придется надевать.
P.S.хотя Феррари лучше)
Кашка-маняшка• 21 ноября 2023
Хм.... щось стул та підлога дуже знайома... Автор а яка перша літера імені чи фамілії у вашого хлопця???
Губи до вух• 21 ноября 2023
Может оно на теле лучше смотрится, потому что на стуле как вроде с Авроры хрень какая-то
Алекс-1022• 21 ноября 2023
Ответ дляДаха-сваха
Мне кажется это просто тролль.

Который постоянно выставляет женщину брюнетку. Поэтому так и ответила.

А так комплект как комплект для секса норм
Алина-1240• 21 ноября 2023
Дешманский китайский комплектик...хоть бы с жасмина уже заказал,те носятся хоть
Morskakapusta• 21 ноября 2023
вот почему то они все любят именно КРАСНОЕ, независимо от наличия неналичия вкуса, реально сколько спрашивала ни один не называл другой цвет
Безпорадна Кроко• 21 ноября 2023
Ответ дляЛаскове телятко
Квартиру оставить можно?
Смотря кому
Конфиденциальность• 21 ноября 2023
Дешевеньке. Але приємно, краще ніж нічого і не сковорідка)