Безпорадна Кроко• 21 ноября 2023

NL повертається в Україну?

Дівчата, привіт! Щойно побачила у блогерів, що компанія NL планує через європейський офіс і надалі продавати свою продукцію в Україні. Це взагалі як? Як таке можливо під час війни? Я думала, що вони вийшли з ринку України ще в лютому минулого року. Хто видає дозвіл/ліцензії для імпорту таких продуктів? Просто немає слів, одна лють.
МамОмужа• 21 ноября 2023
Где-то одна Анастасия Олеговна обрадовалась) Давно к ней в инсту не заходила))
А_я_ЛОЖУ!• 21 ноября 2023
Я стесняюсь спросить а что это?
Прокачую сідниці• 21 ноября 2023
Хто взагалі це купує…
автор Безпорадна Кроко • 21 ноября 2023
Ответ дляМамОмужа
Так, так і вона в тому числі. Я просто в шоці, дівчата. Навіщо наші хлопці зараз там? Серце рве на шматки.
МамОмужа• 21 ноября 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Я стесняюсь спросить а что это?
Современный Гербалайф
ГейСюда• 21 ноября 2023
Поняття не маю, що це за фігня.
автор Безпорадна Кроко • 21 ноября 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Хто взагалі це купує…
Я в шоці, але купують. До війни мені було все рівно, але зараз, вибачте, я лютую.
БезВзяток• 21 ноября 2023
Ответ дляМамОмужа
Современный Гербалайф
Расейского производства
АгатаХристя• 21 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
акакаяразніца...от і все пояснення...
ГейСюда• 21 ноября 2023
Ответ дляМамОмужа
Современный Гербалайф
А це досі актуальне і є лохи , які купують?
БезВзяток• 21 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Война, как бы, в 2014 началась.
ГейСюда• 21 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Та лютуйте канєшно. А чого тут лютуєте?
АгатаХристя• 21 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Война, как бы, в 2014 началась.
а війни якби й нема...
МамОмужа• 21 ноября 2023
Ответ дляГейСюда
Представьте да(
АяВсёЗнаю• 21 ноября 2023
Нехай повертаються, але якщо люди не будуть купувати то від того повернення отримають одні збитки!! І так їм і треба!
автор Безпорадна Кроко • 21 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Война, как бы, в 2014 началась.
Я погоджуюсь, самі з Донецька, в Києві з 2014, зараз я маю на увазі повномасштабну вже.
Прокачую сідниці• 21 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ваша лють нічого не змінить
автор Безпорадна Кроко • 21 ноября 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Ваша лють нічого не змінить
У мене лють на посадовців, які надають дозвіл на імпорт цієї продукції до нашої країни. Як таке можливо?
КартаБезКомиссий• 21 ноября 2023
Ответ дляМамОмужа
Вона вже брові почала ламінувати - змінила діяльність. Так що думаю, що не все гаразд у неї.
БезВзяток• 21 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ну, с 2014 по 2022 Вас же не волновало присутствие на украинском рынке раша компании.
Прокачую сідниці• 21 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ой блін. Той дозвіл на всяку муть - це крапля в морі
Mary8478580• 21 ноября 2023
А они уходили? Мне кажется блогеры его рекламировали и раньше)
БезВзяток• 21 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Это называется ’Запах прибыли хорош, от чего бы он ни исходил’ (Ювенал).
автор Безпорадна Кроко • 21 ноября 2023
Ответ дляБезВзяток
Давайте будемо зараз відвертими про % таких компаній на ринку нашої країни до повномасштабної війни? І про тих, хто купував їх продукцію? Зараз для багатьох це вже табу, і табу назавжди. Ще 2 роки тому такої статистики не було серед друзів, знайомих, колег...
Гомосноб• 21 ноября 2023
Так вроде то и были продажи через страны Балтии например, оттуда везли к нам.
Ноунэйм• 21 ноября 2023
Какая-то муть, которую никто не знает, вообще не имеет значения, чтобы на этом акцентировать внимание. Вот теперь пойдут узнавать.
БезВзяток• 21 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
Кто хотел, тот изучал рынок и производителей. Но тут же, на Советчице, постоянно рассуждали, что белорусская косметика да сгущенка самые лучшие, а конфеты бабаевские лучше Ферреро.
НеВРотик• 21 ноября 2023
не знаю кто такие нл, я ждала макдональдс, теперь жду индитекс, на остальных кто ушел-пофигу
БолеИменее• 21 ноября 2023
Ответ дляБезпорадна Кроко
раз такая статистика по табу, то у них не будет никакого спроса на нашем рынке, чего вы лютуете?
ЯкаКраля• 21 ноября 2023
Ау она не уходила, чуть переименовали для Украины