Мені 23 роки дуже подобаються зрілі жінки.
Хто не проти такого знайомства?
Та як ви відноситися до такого формату відносин?
Хто не проти такого знайомства?
Результат:
вже голосів:
80 (67.8%)
Ні, не цікаво
22 (18.64%)
Так, цікаво
16 (13.56%)
Хочу але неможу наважитися
Aleksandra0505• 21 ноября 2023
Вчера Вы хотели возрастную и толстую, а сегодня Ваш аппетит уменьшился?
Ответ дляAleksandra0505
Не уменшелися
Белоснежная• 21 ноября 2023
Ответ дляAleksandra0505
Давайте до завтра подождем
Aleksandra0505• 21 ноября 2023
Ответ дляЦікавідумки
Не уменшелися
Понятно) просто запрос не так амбициозен 👍🏻
Ответ дляContento
А что, ровестницы вам не дают и вы решили, что женщины за 40 точно согласятся?
Та то просто мрії, мрії. І не знає бідне дитя, що жінка в 40 років вже точно знає, який секс є якісним. І може змусити перетрахати, якщо за першим разом погано постарається)))
Ответ дляContento
Подобаються дорослі, тому і шукаю
Ответ дляIrina_Y
Спочатку її потрібно знайти, а потім все вирішиться
Ответ дляГорськ
О,ні,стара я для таких забігів.
Можна щось придумати, головне бажання
Vlada-Maria• 21 ноября 2023
Ответ дляAleksandra0505
схуд
Ответ дляVlada-Maria
схуд
Не схуд, цікава думка жінок як вони відносяться до такого формату відносин, тому створив нову тему
Ответ дляЕлена1265
Автор, создайте анкету на сайтах секс-знакомств. И найдете себе партнера по сексу. Реально, не туда обратились
Я звернувся на форум щоб запитати думку, і ставлення до такого формату відносин, а на сайті я зареєстрований
Ответ дляАлтыншаш
Я порадилась зі своїми.
Ми згодні)
У вас тепер буду я, старша сестра і чоловіку помагать будете на 50 сотках.
Ласкаво просимо!♥️
Ми згодні)
Ласкаво просимо!♥️
Клас, я за