ЯяяКакаджамбо• 22 ноября 2023

А вы продолжаете покупать польскую продукцию?

Ну вот они кошмарят наших дальнобоев постоянно, с начала лета, наверное, еще и мат перемат. А вы? Продолжаете покупать польские сыры, конфеты, шмотки? Резервд, кроп, хаус, мохито, синсей…?
Vlada-Maria• 22 ноября 2023
Ответ дляЗубная фея
А я думаю дело не только в этом. В первую очередь они отстаивают свои интересы.
вони не тільки свої інтереси відстоюють.
’Прем´єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький заявив, що не можна допустити, щоб українські олігархи управляли польським ринком зерна. Варшава готова допомагати Києву з логістикою та експортом, але не дозволить дестабілізувати ситуацію всередині Польщі.’
https://tsn.ua/svit/moraveckiy-mi-zahischayemo-svo...
Ось в цьому і вся суть. по аналогії з контрабандою зерна наші гопніки вирішили і все решту так само провертати в надії, що війна все спише.

Vlada-Maria• 22 ноября 2023
Ответ длякак тебе такое илон маск
Треш-это, когда вы не хотите смотреть правде в глаза.
а може Ви краще подивитесь? таки притисли поляки нашим бандюкам хвости, прийшлось таки щось робити)))
Рада прийняла за основу законопроєкти про боротьбу з «чорним» експортом зерна
https://agro-business.com.ua/agrobusiness/item/283...
Vlada-Maria• 22 ноября 2023
Ответ дляoksi-71
Ну это как для Америки сейчас Трамп, мы же с вами знаем).
Он тоже проводит похожую предвыборную агитацию, все для страны и американцев.
який Качинський до влади прийшов?
Ирина-bbd0• 22 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
Что робити? Цены не у бандюков вверх улезут и не бизнес бандюков пострадает. Чему Вы радуетесь и что оправдываете?
Vlada-Maria• 22 ноября 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Они даже не понимают, что Польша передавала Украине свое оружие и втихаря даже авиацию, когда на это стоял запрет. Но нет - если им лично в квартиру не занесли условный сладкий подарок на НГ от Дуды, то помощи нет. Дальше своего носа смотреть не могут, подняться над ситуаций и посмотреть глобальную картину.
А чого Ви дивуєтесь? Он у ’американської біженки’ Качинський переміг на виборах)))))
Товариш мого сина, поляк, працює в війсьовій логістиці. Він від весни на місяць пару днів буває вдома
Vlada-Maria• 22 ноября 2023
Ответ дляСоседушка
Десь ми таке вже чули
Тепер ясно звідки вітер дує
тссс, там Качинський перемагає на виборах І дарма що вибори в Польщі вже відбулись
Vlada-Maria• 22 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
тобто, хай і далі пливе з України контрабанда? Ви за цим жалієте і оправдуєте?
Filomena• 22 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
Тобто вас не хвилює той факт що машини не пускають В Україну?
Причому лише українських перевізників. Польські без проблем заїжджають в Україну.
Ирина-bbd0• 22 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
А в Украину что пливе? Почему машины не могут вьехать в Украину?

Ирина-bbd0• 22 ноября 2023
Ответ дляFilomena
Ага.рост цен на всё внутри украинского рынка и сорванные сроки и машины сутками на,вьезд это борьба с украинскими олигархами
Что у людей в головах
Filomena• 22 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Что у людей в головах
Та отож.
Чомусь одразу приказка про вошей в голову приходить.
Зараз якраз слухаю по Польщі новини.
Ну подивимося.
Хто кого Моравецький чи Туск.
А наші всі «гріхи» на себе гребуть. Хоч «московські» хоч «польські».
oksi-71• 22 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
який Качинський до влади прийшов?
где я писала про Качинського? Ну и по итогам, чья партия выиграла?
oksi-71• 22 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
с каких это вы решили, что я беженка? Не судите по себе.
ТайТаке• 22 ноября 2023
Сколько же тут с синдромом меньшовартости.
ShopEngland• 22 ноября 2023
Спецслужбы РФ могут быть причастны к блокированию границ Украины — расследование https://ghall.com.ua/2023/11/22/spetssluzhby-rf-mo...
avicber• 22 ноября 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
🤦🏻‍♀️ вы в экономических процессах не разбираетесь? Совсем?
А я считаю что и укр и польские перевозчики должны быть в одинаковых условиях.
Но пока Польша живёт без правительства и премьера по сути. Потому все процессы тормозятся. Ждём-с что туск скажет когда станет премьером
Модная и Голодная• 22 ноября 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Боже, теперь их будем гнобить! Так у нас в мире вообще друзей не останется!
Они нам не друзья
Heksa• 22 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
Але як вона вскрилася, це ж ппц. А була собі така черніговчанка, так і не запідозриш
Heksa• 22 ноября 2023
Ответ дляoksi-71
Та то ж не вам, переплутала вона певно і не туди тицьнула. Про качинського тут лише одна пані писала, патріотка аж гай гуде.

Vlada-Maria• 22 ноября 2023
Ответ дляoksi-71
а з чого Ви вирішили, що я про Вас? І що я суджу по собі?
Vlada-Maria• 22 ноября 2023
Ответ дляoksi-71
Ну і по ітогам, виграла коаліція до ПіСу, котра і формує зараз більшість.
Vlada-Maria• 22 ноября 2023
коаліція, котра в опозиції до ПіС
Vlada-Maria• 22 ноября 2023
причому, вели передвиборну агітацію і поливали брудом ПіС по технології, якою привели до влади Голобородька і слуг в Україні.
Filomena• 22 ноября 2023
Ответ дляShopEngland
Ви знаєте там і без росії не все так добре виявляється.
Дуда дав завдання сформувати уряд моравецькому. Що затримує туска в цьому питанні.
І піс робить все щоб створити Туску максимум проблем.
Плюс там на носі судові справи щодо прослуховування діючою партією(піс) опозиції.
І скандали з видачею віз.
І заморожені для Польщі гроші на відновлення після ковіду.
Там боротьба на виживання.
І звісно дуже вигідно змістити акценти і повісити собак на Україну.
Подивимося.
Heksa• 22 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
Перша обкатка - це брекзіт, нє?
Мария-a546• 23 ноября 2023
Ответ дляVlada-Maria
Не пишіть того, в чому взагалі не розумієтесь!
МАМА НИКИТКИ-2• 23 ноября 2023
Ответ дляKateSavch
Это спекуляции. Наши заплатили налог с польских же денег. Работая на польских работах, получая польские деньги.
Если наши люди так невероятно подняли экономику польши, то почему живя в Украине они этого не делали?
Поймите, вот эти все рассказы и статистика сколько там условно налогов заплатили украинские беженцы - это расчитано на поляков! Правителичтво польши высосало из пальца какие-то плюсы пребывания беженцев, когда поляки начали возмущаться появившимися проблемами. Это рассказывалось просто для успокоения поляков. А не для раздувания чсв украинцев.

Просто будьте благодарны Польше что приняла твк много наших беженцев, дала им работу и возможность норм жить. А не выдумывайте как украинцы подняли с колен всю Польшу
🤦🏻‍♀️
О, боги! Яркий пафос.
Но вибачте, ні. Поцікавтесь суми, які отримала Польща від ЄС. 3/4 від виділених коштів на українців. А потім нашими позатикали всі чорні роботи, на яких поляки не хотіли працювати.
І, да! Польща б загнулась без української робочої сили. І дякуючи Богу, тепер наші отримують на рівні поляків і працюють не по 12 годин за копійчину
МАМА НИКИТКИ-2• 23 ноября 2023
Vlada-Maria• Якщо ви трохи не догончєте, то не варто уж так явно це показувати. ПІС ПЕРЕМОГЛА на виборах. Дуда вже формує паралельний уряд. Туск стане прем’єром виключно тоді, коли сформує коаліцію. А це поки не вдається, незважаючи на заблоковані ЄС дотації для Польщі.
Труп нареченої• 23 ноября 2023
стараюсь не купувати бо в більшості їхній імпорт дуже сумнівної якості
особливо молочка снекі та консерви