Все до блиску• 22 ноября 2023
В мене запитання про інсулін
Людину з цукровим діабетом хочуть покласти в лікарню, щоб вводити інсулін через капельницю. Як довго потрібно лежати в ліеарні?
Помогалочка• 22 ноября 2023
Не довго. Це їй підберуть дозу згідно діагностики . До двох тижнів не більше
ГугелП@лАмался• 22 ноября 2023
Ответ дляСонячний день
1 тип?
Не обовʼязково. Це може бути людина похилого віку з якоюсь іншою патологію, навіть банальне ГРВІ чи пневмонія можуть потребувати госпіталізації з в/в введенням ліків та інсуліну
Крихітка на всі• 22 ноября 2023
Авторе, вы мабуть, щось не зрозуміли. Інсулін вводиться тільки підшкірно, крапельниці з ним ставити точно ніхто не буде
Моторошні троянди• 22 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
Скоріш за все, міг підскочити сахар. І разом з тим, що будуть колоти інсулін, будуть ставити крапельниці для стабілізації стану.
Крихітка на всі• 22 ноября 2023
Ответ дляМоторошні троянди
Так, напевно так і є