Дівчатка, хочу придбати, але щось очі розбігаються. Порадьте свою, хочу, щоб і вафлі гарні виходили (щоб швидко випікались, а не по 20 хв), і можливо форму на горішки.
Кинг-Конгша• 22 ноября 2023
Такая
Гриль фигня, бутерброды каждый день делаю в школу, вафли тоже отличные
За эти деньги - отлично
Жанка-Парижанка• 22 ноября 2023
Ответ дляКинг-Конгша
Такая
За эти деньги - отлично
В мене така сама, працює гарно.
Якщо хочете хрустких тоненьких вафель, то шукайте іншу бутербродницю, тут вафлі товсті.
Кинг-Конгша• 22 ноября 2023
Ответ дляsavray
Вафлі скільки часу приблизно випікаються?
Десь 5 хв
Я роблю різні, і класичні, і з творогом
Ane4ka-9cee• 22 ноября 2023
В мене така. Дуже задоволена. Тут є пластини для вафель, для бутербродів, і гриль. Вафлі печу не часто, але вони смачні. Печуться хв по 4 з кожного боку. Гриль пластини використовую або для бутербродів, або шаурми