АгатаХристя• 22 ноября 2023
Жіночі дутики
Хочу замовити мамі дутики на штучному хутрі. В інтернеті дуже багато саме таких чобіт. Виробник наче Львів.
Може хтось купував їх чи бачив-як якість, чи дійсно теплі? Дякую.
АгатаХристя
• 22 ноября 2023
Ответ длядфтфсрлфлф
Автор, де ви дивитися ? Тут на кідстафі? Теж такі хочу
Ні, просто забила в Гугл дутики жіночі, і практично вся реклама на ці чоботи
Ниф_ниф• 22 ноября 2023
теплые, вчера одна женщина дала мне свою пятку поцеловать, то сильно теплая она была
Я не чарівниця вам• 22 ноября 2023
Ответ дляУдальонка
Теплі, зручні, водовідштовхуючі. За свою ціну гарні.
А подошва не скользкая?
Я не чарівниця вам• 22 ноября 2023
Ответ дляПерекус беру завжди
Дійсно дуже теплі
А подошва не скользкая?
АгатаХристя
• 22 ноября 2023
Ответ дляУдальонка
Дякую. А як з розміром? Я хочу на 38 з підйомом взяти 39.
Слухи-руки не распускаю• 22 ноября 2023
Не знаю точно за эти, но на рынке мерила похожие, посмотрела- производитель наш, не Китай. У меня 40, 40,5 размер. Мерила 41- маленькие, что трындец.. так что ХЗ. Спрашивайте не маломерят ли.
Катастрофа• 22 ноября 2023
Купили такие только на белой подошве, ещё не носили. С размером смотрите не ошибитесь, мы меняли они идут в +
Удальонка• 22 ноября 2023
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А подошва не скользкая?
Порівняно з кроксами - ні
Удальонка• 22 ноября 2023
Ответ дляАгатаХристя
Я на свій 37 (вузька нога без підйома) брала 38.
АгатаХристя
• 22 ноября 2023
Ответ дляУдальонка
Не кую, не мелю• 22 ноября 2023
Ответ дляНиф_ниф
Бля я чуть дитину не розбудила своїм сміхом)
От де в вашій голові таке береться
Ниф_ниф• 22 ноября 2023
Ответ дляНе кую, не мелю
От де в вашій голові таке береться
пытаюсь отомстить бывшей, лижу ноги ее подруг
Продавчиня кіз• 22 ноября 2023
Купила такі мамі, вона сьогодні їх отримала, дуже задоволена. На вигляд гарні, теплі, не маломірять, розмір в розмір брали. Дуже швидко отримала замовлення