Царівна Жабка• 23 ноября 2023
Хочу попрацювати з психологом з приводу тривог та ситуації з війною.
Підкажіть будь ласка такого, що допоміг саме в цій ситуації. Не можу вже, просто плачу . Дуже дякую
Царівна Жабка
• 23 ноября 2023
Ответ дляnahaka
Ну, дуже розмитий запрос. Психолог онлайн, офлайн .. яке місто, якщо офлайн
Офлайн. Вибачте, забула написати
Черговий по кухні• 23 ноября 2023
Ответ дляЦарівна Жабка
Офлайн. Вибачте, забула написати
Я психолог. Скажу вам, что абсолютно нет смысла советовать. Просто ищите, где вам больше нравится- сейчас сайтов много с разными психологами, у которых проверяют образование. Плюс есть волонтерские проекты. Вам нужно своего человека выбирать, а не слушать советы. Желательно, чтоб нравился вам визуально и как-то хоть немного совпадали ценности. Удачи.
Tetiana Psychologist• 23 ноября 2023
Вітаю. Я психолог.
Якщо тут не знайдете, можна пошукати на сайті upsihologa, там можна обирати бюджет і місто, подивитися інформацію про фахівця. Або у фейсбуці, інстаграмі. Там можна напряму сконтактувати з психологом, почитати про освіту, думки, напрямок роботи. Написати, задати питання, прислухатися до себе, чи імпонує вам. Інші сайти - це посередники, які беруть велику комісію, тому ціна буде завищеною. Також в багатьох містах зараз відкриті безкоштовні для населення психологічні служби, які фінансують іноземні фонди. Як правило, туди беруть тільки кваліфікованих працівників.
Я приймаю онлайн та в Києві і Бучі, Ірпені. Бажаю успіхів в пошуку!