бЭйбА• 23 ноября 2023
Ви б поїхали в Норвегію на 3 дня ??
Ви б поїхали в Новегію на 3 дня ? Якщо є можливість з транспортом , але готель 200-250 євро в день , дуже хочеться кудись поїхати …. Хоч на 3 дня , але ціни 🤯🤯🤯і це ще не самі дорогі , на більше по коштам не виходить , тільки на 3 дня чи варто???
Результат:
вже голосів:
42 (55.26%)
Так
34 (44.74%)
Ні
З вишневого садка• 23 ноября 2023
Скандинавия - моя любовь
Ездила автобусным туром, мне удобно и дешевле
Пополняю_Карму• 23 ноября 2023
если б из европы самолетом то да.
А если - сначала сутки до польши, потом в Норвегию, потом обратно - то нет - я пока назад доеду то забуду что там было и устану как собака.
осень харашо• 23 ноября 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Скандинавия - моя любовь
Який був туроператор? На паромі не їздили?
З вишневого садка• 23 ноября 2023
Ответ дляосень харашо
Ездила с Гдыни :)
-аккорд , такая себе конечно компания. Но тур шикарнейший, просто отрыв! Все продумано и красивенно не передать. Это произведение природы. Он стоит всего
Пушап Мі мі• 23 ноября 2023
Звісно, якщо це не останні кошти. Три дні - не один, то ж отримати враження від країни можливіть є. А бути там за ці кошти 3 дні, чи 5 - то вже не настільки важливо. Норвегія то цікавий досвід, кожного дня туди не спаде думка їхати)))
Або якщо ціль просто кудись поїхати, то на 750 євро можна і інше щось придумати, дешевше. Тільки в моєму випадку це може означати як результат взагалі нікуди не поїхати)))))
Пушап Мі мі• 23 ноября 2023
Знайома на тому тижні приїхала звідти. Снігу нажаль там ще також немає (була десь у південній частині), але полярне сяйво - кожен день!)))
осень харашо• 23 ноября 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Ездила с Гдыни :)
З Гдині не підходить )) а в яких країнах побували?
З вишневого садка• 23 ноября 2023
Ответ дляосень харашо
Швеция, Норвегия, Дания - это основные были
осень харашо• 23 ноября 2023
Полярне сяйво, фіорди, та й взагалі високорозвинена країна. Була б можливість, поїхала б.
Не всі люблять південне море, в мене взагалі кропив‘янка обсипає від гарячого сонця ☹️
З вишневого садка• 23 ноября 2023
Автор, допишу
В Скандинавию нужно ездить летом и то в определенный период
Хотя если Вы любитель мерзкой холодной и мокрой погоды...
осень харашо• 23 ноября 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Автор, допишу
Як кажуть шведи Не буває поганої погоди, буває поганий одяг.
А от що короткий світловий день, то так, незручно.
Valechka-mk• 23 ноября 2023
Только если выехав за пределы Украины на самолете лететь.
Хотела бы там побывать, но если дорога плохая и долгая, то ради 3х дней, не поехала бы.
бЭйбА
• 23 ноября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
В Південій Новегії постійно північне сяйво ???😀😀😀
Я просто зараз в програмі дивлюсь завжди тільки на півночі , може і в центральній ,але на півдні рідко (((
бЭйбА
• 23 ноября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
А де саме вона була ?
бЭйбА
• 23 ноября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Так , дякую за відповідь, ☺️звісно хотілось би в інші теплі країни , але немає можливості , є можливість зараз по транспорту і часу тільки в Норвегію ….розумію , що дорого , але дуже хочеться вражень …. ☺️
бЭйбА
• 23 ноября 2023
Всім дякую ! Ніхто нікуди не їде захворіли 😢😢😢моя мрія залишиться мрією 😢😢😢
На паровозе• 24 ноября 2023
Ответ длябЭйбА
Пізніше поїдете.
Коли ми були у Норвегії, вирішили заощадити на житлі. Знімали кімнату через Айрбнб та хостел через Букінг, готували самостійно і витрачали більше на фьорди та ексукрсії.
Врахуйте що в Осло робити нема чого.