Швабристка• 23 ноября 2023
Що це значить на booking ??
Підскажіть , будь ласка , що це значить ?? Хочу оплатити за готель на Booking.com віртуальною карткою і вони пишуть , що треба предʼявити картку цю , коли я приїду ??! Як я предʼявлю якщо вона віртуальна ?🤯🤯🤯🤷🏻♀️допоможіть
Please note that the same credit card used for payment of prepaid reservations need to be presented upon check-in.❗️❗️❗️❗️
Швабристка
• 23 ноября 2023
Ответ дляСорока-ворона
Заплатите реальной
Немає реальний , я не можу зрозуміти коли я туди приїду що їм показувати , як ???
Кредитная• 23 ноября 2023
Ну вона ж у вас підтягнута в гугл-пей? То нею і будете оплачувати як приїдете, якщо ще щось треба буде доплачувати. Ну тобто вони хочуть щоб передплата за бронювання і оплата того що залишилось було з однієї картки
Тумба-юмба• 23 ноября 2023
Автор, забийте. Це можна сміливо ігнорувати. Покажете їм ту картку онлайн і все.