пАлАвинкА• 23 ноября 2023
Клізма дитині, що добавляли сіль чи соду?
Дитині 2.6
пАлАвинкА
• 23 ноября 2023
Ответ дляЯ только за!
Перцю додайте🤣
Автор ви чудна
А ви ні? Чи лікар теж чудний
Білий Лосик• 23 ноября 2023
Нічого не треба додавати. Все прокип´ятити, воду кип´ячену остудіть до кімнатної температури.
Файна_зупка• 23 ноября 2023
Ответ дляпАлАвинкА
А ви ні? Чи лікар теж чудний
Да, врач странный. Глицериновые свечи, сиропы с лактулозой
мы не в 19 веке живём...
Мяо мой мяо• 23 ноября 2023
В аптеке спрашивали? Уже есть современные средства. Воду ребенок пьет? Овощи вареные есть? Салат из свеклы?яблоки? Морковь? Фруктовый компот?
Білий Лосик• 23 ноября 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Сильні запори
Тоді краще з аптеки мікроклізму чи свічку гліцеринову.
І на постійній основі дуфалак + обстежте дитину.
Мама Чели• 23 ноября 2023
По перше хто вам сказав що запор? Скільки днів немає? Що дитина їсть чи достатньо п´є води? Якщо вже дійсно є потреба дитина скаржиться, є дискомфорт і тп. То купіть в аптеці мікроклізму і все.
Леді Душка• 23 ноября 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Сильні запори
Клизма - это прям назначение врача? А откуда тогда вопрос, по идее это тоже в назначении должно быть.
пАлАвинкА
• 23 ноября 2023
Ответ дляМама Чели
Ну а ви думаєте ми просьо так! Ми лікуємось вже не один день, лікування не допомогає, в неї там уже все забилось, дитина не какала уже 4 дні, болить живіт.
пАлАвинкА
• 23 ноября 2023
Ответ дляЛеді Душка
Сказала добавити сіль, чоловік каже не може бути бо від солі можуть бути болі, я і думаю може я перепутала і вона сказала соди!
Зроблено у 80-х• 23 ноября 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Автор, делайте клизму тогда и побыстрее. В воду ничего!!!! не нужно добавлять. Вода теплая, температуры тела, что б не было спазма.
Форс мажор• 23 ноября 2023
Поставьте себе вопрос по-другому. Что быстрее - соль или сода повлияет на слизистую кишечнику, то и добавляйте. Вам же все равно))
Мама Чели• 23 ноября 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Ну то купіть в аптеці або мікроклізму, або послаблюючий засіб який мав порекомендувати лікар . Та налагодити харчування. Якщо таке стається часто, то треба пройти обстеження, виявити причину
КоролеВешна• 23 ноября 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Мікроклізму купіть і не мучте дитину.
Якщо лікування не допомагає, то лікаря змініть
Щебетушка• 23 ноября 2023
А потім до гастроентеролога і хай пропише лікування (лактулоза або легколакс курсом довгим)
dahashutka19• 23 ноября 2023
Свечи микролакс , дуфалак курсом и к другому врачу . Может узи нужно сделать
пАлАвинкА
• 23 ноября 2023
Ответ дляАлина-1240
Себе поставьте.в голове проясниться
Ви вирішили що ви розумніша за лікарів? Не багато на себе берете?
пАлАвинкА
• 23 ноября 2023
Ответ дляМама Чели
Лікування не допомогало, обстеження проходили.
пАлАвинкА
• 23 ноября 2023
Ответ дляdahashutka19
Я бы бежала от такого врача
Це найкращий лікар нашого міста. І це вже була крайня міра, і завдяки цьому дитина сходила на горшок
пАлАвинкА
• 23 ноября 2023
Запитала про сіль, а понаписували, хто що хотів. Як завжди порадниці не змініються! Вже обстеження пройшли, у дитини довго запори, лікування не допомогає, мучається уже 4 дня, свічкв теж не допомогла. Самолікуваням не займаємось, крайня міра уже клізна і все по рекомендації лікаря, але і тут знайшли де підкопатись.
dahashutka19• 23 ноября 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Капець ( Узі робили? Може звернутися ще до одного лікаря ? Треба ж виявити через що закрепи...Рідини багато п´є? Овочі , фрукти їсть?