Сирожено_пирожено• 23 ноября 2023

Міні-садок з 9 до 12.30. Хтось відвідував такі?

Цікавить, можливо у вас є досвід таких садків? Які ваші враження? Як з хворобами?
Жена сантехника• 23 ноября 2023
Водили братика в частный где было мало детей (6детей в группе), правда на полный день, болел, но не так как в обычном, в старшую группу пошел в логопедический сад и начал сильно болеть.

Rocka Rolla• 23 ноября 2023
У нас зараз звичайні садочки так працюють
Чумачечая Весна• 23 ноября 2023
Такі садочки це тільки половина справи. З хворобами так само як і на повний день садочку. Якщо є можливість то краще не треба таких полу мір.
Але якщо вам треба працювати то точно це полу міра.
автор Сирожено_пирожено • 23 ноября 2023
Ответ дляЧумачечая Весна
Я бачу, що дитині цікаво в садку. Їй хочеться гратися, взаємодіяти. В звичайному садку дуже хворів, тому думаю, що можливо, в такий міні-садок мама хвору дитину поведе лише за якоїсь гострої необхідності, а не так, як у звичайному.
Эта_Шикарна)• 23 ноября 2023
Є така теорія, що якщо водити до сну то менше хворіють. Типу під час сну найбільше вірусами обмінюються, тіло розслаблене, імунітет ’засинає’.
Я в держ пробувала водити до сну, бо мої сильно хворіли. А мені цих 4 год були дуже необхідні повирішувать свої справи. То я пробувала і так. Ну якщо на повний день вони захворівали на 4 чи 5 день стабільно, а то і на 3 бувало, то отак на пів дня могли до 2 тижнів походить. Але ж і дітей було більше 20.
Пробуйте. Це непоганий варіант
Эта_Шикарна)• 23 ноября 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Справа в тому, що дитина може бути заразною ще до явних симптомів. Тому тут спробуй відслідкуй це вже вірус чи просто промерз і ніс заклало
Ответ дляЭта_Шикарна)
Так, я це теж розумію

Залатавая• 23 ноября 2023
Я сейчас в сша, здесь все садики так стабильно работают
Королева краси• 23 ноября 2023
Все буде залежати від кількості дітей та сумлінності батьків.
ВсеЧетко• 23 ноября 2023
Мы так ходим, с 9 до 13.00 для общения и развития ребенка. Меня как раз устраивает, что без сна , еды и тп. Болеем не часто, где-то раз в месяц сопливим.
Відповів всім• 23 ноября 2023
Ответ дляЭта_Шикарна)
Пробуйте. Це непоганий варіант
Слухайте, мій малий так і ходив в садок. Теж помітила, що як на денний сон залишаю, так і хворіє. Я міняла постіль, подушку гіпоалгенну купувала - не допомогло. І я водила на пів дня і мені мої знайомі і батьки казали, що то я видумую...
В школі вже не хворів майже зовсім. Зараз 13 років, то роз чи два на рік може вірусняк принести.
МашМааш• 23 ноября 2023
Подруга дочку водит - все равно болеет много.

Но сам такой формат садика считаю суперовым. И маме время, и группы там обычно меньше и отношение лучше и не бросаешь ребенка на целый день (лично мне это некомфортно)