СкумбріяП8• 23 ноября 2023
Як думаєте чи приймуть зміни по мобілізації ?
Цікавить відсутність відстрочки, в кого дружина 3 групи?
Несу добро людям• 23 ноября 2023
Армия контрактная у нас будет сейчас.Уже готов законопроэкт.Рекрутство.Читайте новости.если вы украинка
СкумбріяП8
• 23 ноября 2023
Ответ дляКусман Сиру
Скорее всего. И второе высшее
А як інвалід дружина зможе утримувати інваліда чоловіка після війни? Як інвалід вдова має жити?
Khmelnichanka• 23 ноября 2023
Думаю, приймуть все, що не на захист людей, а на користь влади.
Вибасте.
СкумбріяП8
• 23 ноября 2023
Ответ дляНесу добро людям
Можна силку на нього ?
СкумбріяП8
• 23 ноября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Вибасте.
Библиотекарь• 23 ноября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
А кого це цікавить, виїде ще більше людей будь-яким способом
СкумбріяП8
• 23 ноября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Дехто хоче лишитися і допомвгати по можливості. Но добивають своїми оновленнями....
СкумбріяП8
• 23 ноября 2023
Ответ дляDASHA84
Нові люди треба, хлопці і дівчата втомились. Багато хто на момент повномасштабної був на війні.
Воно то так, но не добивати інвалідів.
Конотопська відьма• 23 ноября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
3 група - це робоча група.
Щедрик ведрик• 23 ноября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
А вы не слышали разве, что готовят тоже какой-то законопроект что 3 группы инвалидности не будет, будут людям предлагать работу по возможностям.
Спілий баклажан• 23 ноября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Воно то так, но не добивати інвалідів.
Може Ви можете виїхати зараз,поки ще не прийняли?
personality• 23 ноября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Людина, яка поставила на цей коментар ржущій смайлик знай- ти кончена.
СкумбріяП8
• 23 ноября 2023
Ответ дляpersonality
СкумбріяП8
• 23 ноября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
3 група - це робоча група.
Бажаю вам такої робочої групи.
СкумбріяП8
• 23 ноября 2023
Ответ дляDASHA84
Нащо взагалі тоді цю тему піднімати? Радьтеся з юристами.
Цікава думка інших.
Конотопська відьма• 23 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Ставила смайлик не я, але це реально смішно, якщо мова йде про інвалідність третьої групи. Люди, ну ви серйозно? Частіше за все інваліди третьої групи ведуть таке ж життя, як і не інваліди.
personality• 23 ноября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Ну наприклад діабетикам дають 3 гр. Вони в старості мало хто веде звичний спосіб життя. Наприклад моїй кумі після раку і видалення органів дали 3 гр. Чи треба пояснювати що рак може повернутися?
Конотопська відьма• 23 ноября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Бажаю вам такої робочої групи.
Дуже часто якість життя у людей без інвалідності але з певними хворобами набагато гірша, ніж у інвалідів третьої групи. Давайте в такому разі вам бажаю того, що є у мене) буде такий собі обмін.
СкумбріяП8
• 23 ноября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Інколи дають 3, коли реально треба 2 не чули? Таке саме життя? Напівсліпа людина таке саме життя може вести?
СкумбріяП8
• 23 ноября 2023
Ответ дляКонотопська відьма
Робіть інвалідність
СкумбріяП8
• 23 ноября 2023
Ответ дляСпілий баклажан
Є ще старі батьки(.
Цирк на дроті• 23 ноября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Цікава думка інших.
Кожну родину, яка залишилась в Україні не омене війна. Якщо інвалід не чоловік, а дружина, то приймуть закон аж бігом.
СкумбріяП8
• 23 ноября 2023
Ответ дляpersonality
Хто незнає як то, той не вірить....
Цирк на дроті• 23 ноября 2023
Ответ дляСкумбріяП8
Є ще старі батьки(.
У багатьох вони є, хто воює і вже загинув.