Психологічка• 23 ноября 2023
Допоможе ретиноловий пілінг прибрати трішки рубці від прищів?
Чи сподобався вам такий пілінг? Чи варто робити?
Ms. Откровенность• 23 ноября 2023
Раджу , все що стосується рубців, зробитм пілінг саме у косметолога. Бо бачила своїма очами, як шкіра в рубцях може відреагувати на непрофесійний підхід. Родичка вже рік лікується.
Психологічка
• 23 ноября 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Так, у косметолога. Зараз підготовка шкіри, потім більш сильніший. Тому питаю, чи варто робити.
Ms. Откровенность• 23 ноября 2023
Ответ дляПсихологічка
Якщо у косметолога, то звісно. Процедура згладить рубці. Зараз самий час такі процедури робити.
все по ГОСТу!• 24 ноября 2023
Смотря какие рубцы.Я несколько лет каждую осень у косметологов делала, до лампочки. Ходила змеей облезлой, а результата нет. ТАк что если прям рубцы, то лучше шлифовка