Смайликівна• 23 ноября 2023

Бувало у вас так що проблема за проблемою?

І здається що краще вже не буде? Все навалилось, і так швидко, і думаєш що гірше вже нема куди, але ні є! 😞
буреЛОМКА• 23 ноября 2023
Да
Блондинка в Шоколаде• 23 ноября 2023
Конечно
КротоТо• 23 ноября 2023
Да война как бы- проблем у половины страны так точно
До• 23 ноября 2023
Аякже, це ж життя, воно таке, буремне)
Басноплетка• 23 ноября 2023
О,моя тема. Почти год так живём и никакого просвета. Мужу в шутку говорю, такое ощущение как пошептал кто-то...
Успокойся_Успокойся• 23 ноября 2023
Бувало. Старалася в такі моменти просто бути добрішою до себе і не вимагати вирішити все одразу.
Тримайтеся, авторе! Все обов’язково налагодиться!
Готова до другої• 23 ноября 2023
Ага. З весни 19го року по весну 22го так і було
ОйЙой• 23 ноября 2023
Ответ дляБасноплетка
Но у вас есть муж. Уже радость!
Алина-1240• 23 ноября 2023
Бывает.но стараюсь не допускать полосы черной.попробуйте хотя бы комбинации псалмов вычиток
Герцогиня• 23 ноября 2023
Да. Этот год как раз такой. Головой о стену хочется биться.
А ведь у людей сейчас есть проблемы и похуже. Но они держатся как-то. Значит и я смогу.
Чемодан-Вокзал-Майами• 23 ноября 2023
Я думаю, майже у кожного вони бувають... у нас був рік, коли я спочатку отруїлася до зупинки серця (в квітні), потім сильно захворіла (виявили і почали лікування в червні), татко помер (в жовтні), нам в машину в´їхали (в жовтні), бойлер потік, затопили сусідів (листопад), мене прооперували дуже неуспішно (січень), в мами стався нервовий зрив поки я була в реанімації на фоні самотності і стресів (січень,), і вишенька на торті - чоловік потрапив в лікарню з зараженням крові, де 4 місяці ’витягували’....
Аноним_Русалка• 23 ноября 2023
Звичайно. Стиснути зуби і повзти вперед. Все проходить і це мине.
Снегопадка• 23 ноября 2023
У меня всю жизнь так.
Я уже привыкла и не жду, что может быть по другому.
Живу с этими проблемами, решаю их, новые появляются и так по кругу.
КвартираЧья• 23 ноября 2023
К сожалению да(((
Гопница-Советчица• 24 ноября 2023
У меня сейчас так
Жесть какая то происходит
Ку ка ку ка ку• 24 ноября 2023
Бувало. Навалюється..хвороби, проблеми на роботі, розлад в родині. Москалі ці з війною... як почалася війна, думаю: Боже, які ж ми були щасливі. Пройде час, все вирішиться
Синиця у спідниці• 24 ноября 2023
Да. Доходит до рвоты от переживаний. Но я все равно верю, что разгребу.