СирОжино пирОжино• 24 ноября 2023

А в минулому році була музика в магазинах, ТЦ

Перед НР. Пам´ятаєте?
В цьому році тиша. Все прикрасили до Нового року. Але тихо
Покращена• 24 ноября 2023
Та ще далеко до нр
автор СирОжино пирОжино • 24 ноября 2023
Восени ще лунали українські хіти. А тепер і зовсім тихо
Десь так, але...• 24 ноября 2023
Яка музика, кожен день хоронять молодих хлопців(((
Скоріше так є, щоб чули тривогу в край чого
Дадосвидания• 24 ноября 2023
Так теж звернула увагу вскрізь тихо. Вчора побачила 2х підлітків веселих теж контраст всі смурні ходять.
Голодаю• 24 ноября 2023
Ще буде
Кидаю курити• 24 ноября 2023
Ответ дляДесь так, але...
Тому що в нас існують тільки дві паралельні реальності(
Маргарита и Мастер• 24 ноября 2023
Ну и хорошо, чего веселится, в стране война
Плету корзинки• 24 ноября 2023
Включіть собі на телефоні джінгл беллс, навушники у вуха і створюйте собі новорічну атмосферу
Музики не пам´ятаю в тому році, принаймні у нас в місті
Скокмоно - стокнуно• 24 ноября 2023
Та гучна музика вуха різала(, дійсно якось дивно гучні свята та музика, коли війна і кожен день гинуть наші воїни.
Советчица Года• 24 ноября 2023
Ну я надеюсь что включат что-то спокойное типа Синатры, или классики. А то тишина как-то не очень
Стетоскопуло• 24 ноября 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Тривогу і так оголошують.
В нас є музика
Проня_Прокоповна• 24 ноября 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
видимо не во всех,некоторые как жили так и живут,войну по телевизору видят,им музыка нужна...возле меня церковь через дорогу, там другая музыка играет....и меня вообще сейчас музыка раздражает,а людям видимо весело.....
Мюллерная• 24 ноября 2023
Работаю в трц, Киев. Музыка была и сейчас есть, но когда отключали свет, то музыку не включали, генератор работал лишь на открытие дверей и легкое освещение.