Зараз на дієті• 24 ноября 2023
Таллін Естонія Новорічна ратуша площа
Хто зараз в Талліні чи був в минулому році чи варто їхати зараз з дітьми ? Чи гарно там ? Вже є новорічна ялинка ? Чи куди варто в Таллін їхати за новорічним настроєм? 🙂
Результат:
вже голосів:
8 (66.67%)
не знаю♀️ але їдьте
4 (33.33%)
так дуже гарно в Талліні
0 (0%)
ні не дуже
0 (0%)
кажуть, що гарно
Lady Luck 99• 24 ноября 2023
Красиво, фото нет
Посмотрите ещё тут, у них много чего интересного есть по Таллинну ( и не только) на рождественские/новогодние праздники
olelukoe.ee
Не цілуюсь з бодуна• 24 ноября 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Може у когось фотографії є Новорічного Талліна ?☺️
Гляньте в інсті.
Ви колись були в Таллінні? Я була. Офігенне містечко. Співвідношення ціни і якості відмінне.
Таллінн постійно потрапляє в топи міст за красою новорічних прикрас. Там дуде атмосферно. В мене найкращи спогади, не вагайтеся. Вважаю, що ви не втратите багато, якщо поїдете саме в Таллінн.
Я цього року планую більш розпіарені напищені Страсбург і Базель відвідати, трошки вагаюся, бо дорогувато. Ціни не складуть, блін...