Пані з калабані• 24 ноября 2023
Яка зарплата нормальна для жінки в 35?
Хочу почути думки різних людей, бо в своїй "бульбашці" трохи збилась в орієнтирах.
Дано: одинока жінка 35 років, без дітей, фінансова освіта, живу в Києві.
Робота віддалена, стаж роботи 13 років. Живу у квартирі купленій батьками на 2-х з сестрою. Бачу що якось не вдається заробити на своє житло, навіть маленьке, хоч і не транжирю, купую тільки необхідне.
На робоьі зараз непевна ситуація, передчуваю що контракт не продовжать з січня, а а роздоріжжі, підшукую варіанти і думаю куди податись і яку зп реально отримувати.
Мої знайомі заробляють 20-25 тисяч грн ( фінансові спеціальності), друзі сестри 45-60 тисяч (галузь медіа).
Розкажіть як у вас і ваших знайомих. Які зп реальні і в яких галузях працюєте ви та вони?
Результат:
вже голосів:
23 (18.85%)
20-25 тис.грн
23 (18.85%)
1 тис.$
18 (14.75%)
15-2 тис.$
17 (13.93%)
25-30 тис.грн
16 (13.11%)
15-20 тис. грн
13 (10.66%)
11-15тис.грн
12 (9.84%)
30-35 тис.грн
Поросенка• 24 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
Щоб купити квартиру і машину, не смарт і не на троєщині)
Це це не рівень зарплати, а дохід частіше за все. Треба бути дуже затребуваним спеціалістом, мати власний бізнес. Це ж не корупція
КрестьянинДиор• 24 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
Підкажете які ще є варіанти зайнятості, крім корупції?
Виходячи з вашої відповіді - вам не судилося заробляти більше.
Слухи-руки не распускаю• 24 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
Я останні 3 роки теж заробляю 1-1,5 тисячі $, збираю на авто і квартиру, але якось туго все йде
Ну так определитесь с приоритетом, что сначала.
Невловимий Джо• 24 ноября 2023
Особисто в мене 34 тис чистими, ж друзі з вдвічі вищою зарплатою, а є такі, що 20 тис заробляють. Дніпро.
А ви вже вирішуйте для себе. Якщо у вас зараз 25 і вам не вистачає, то напевно треба шукати роботу на 30-35 тис.
ХвилювАллочка• 24 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
За три роки у вас має вже бути 35тис
Каркуша Клара• 24 ноября 2023
Ну вот опять опрос показывает, что здесь сидят богатейшие люди страны.
Кто тогда создаёт темы про выплаты, кредиты, безысходность, некуда уйти от мужа, акции на мыло и т.п.
Дама_с_коготками• 24 ноября 2023
Зачем авто если хочется жилье. Логично снпчала собрать на него. У меня выборка нерепрезентативная, но может по вашей специальности как и в других есть возможность зарабатывать больше? Условно парикмахер в будочке ´стрижка по 70´ и в каком-то модном салоне думаю имеют разный доход.
Невловимий Джо• 24 ноября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Люди реально думають, що квартири купуються з зарплат в 25000-30000 гривень…?
У автора є старт. Наприклад вони з сестрою продають цю квартиру та ділять гроші. Автору є на перший внесок + при нормальній зарплаті вона зможе платити іпотеку. Довго, муторно, але це реально
Дама_с_коготками• 24 ноября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Та всякие люди тут сидят. У кого нет собаки - не зайдет в тему про собачий корм. Но это не значит что у всех собаки есть. Так и тут.
Невловимий Джо• 24 ноября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Все ті ж самі «найбагатші люди». Просто в них роздвоєння особистості та 2 окремих життя - реальне та на Порадниці
Трахтибидох• 24 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
В банке, 85000, 00 и бонусы
Красавица писяная• 24 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
Уява є, але в реальності такі гроші серед знайомих отримують автомайстри або ІТ-шники. Буду вдячна якщо скажете яка робота приносить такий дохід.
Финансовый директор, главбух
Понятно что это не ФОП и микропредприятия
А так список можно продолжать
Приемлемая ЗП та, которая удовлетворяет все ваши хотелки. Для некоторых и 20 тыс супер шикарная ЗП, другим этой суммы и на неделю не хватит
А так список можно продолжать
Каркуша Клара• 24 ноября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Зп - это не собака, это та тема, что важна почти для каждого
Поумничка• 24 ноября 2023
Фін директор або головний бухгалтер - ЗП від 100тис. на руки. ІТ- від 5 тис.у.о. Власний бізнес харчова промис - навіть не уявляю, але мінімум 10 тис. дол.. Це ті, з ким спілкуюся
Пані з калабані
• 24 ноября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Да, кстати, учителя нынче хорошо зарабатывают. 16 тыщ в школе + репетиторством от 25 тыщ. Идите в школу автор.
В школу ні,а от коледжі розгляну, дякую, мені цікаво було б викладати економіку або щось типу того
Дама_с_коготками• 24 ноября 2023
Ответ дляКаркуша Клара
Ну я все равно верю что тут сидят и дамы без дохода, и с доходом в 10тыщ баксов
Пані з калабані
• 24 ноября 2023
Ответ дляБагиня
Работаю на дому, редактирую и обрабатываю видео стримерам и криейторам разного направления (от фетиш контента до геймерских мини-фильмов в частные портфолио на продажу). Работаю с иностранной аудиторией, свободный англ, зарплата в районе 2-2.5 к. Клиентов искала в твиттере и твиче. Сарафанное радио тоже присутствует )
В гемблі колись працювала. Так, зп там хороші, але для мене є певні нюанси щодо самої галузі
Каркуша Клара• 24 ноября 2023
Ответ дляДама_с_коготками
Это да, но по опросу получалось, что вторых больше. Сейчас чуть изменился результат
Пані з калабані
• 24 ноября 2023
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Еще один показательный вброс.
Для вас все, кто зарабатывает больше 2 тыс долларов- коррупционеры, а значит плохие люди.
Но вы же хорошая!
Значит, вам никогда столько не заработать
Но вы же хорошая!
Ааа, корупціонери явно мають дохід більше 2-3 к $... дякую за ваші висновки))
Я створила тему не щоб обгороврювати мою ’хорошість’, а щоб почути свіжі думки про варіанти зайнятості де можна отримати високий дохід.
Агент Пинкертона• 24 ноября 2023
Я на квартиру насобирал когда работала от 1000 до 2700 за 3 года.
Старый фонд в Киеве.
Пані з калабані
• 24 ноября 2023
Ответ дляХвилювАллочка
За три роки у вас має вже бути 35тис
Я ще іноді їм, плачу комуналку і каву пʼю подекуди😁
ХвилювАллочка• 24 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
Ну так. Але всерівно ...
Пані з калабані
• 24 ноября 2023
Ответ дляТрахтибидох
В банке, 85000, 00 и бонусы
Касир, як я розумію?😁
Сіточка• 24 ноября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Бывает и такое ... С 500 дол за 20 лет люди собирают...
Пані з калабані
• 24 ноября 2023
Ответ дляКрасавица писяная
Финансовый директор, главбух
А так список можно продолжать
Згідна, але зараз як на роздоріжжі. Та і вже хочеться мати щось своє
Пиу!Пиу!• 24 ноября 2023
Ответ дляПоумничка
Фін директор або головний бухгалтер - ЗП від 10тис. на руки. ІТ- від 500 у.о. Власний бізнес харчова промис - навіть не уявляю, але мінімум 1 тис. дол.. Це ті, з ким спілкуюся
Два-три тижні і фсьо• 24 ноября 2023
Дочка фінансовий аналітик, від 1800 до 2400 уев. Але в неї опит 6 років. Останні 4 роки на удальонке