Пані з калабані• 24 ноября 2023

Яка зарплата нормальна для жінки в 35?

Хочу почути думки різних людей, бо в своїй "бульбашці" трохи збилась в орієнтирах.
Дано: одинока жінка 35 років, без дітей, фінансова освіта, живу в Києві.
Робота віддалена, стаж роботи 13 років. Живу у квартирі купленій батьками на 2-х з сестрою. Бачу що якось не вдається заробити на своє житло, навіть маленьке, хоч і не транжирю, купую тільки необхідне.
На робоьі зараз непевна ситуація, передчуваю що контракт не продовжать з січня, а а роздоріжжі, підшукую варіанти і думаю куди податись і яку зп реально отримувати.
Мої знайомі заробляють 20-25 тисяч грн ( фінансові спеціальності), друзі сестри 45-60 тисяч (галузь медіа).

Розкажіть як у вас і ваших знайомих. Які зп реальні і в яких галузях працюєте ви та вони?
Результат:
вже голосів: 122
23 (18.85%) 20-25 тис.грн
23 (18.85%) 1 тис.$
18 (14.75%) 15-2 тис.$
17 (13.93%) 25-30 тис.грн
16 (13.11%) 15-20 тис. грн
13 (10.66%) 11-15тис.грн
12 (9.84%) 30-35 тис.грн
Почекуха• 24 ноября 2023
Номер бюста не указали

Tivoli• 24 ноября 2023
а больше 2 тыс баксов у вас даже воображения нет?)
Лялькодзьоб• 24 ноября 2023
Чим більше , тим краще.
Угадайс• 24 ноября 2023
чим більша тим краща)))
норма у кожного своя
Salsa-24da• 24 ноября 2023
1,5$ - 2 тисячі
автор Пані з калабані • 24 ноября 2023
Ответ дляTivoli
Уява є, але в реальності такі гроші серед знайомих отримують автомайстри або ІТ-шники. Буду вдячна якщо скажете яка робота приносить такий дохід.
дама_из_декрета• 24 ноября 2023
ну платять ніби не за вік, і не жіночу стать, а за здатність вирішувати задачі певного рівня

автор Пані з калабані • 24 ноября 2023
Ответ дляПочекуха
Номер бюста не указали
3, все ок,не передивайте🤣
Поросенка• 24 ноября 2023
Нормальна зарплата не привʼязана до віку і статі. Потрібно відштовхуватись від вашого досвіду, вашої цінності як спеціаліста на ринку. Якщо ви хочете себе (свої послуги) продати якомусь бізнесу як найманий працівник.

Вік значення тут не має
Salsa-24da• 24 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
В моєму оточенні адвокат, нотаріус , суддя
автор Пані з калабані • 24 ноября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Так, цілком погоджуюсь.
Tivoli• 24 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
колорист
косметолог
эйчар в it
много вариантов

но очень показательно, вы свой список даже в самых смелых мечтах ограничили 2 тыс
Слухи-руки не распускаю• 24 ноября 2023
Около 1 тыс долларов, преподаватель в языковой школе + репетитор, работаю много, но и хотелки у меня дорогие (люблю хорошие гаджеты для работы, учебники тоже недешевые), 2 кота на диетическом корме. Но не трачу все в ноль, откладываю на квартиру.
Поросенка• 24 ноября 2023
Я викладач на приватних курсах, дохід вище, ніж ви вказали. Але це не зарплата вже по факту.
КрестьянинДиор• 24 ноября 2023
Ответ дляTivoli
Люди реально думають, що квартири купуються з зарплат в 25000-30000 гривень…?
автор Пані з калабані • 24 ноября 2023
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Я останні 3 роки теж заробляю 1-1,5 тисячі $, збираю на авто і квартиру, але якось туго все йде
Поросенка• 24 ноября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Хіба що багато років відкладати всю її повністю і їсти повітря, жити в коробці і не хворіти 😁
Чай не пью, только кофе• 24 ноября 2023
Ответ длядама_из_декрета
Для начала надо устроиться на такую работу, для этого надо блат.
ХвилювАллочка• 24 ноября 2023
Автор а яка у вас зарплата була?тут зараз вам понаписують таких сум...

Да_Я_ТакаЯ_• 24 ноября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
вот!
люди не понимают, что основная масса квартир ( не убитая однушка на троещине и не смарт) покупаются в других доходов.
не 1 тыс долларов и не 2 тыс долларов
5cmhybyna• 24 ноября 2023
100$/година
автор Пані з калабані • 24 ноября 2023
Ответ дляКрестьянинДиор
Підкажете які ще є варіанти зайнятості, крім корупції?
Поросенка• 24 ноября 2023
Ответ дляЧай не пью, только кофе
«Блат» це мізки і досвід толковий? Бо таких людей вдень з вогнем треба шукати, посередніх купа
5cmhybyna• 24 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
корміліца
Поросенка• 24 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
Для якого доходу?
Чай не пью, только кофе• 24 ноября 2023
Ответ дляПоросенка
Да, кстати, учителя нынче хорошо зарабатывают. 16 тыщ в школе + репетиторством от 25 тыщ. Идите в школу автор.
Багиня• 24 ноября 2023
Работаю на дому, редактирую и обрабатываю видео стримерам и криейторам разного направления (от фетиш контента до геймерских мини-фильмов в частные портфолио на продажу). Работаю с иностранной аудиторией, свободный англ, зарплата в районе 2-2.5 к. Клиентов искала в твиттере и твиче. Сарафанное радио тоже присутствует )
автор Пані з калабані • 24 ноября 2023
Ответ дляПоросенка
Для якого доходу?
Щоб купити квартиру і машину, не смарт і не на троєщині)
Да_Я_ТакаЯ_• 24 ноября 2023
Ответ дляПані з калабані
Еще один показательный вброс.
Для вас все, кто зарабатывает больше 2 тыс долларов- коррупционеры, а значит плохие люди.
Но вы же хорошая!
Значит, вам никогда столько не заработать
ТАЗератти• 24 ноября 2023
Я у продажах, 40к, Київ. Але я початківець, менеджери, що працюють давно, мають 60-100к. Але також маю знайомих, які заробляють 18, і таких теж не мало. Хз, яка вона нормальна та зп, кожному своє.