З родзинкою• 24 ноября 2023

Поможіть обрати джинси

Я чоловік, хочу джинси. Які кращі? Допоможіть.
Результат:
вже голосів: 46
15 (32.61%) 1
14 (30.43%) 2
5 (10.87%) 3
5 (10.87%) 4
3 (6.52%) 5
3 (6.52%) 6
1 (2.17%) 7
празники не помню• 24 ноября 2023
Они не сильно отличаются..
Стриптизерка• 24 ноября 2023
та вони однакові всі
Непозбувна Бентега• 24 ноября 2023
О боже. Та вони ж всі однакові. Муки вибору.
Тепер р розумію чоловіків які не бачать різниці в жіночих джинсах
автор З родзинкою • 24 ноября 2023
Ответ дляСтриптизерка
та вони однакові всі
Так в тому і проблема
euhunter• 24 ноября 2023
Они практически одинаковые. Смотрите те, которые вам лучше всего подходят по росту.
Мне лично нравятся 2, как самые фактурные и джинс выглядит плотным.
КохайтесьЧорнобровi• 24 ноября 2023
Мерять надо
автор З родзинкою • 24 ноября 2023
Ответ дляeuhunter
В джинсах є ж типу два розміри - талія і довжина, тому я думаю ріст не важливий
автор З родзинкою • 24 ноября 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Мерять надо
В магазинах нічого нормального немає, тому замовляю в інтернеті
КохайтесьЧорнобровi• 24 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
2,4,5 мне понравились
euhunter• 24 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Довжина , звісно, це я обмовилася
Неробименінерви• 24 ноября 2023
Хаха, успіхів. Там крім талії і довжини є ще посадка (висока/середня/низька), ширина штанини в шагу, об´єм штанини і ширина штанини внизу. А ці всі виміри це особливості покрою (модель) під конкретний тип фігури. Спочатку міряємо вживу, потім замовляємо в інтернеті, бо не один магазин (ну крім кіда/клумби/шафи) не дасть вам ці заміри. А без них буде лихо, бо перешити джинси практично не можливо, простіше викинути.
Забрызжу ядом• 24 ноября 2023
3/4 одинаковые, понравились. надеюсь, у вас такие же длинные ноги, как у моделей на фото?
миссАрфография• 24 ноября 2023
Ответ дляЗ родзинкою
Так в тому і проблема
Любые
Они одинаковые
Міряю від одиниці• 25 ноября 2023
автор З родзинкою • 13 декабря 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3441247