Стрекоза любви• 24 ноября 2023

Вже чули про мобілізацію. Зеленський каже, що були важкі рішення.

Наступного тижня оголошать. Як ви думаєте, які будуть зміни?
Мені особисто здається, що будут мобілізовуати з більш раннього віку і можливо тих, в кого 3 дітей, або хто доглядає інвалідів.
Happiness13-Ukraine• 24 ноября 2023
Ответ для5thelement
Удалено администрацией...

Natka A.• 24 ноября 2023
Ось вечірнє звернення Зеленського
https://tsn.ua/video/video-novini/volodimir-zelens...
Вирішували щодо мобілізації, демобілізації, ротаціі
5thelement• 24 ноября 2023
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Удалено администрацией...
Вы свои мечты на других не перекладывайте .
Что не сообщение , то о бурятах 😂
herba fresca• 24 ноября 2023
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Удалено администрацией...
deep soul• 24 ноября 2023
Ответ дляZaviriuha
Це має хотіти сам народ, а народ хоче кордонів 91 будь якою ціною. Наша влада і так і сяк нас душить, вже й на майдан сама натякає, але ми незламні, тільки до кінця.
який народ хоче кордонів 91?
Мої знайомі і колеги хочуть припинення війни, хочуть відкритих кордонів для чоловіків, хочуть щоб у дітей був живий батько. Ми у Києві
А ви де?
Хочете кордонів 91, то уперед на першу лінію
Реверанс• 24 ноября 2023
Ответ дляМилкиМой
Да, может, и нужны.. Только как? Чем? Ну вот чем? Хоть бы кто ответил. Это же сложнейшие регионы , которые 10 лет почти окопаны и оккупированы. Как их возвращать?
Може Зеленському не варто було згортати всі оборонні программи? Тоді й своя зброя була б
5thelement• 24 ноября 2023
Ответ дляdeep soul
який народ хоче кордонів 91?
А ви де?
Удалено администрацией...
Flower Girl23• 24 ноября 2023
Ответ дляkpss2017
Неа, дома в Киеве останусь или вообще уеду в другую страну
Если успеете уехать...
Happiness13-Ukraine• 24 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Іди за кораблем , смєшная 🤮🤮🤮

herba fresca• 24 ноября 2023
Ответ для5thelement
Удалено администрацией...
МилкиМой• 24 ноября 2023
Ответ дляРеверанс
Да ну то понятно. Сейчас вот, уже, в данных условиях.. Что делать?
Happiness13-Ukraine• 24 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
5thelement• 24 ноября 2023
Ответ дляМилкиМой
Удалено администрацией...
Renesmeе 16• 24 ноября 2023
Ответ дляherba fresca
Удалено администрацией...
Ні це матрьохи люблять бурятів, це ж вони хочуть договаріваца, так і хочуть щоб бурят прийшов у хату і ви**ав
Наталья557• 24 ноября 2023
Ответ дляannac
Тоже думаю понизят призывной возраст и начнут из именно больше мобилизировать. Студенты (второе ВО) и может женщины медики
Думаю для женщин тоже скоро расширят список профессий для постановки на военный учет.
Renesmeе 16• 24 ноября 2023
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Удалено администрацией...
Манула• 24 ноября 2023
Ответ дляРеверанс
Що тут вже казати, ’поздно пить Боржоми, когда почки отказали’ ...
Isidda• 24 ноября 2023
Автор,нужно читать новости внимательно и желательно,до конца.Никаких детей,женщин,студентов,инвалидов и проч.никто никуда брать не собирается.
Flower Girl23• 24 ноября 2023
Ответ дляuma
Срочников демобилизуют, чтоб мобилизовать.
100%

МилкиМой• 24 ноября 2023
Ответ дляRenesmeе 16
Так а кто спросит народ, если таки их вынудят договариваться? Не народ же будет договариваться.
kpss2017• 24 ноября 2023
Ответ длякосмея
Ну так, що б нашим дали відпустки.
Ну при себе м тут другие? Ваши сами пошли, а теперь должны идти другие, что бы ваши домой вернулись?
SmileyFace• 24 ноября 2023
Ответ дляZaviriuha
А з чого ви взяли, що я в Європі?
Обычно здесь, в 99%, воюют чужими руками те, кто в Европе, многодетные или муж-сын на брони.
Natka A.• 24 ноября 2023
Ну, ясно одне : якщо буде ротація і демобілізація, то 100% буде і нова хвиля мобілізацій. Бо потрібно не тільки замінити тих, хто воює від початку, а і закрити втрати. Скоріше за все вік призиву зроблять менше.
deep soul• 24 ноября 2023
Ответ дляМанула
Але ж є якісь варіанти, щоб трохи довше пожити, а не одразу евтаназію чи самовбитися
Я про те, що може якісь заходи робити на збереження життів людей? Чи вже страшно договорюватися, бо вже ж багато померло то всі зрозуміють, що дарма...
Вибішує влада з її ’логічними’ рішеннями
kpss2017• 24 ноября 2023
Ответ дляМилкиМой
За такое здесь сепаратюгами обзывают. Хотя логичнее того,что вы написали, и нет по сути.
Та мне все равно, как меня тут местные (выехавшие) ’ патриотки’ только не называли 🤣
космея• 24 ноября 2023
Ответ дляkpss2017
Всі, хто воює самі пішли?
kpss2017• 24 ноября 2023
Ответ дляHappiness13-Ukraine
Про який це народ ви говорите, хто ви така, щоб за всіх розповідати?
Про обычный, который не выехал
Flower Girl23• 24 ноября 2023
Ответ дляZaviriuha
Не стОит отождествлять себя со всем народом и расписываться за всех...
O-livе• 24 ноября 2023
Ответ дляSmileyFace
А почему нет? Извините, когда министр силовых структур дает интервью и говорит, что его сын не может быть мобилизован из-за плохого зрения. А другие с кучей болячек значит должны?
Нипочему. По праву сильного.
VA 11• 24 ноября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Хто буде працювати там жінки?
Так читала сегодня, что военный пишет. Нужно всех мужиков на фронт, а женщины работать. Только так выиграем войну. Не уточнил, детей куда.