Лепешечка• Изменено 24 ноября 2023
Доставка на дом. Які плюси і мінуси?
Підскажіть- чи може кур´єр приїхати раніше або пізніше запланованого часу? Як таку роботу оцінює замовник?
Ось приклад: замовили на 12.00. один приїхав об.11.20, інший на 1 годину пізніше.
Як оплачувати їм чайові( чи взагалі не платити)?
Може ще третю?• 24 ноября 2023
Там нет приедет в 12. Там часовые интервалы 9-12, 12-15, 12-16 и тд. Это если вы не глово заказываете, глово можно по карте отслеживать
Христя в тiстi• 24 ноября 2023
Никогда не плачу чаевые.
И если есть выбор то никогда не заказываю доставку, а высылку в пачкомат. Мне так намного удобнее
Лепешечка
• 24 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Никогда не плачу чаевые.
Продукти в пачкомат?)
КараПузовна• 24 ноября 2023
Курьер приезжает в определенных временных рамках , с 14 до 16 например. Никто не пишет точное время, обычно задел дается 1.5-2 часа. Если форсмажор и он опаздывает - звонит и предупреждает
Чаевые не даю обычно или даю мелочь, грн 20
КараПузовна• 24 ноября 2023
Кстати, из АТБ например курьеры так быстро убегают, что еще попробуй им те чаевые всучить
Мудробаба• 24 ноября 2023
можуть приїхати і раніше і пізніше. у мене поки раніше не приїжджали) із сільпо. чаюху не даю, і замовляю на суму аби доставку до 20грн дожати. коли дощ, сніг, вітер і ожеледиця - саме воно. хоча я круглий рік замовляю, кожен тиждень тягнуть мені 10-14 кілограмовий пакет)))
Там-тарарам• 24 ноября 2023
Нормально отношусь к доставке, планирую свое свободное время на временной диапазон доставки. Чаще всего вкладываются в него, иногда бывает задержка на 20-30 минут, о чем предварительно предупреждают по звонку.
Чаевые не плачу. Чаще всего заказываю габаритную доставку с бесплатной доставкой от суммы заказа.
Тетя Фрося• 24 ноября 2023
Обычно звонят за час-полчаса. С пиццей и другими продуктами не было проколов, с мебелью, с техникой из Комфи было что приезжал на два часа раньше, потом договаривались на другой день. Чаевые на свое усмотрение, наверное в зависимости от суммы покупки и сложности заноса в квартиру. Иногда не давала чаевые.
Малинка• 24 ноября 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Никогда не плачу чаевые.
Тоже очень не люблю курьерскую доставку, так как сидишь и ждёшь... Человек может опоздать, приезжать раньше.... День насмарку
Христя в тiстi• 24 ноября 2023
Ответ дляЛепешечка
Продукти в пачкомат?)
Нет. Только если макароны оптом к примеру
Малинка• 24 ноября 2023
Ответ дляТетя Фрося
Я доставку еды три часа ждала последний раз.... Зато скидку большую сделали) но кушать хотелось 😔
Рву и мечу• 24 ноября 2023
Мене влаштовує по термінам. Працюю вдома. Лик не потрібно виходити. Але якщо замовляти: овочі, фрукти, мʼясо, рибу й т.д. враження що обирають гірше з прилавка. Я б сама обрала кращі продукти
я користуюся на масові закупки, бо в мене 5 поверх і без ліфту, а кур´єр виносить на поверх
часто раніше привозять, але завжди телефонують і запитують, що він поряд чи може завезти раніше, якщо я в цей момент не можу забрати доставку, він приїжджає уже в визначений діапазон.
стараюся не замовляти фрукти, овочі і свіже мясо, бо працівник магазину не буде вибирати їх по красі і свіжості, а кине, що перші трапилися під руку
Розбещена цяточка• 24 ноября 2023
Кур´єр приїде у вибраний проміжок часу. І обов´язково передзвонить перед виїздом.
Показушница• 24 ноября 2023
Плюси - можна замовити речi з магазину, які важкувато самому тягти, наприклад, крупи, олію, цукор. Або речі з невеличких магазинчиків, до яких незручно добиратись і при норм умовах треба робити добрячий гак через все місто, щоб забрати покупку. Мінус - сидіти і чекати, якщо кур´єр має приїхати в певний проміжок часу, а прицьому вилізли термінові справи і ти сидиш думаєш, чи не розминешся з доставкою. Мінус також при замовленні овочів є ще такий: мені подобається вибрати ті овочі і фрукти що мені подобаються, а я колись зіткнулась при замовленні доставкою, що овочі мені поклали в пакет всі підряд на замовлену вагу і серед них були пошкрябані і прибиті, вийшло що очистка було більше при готуванні страви.
Показушница• 24 ноября 2023
Ответ дляkatya_f
З овочами і в мене таке було доставкою (якось змушена була пару разів так замовляти, коли прихворіла і не могла пхатися з важками торбами з магазину бо думала що здохну по дорозі).
Ниф_ниф• 24 ноября 2023
Ответ дляЛепешечка
Продукти в пачкомат?)
Большинство продуетов имебт окна в 2 часа, вот сегодня заказывала фоззи с 18 до 20