Печенюшка• 24 ноября 2023
Купила айфон, как долго привыкали?
После андроида вообще ничего не понятно. Как сделать клавиатуру,чтобы все сразу было и буквы и цифры и стрелочки для перехода. По картам вообще ничего не понятно. Как-то на Гугл картах привычнее. Вопросов куча. Все не так
Жена брата Админа• 24 ноября 2023
Ответ дляГолена блондинка
У меня первые дни палец искал точку с отпечатком ) на андроиде все пароли по отпечатку подтягивало ))))
А еще мне больше галлерея нравится у старого самсунга. Когда все по папочкам. На айфоне одна папка для всего… если надо как то разделить что то то вручную сиди тасуй...
чому, мій сортує - є папки селфі, лів фото, скріншоти, відео. і це я ще камерою не особливо користувалась. він сам розпізнає і сортує по папках фотки. - типи медіавмісту називається - альбоми. якщо що 13звичайний)
Не танцую- но пою• 24 ноября 2023
Пару недель и все будет ясно,я пользуюсь ios и android 50/50 постоянно ,вообще никакой разницы,просто дело привычки
Голена блондинка• 24 ноября 2023
Ответ дляПеченюшка
Сяоми
Гугл клавиатуру скачать можно на айфон. Сяомивскую вряд ли
Голена блондинка• 24 ноября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
Мой не сортирует. И фотки и скрины в кучу валит. Разве сто для инсты отдельную папочку создал
Хотя оно мне раз в год надо… у меня 14 про. Может я еще чего то в настройках не нашла
Жена брата Админа• 24 ноября 2023
Ответ дляГолена блондинка
Там можно добавить фейс айди в маске )
в масці тій що жидка, на обличчя мажуть засихає і змивають)
Жена брата Админа• 24 ноября 2023
Ответ дляГолена блондинка
ааа...це не знаю, це ж більш нова модель, більш продвинута
у нього творчий безпорядок
Голена блондинка• 24 ноября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
у нього творчий безпорядок
А, я поняла о чем Вы ) там если вниз прокрутить то оті Медіавмісти )))
Але то не те ) у мене, до прикладу, є фото які переїхали з самсунгу. То вони в тому медіавмісті зовсім не відображаються. Але їх близька 500 штук ) воно все засунуте в папку Недавні ) і як хош там шось шукай серед нових фоток та скрінів ))) оце мене трохи бісить ще ))
Так, у нього свій Творчій безлад
Голена блондинка• 24 ноября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
А, ну то ж не часто ))) мій мене впізнає і коли пів обличчя в капюшоні, і коли заспана майже під подушкою.. по очах чи по носу - фіг його зна
Жена брата Админа• 24 ноября 2023
Ответ дляГолена блондинка
о, ви певно продвинутий користувач)) розкажіть но як мені поговорити з сірі?)
Голена блондинка• 24 ноября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
А шо б я так знала
Я з нею не спілкуюсь )) син щось там періодами від сірі хоче на своєму телефоні. То мемчики просить, то шось питає ) я у себе не налаштовувала ще )
Гляньте у себе в параметрах що у Сірі ввімкнене. Вона може від кнопки бічної вмикатись, а можна голосом, сказавши «привет, Сири». А ще бачила української у Сірі нема
Російська і купа іншого різного.
У мене від кнопки. Тицнути 2 рази кнопку - прийде Сірі і все розкаже ;)
Я з нею не спілкуюсь )) син щось там періодами від сірі хоче на своєму телефоні. То мемчики просить, то шось питає ) я у себе не налаштовувала ще ) Гляньте у себе в параметрах що у Сірі ввімкнене. Вона може від кнопки бічної вмикатись, а можна голосом, сказавши «привет, Сири». А ще бачила української у Сірі нема
Меряю от 0• 24 ноября 2023
Неделю-2 может.
На днях взяла андроид в руки, я была как какой-то неандерталец 🤣
Голена блондинка• 24 ноября 2023
Ответ дляЖена брата Админа
А, пардон )) 2 рази тицнути то карта для сплати
виклик Сірі - зажати бокову кнопку на кілька секунд. Внизу екрану така «мильна бульбашка» вилізе, ото Сірі ) вилезла - попросіть її пісню заспівати ))) а далі розберетеся ))
Печенюшка
• 24 ноября 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
А які версії айфонів взяли? По знижкам?