Замороженная селедка• 24 ноября 2023
Почему одних людей страна или город не принимает, а других...
наоборот всё идет как по маслу
Вот переехал человек куда-то и там полная *опа и с общением,отношениями любого рода,работа и то,ну ничего не получается,а у другого всё шикарно. Или первый тип переезжает в другой город/страну и там у него всё поперло в лучшую сторону,а у другого будет невезуха. Говорят «тебя не приняла страна/город»
Почему так
Губи до вух• 24 ноября 2023
Потому что это перекладывание ответственности на условную судьбу. Так проще, чем сказать ’Я облажался, ничего не получилось’
Все питаю зарання• 24 ноября 2023
Соглашаюсь с постом выше,все от человека зависит,мне везде хорошо и комфортно. В каждой стране свои плюсы и минусы. Стараюсь максимально видеть плюсы и ограждать себя и свою семью от минусов.
MacOS-ница• 24 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
з інтернетом можна з жопи працювати дезавгодно
Если не программист, где и кем???
Напланетянка• 24 ноября 2023
Потому что это было бы и если б они в одном и том же городе жили всю жизнь.
У одних - все супер, у других всю жизнь ничего не получается .
Вкаблучках• 24 ноября 2023
Ещё люди рассказывают все по разному. Может быть один и тот же расклад, но один будет хорохориться и рассказывать всем, что у него идёт все как по маслу, а другой при таких же трудностях будет всем жаловаться, что ему очень тяжело. Субъективно все...
Прагматик флегма• 25 ноября 2023
Ответ дляВкаблучках
я вам больше скажу, чаще у того, кто ноет, лучше чем у того, кто хорохорится
Ошеламиссимо• 25 ноября 2023
Ответ дляMacOS-ница
Если не программист, где и кем???
Если не программист, то страна и город не приймут 😂
3@йk@• 25 ноября 2023
Бо для цього робиться натальна карта. І там видно де людині повезе. Для цього існує астрологія. Але тут плюються і кажуть що то фігня. Чому одній жінці варто шукати кавалера в столиці і їй повезе.а інша все життя в столиці буде самотньою.але як поїде в маленьке містечко,то одразу знайде пару. Чому одні знаходять долю швидко закордоном, але роками знайти не могли в Україні? Це не повезло. Ці всі показники є в кожної людини. Приклад..сатурн в 7 будинку. Це чоловік або старше від 8 років..або інощемець. І все. Якщо дінка упорно шукає молодого,то життя не складеться все одно..це зпрактики. Все одно буде розлучення .бо є певні показники і навіть якщо зазочеш обманути зірки, то не вийде.).
Ухахайкина• 25 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
будь ким, булоб бажання
Наприклад. Якщо я технік електрозв’язку.
Ответ для3@йk@
З усього тексту мені найбільш сподобався інощемець. Хоча ’чоловік старше від восьми років’ теж гуд...
Престидижитатор• 25 ноября 2023
Та десь правда є. Були з дитиною за кордоном, садочок гарний, житло теж - все ок, квартиру знімала. Але як дитина хворіла
Повернулися додому - за 3 місяці соплі були рівно пів-дня. А так кожного дня гуртки, навіть на вихідних, в транспорті через день.
Love_Love_Love_• 25 ноября 2023
Ви так пишете як дівчинка в США до якої я хожу на манікюр, сидить вдома, має 3-6 клієнтів в тиждень, сидить 1,5 року, мову не вчить, на права не здала, роботу шукає, але то тільки так називається, бо для цього нічого не робить. Вона вчитель і туалети мити не піде.
Мені каже що мені дуже повезло у всьому і на права я здала і машина є і роботу хорошу знайшла і мову знаю
Роза в вазі• 25 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Если не секрет, кем вы работаете? Я вас давно читаю, вижу вы очень пробивная в хорошем смысле) мне просто интересно какой род деятельности выбрала такая девушка)
Милота• 25 ноября 2023
Ответ дляGaleTTa
Блин, а это идея. Меня кухня не принимает, работа не принимает. Принимает только диван)
Да-да, я как на кухню захожу, сразу голова болит и спина отваливается. Психосоматика, явная))
Love_Love_Love_• 25 ноября 2023
Ответ дляРоза в вазі
Тут надаль, я нічого не вибирала, а точніше додовбала різноманітні асоціації з проханнями знайти мені роботу хоч більш менш нормальну, бо я не хотіла нічого/ мити і прибирати, працюю в аеропорту наразі, скоро буде рік досвіду то вже зможу розраховувати на те що я хочу, все життя займалась готельним бізнесом, думаю тут пробувати будувати карʼєру, я впевнена що зможу діти до хорошого рівня з моїм досвідом.
Якщо
мене прийме страна ( читати, якщо я буду хєрячити і щодня вчити мову і адаптовуватись, робити все добре і шукати можливості ) то все вийде.
Якщо
Ухахайкина• 25 ноября 2023
Ответ для5cmhybyna
не треба ставити хрест на собі, сісти і за місяць опанувати шось нове
Можете щось порадити? Так щоб за місяць в 47 років опанувати, а потім ше й заробляти?
Роза в вазі• 25 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Якщо
Желаю вам удачи!))
БоВжеВільна• 25 ноября 2023
во первых чисто ментально место может не подходить. чувствует себя человек не комфортно, и дела не пойдут если он депрессирует. Ну и так же у каждого индивидуальный набор навыков. в каком то месте они востребованные, в каком о нет. Где то проще стартануть получить другие навыки, где то сложнее.
БоВжеВільна• 25 ноября 2023
Ответ дляУхахайкина
Еще и за месяц) я тоже бы послушала такой совет)
Ухахайкина• 25 ноября 2023
Ответ дляБоВжеВільна
А нема порад, як виявилось. Ото аби ляпать