Витворунка• 25 ноября 2023
Подскажите фирму коляски?
Девочки, может кто по фото определит? Гугл выдает только похожие варианты (
Акукарача• 25 ноября 2023
Ответ дляMargonails
Вот
Блин а как Вы это сделали? Я увеличиваю фото автора и фирма размыта. А у Вас так четко. Это приложение какое-то?
Margonails• 25 ноября 2023
Ответ дляАкукарача
Нет, зашла на то объявление что и автор))) на олх
Крихітка на всі• 25 ноября 2023
ось ці екстремально дорогі візочки
дивно бачити дорогущу коляску в такому інтер´єрі. може секонд 30тирічнлї давнини...
Крихітка на всі• 25 ноября 2023
Автор, гарненька. але в продажу не видно, лише бушні і тих всього пару-трійку по світу гугл знаходить.
зветься
john lewis 2 in 1 pushchair
якщо братимете, то тільки самовивозом - перевірити технічну справність візочка, бо давнішній він...
зветься
john lewis 2 in 1 pushchair
Пи Пи Пилюля• 25 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
ось ці екстремально дорогі візочки
могли викрасти коляску під продаж(((
Статус Ква• 25 ноября 2023
Ответ дляКрихітка на всі
ось ці екстремально дорогі візочки
470 фунтів
не так, щоб захмарно дорого. Це на рівні Сайбексів чи Бугабу, яких у нас повно на умовних Троєщинах чи Сихові
Статус Ква• 25 ноября 2023
І, доречі, виробництво цієї моделі припинилось у травні минулого року, а вже куплені візочки відкликані через високий ризик перекидання і травмування