Шалена красуня• 25 ноября 2023

Вы умеете заменить сердцевину замка?

Результат:
вже голосів: 63
36 (57.14%) Не умею
24 (38.1%) Умею
3 (4.76%) Рез
Бутербродница• 25 ноября 2023
Это типа когда остались ключи от квартиры бм, пришла втихую поменяла и ржешь))?
freedom_2015• 25 ноября 2023
ніколи не робила ,але впевнена ,що зможу це зробити при потребі
Огірок та Помідорчик• 25 ноября 2023
А навіщо мені це вміння, якщо в мене ніколи не було потреби це робити? Я ще й сифон та кран поміняти не можу + цілу купу речей
Ліплю вареники• 25 ноября 2023
Не пробовала
Но Гугл знает все
Тріль підпільний• 25 ноября 2023
Все життя думала, що не вмію. А місяць тому зламався замок, живу з дітьми в Польщі, знайомих нема, грошей нема. І зрозуміла, що вмію 👍😂 До речі, не складно зовсім.. але замок в мене старенький був, може в сучасних складніше, не знаю
Добродійка• 25 ноября 2023
Ответ дляБутербродница
Нет
неДодекаэдр• 25 ноября 2023
Я страшна людина)))
Манка Я• 25 ноября 2023
В 23 года при вынужденных обстоятельствах заменила с первой попытки. Даже без Гугла))
Не гоню• 25 ноября 2023
Завжди можна подивитись урок на Ютубі)
Сама вумна тутички• 25 ноября 2023
И замок сменить, и сифон поменять, и мебель собрать. Не люблю никого просить, проще самой сделать все что можешь.
Тоскующая• 25 ноября 2023
Не думаю, что это сложно. Мы с мужем сушильную машину недавно почистили сами) полностью разобрали, даже ни одной клипсы не сломали)