Ворожу на каві• 25 ноября 2023
Спортивні костюми гарної якості
Теплі. Чоловічі і жіночі. Щоб кофта була на замку блискавці, а не худі одягати через голову. Порадьте будь ласка
Щедрик• 25 ноября 2023
Армані, Лагерфельд, Рой Робсон, Хуго, Пол Шарк - різні моделі, якість дуже гарна
220В• 25 ноября 2023
Ответ дляТролю як можу
Пума, Армані
Купили летом штаны пума ( в оригинальном магазине) такого гамна давно у меня не было - колени вытягиваются мгновенно
Тролю як можу• 25 ноября 2023
Ответ для220В
У мене зі Штатів замовлений як новий. Цього року ще один світлий замовила. Якістю задоволена
П´яна вишня• 25 ноября 2023
Я уже писала, что на сайте официальном украинском заказывала кроссовки и они все полиняли, ужас. А у ребенка из Америки пума, синие замша, и намокали, и мыли, все ок. Возможно разное качество