Екатерина27• 25 ноября 2023

Реалии

А мы тратуарную плитку и елки новогодние ….
Ирина_Б_• 25 ноября 2023
а в марте 22 ракеты на 3 дня… пиздуны …, такое натворили
Павлодарская• 25 ноября 2023
Ответ дляElenaMari
Вот вы моя умница, я это давно писала, закончится все встали утром а в Киеве все патриоты пропали с главным
А военные по вашему куда денутся? ВСУ будет воевать до конца. В прямом смысле.
Наталья557• 25 ноября 2023
А помните как год назад нам рассказывали, что у них осталось оружия всего на 2-3 массовых обстрела? И мы по наивности ждали, что вот-вот и все закончится.
ElenaMari• 25 ноября 2023
Ответ дляПавлодарская
Я бы вам сказала но забанят , у меня воюют не чужие люди и их настрой я знаю ....не все довольны тем что их на мясо кидают
Jave• 25 ноября 2023
Ответ дляlus_so
Як ’знаний експерт з усього’, міг би крім розгонів ’ми все умроьом’ пискнути щось про нашу протидію кацапам. Ну і пояснити чому пдфо пішло в держспецзв´язок, а не в мін.оборони. Він же експерт? Нє?
Не знаю.. вони вже всі бісять мене
Павлодарская• 25 ноября 2023
Ответ дляElenaMari
Ну несколько ваших знакомых не определят судьбу всей армии. Я тоже знаю о чем говорю. Армия будет стоять до конца
Есть кому.
Teonaa• 25 ноября 2023
Ответ длянова_Я
Да нам надо сейчас максимально все средства пустить на ЗСУ, а не вот это -дороги, брукивка, стадионы
То хай скажемо це вже владі якось
Одна писанина
То створіть обшу тему «нам срака», і все це - туди пхать
Да, наша влада не хоче перемоги. Далі?
нова_Я• 25 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
То хай скажемо це вже владі якось
Одна писанина
Да, наша влада не хоче перемоги. Далі?
Не буду я ніякох теми створювати. І ціє вистачає і такиї тем досить багато
Teonaa• 25 ноября 2023
Ответ длянова_Я
Ну то я і кажу - багато
Окрему рубрику для них час створювати🤷‍♀️, куди все це писатимуть
Бо вже дратувати починає
Для чого писати? Сенс? Все одно вміх все влвштовує, що ялинка за 60 лямов, що туалентий папір по 100тищ за блок, умовно
нова_Я• 25 ноября 2023
Ответ дляTeonaa
Ну то я і кажу - багато
Бо вже дратувати починає
ну то адмінам напишіть, вони ж едині теми створюють тут
Lor111etta• 25 ноября 2023
У нас вже 200 фірм ( це лише офіційно) виробляють свої дрони.
Ми дуже швидко освоюємо нові моделі.
Всепрапало не буде