Дюрлишка• 25 ноября 2023

Переселенци из Донбасса. Моё отношение к ним

Хочу добавить по теме о переселенцах из Донбасса. Мне очень жалко этих людей. Не берут в расчёт богачей, которые приезжали на БМВ и не страдали. Речь о простых нищих людях, которые приехали ни с чем. Многие им не хотели жильё сдавать, относились плохо. Не все, но и такие были. Я не понимала этого, много общалась с ними, поддерживала. Как правило их неохотно брали на работу, помню как они за гуманитаркой постоянно бегали у нас в центре, а что там за гуманитарка, каша да консервы дешёвые. Очень сопереживаю и уважаю данных людей, они пример великой стойкости, мужества и жизнелюбия, лично для меня. Предлагаю и вам поделиться опытом общения с этими людьми, которые не бояться трудностей
автор Дюрлишка • 25 ноября 2023
Ответ дляvikohka
Удалено администрацией...
Неудачная шутка у вас, злая
Love_Love_Love_• 25 ноября 2023
Ответ длянова_Я
Переселенцам отдавали диван, люди с Харькова, очень хорошие, молодая семья. РПотоим продавала по дешевке старое деревянное зеркало, купил мужчина с Херсона, эена его делает реставрацию. Очень рада что не пришлось выносить на мусорку, как все советовали. А мужчина, м.п., нанял гоузовое такси за 500 грн, ради хобби жены, вот так
Класно))) продати по дєшовкє те що збирались нести на мусорку
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляvikohka
Удалено администрацией...
Так,тема саме про це
Love_Love_Love_• 25 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ось,будь ласка,про переселеночку з Маріуполя на Кіровоградщину:

Суспільне | Новини

Жительку Кіровоградської області засудили до довічного ув´язнення за державну зраду. Жінка передавала російським спецслужбам дані про українські оборонні підприємства. Це перший такий вирок проголошений на Кіровоградщині за злочин проти основ національної безпеки.

Про це Суспільному розповіла речниця обласної прокуратури Наталія Алєксєєнко. За її інформацією, у суді прокурори довели, що 22-річна жінка за винагороду співпрацювала з представниками спецслужб Російської Федерації. Вона збирала та передала відомості про об’єкти військової та критичної інфраструктури, які розташовані на територіях Кіровоградської та Полтавської областей.

Затримали жінку 15 березня у Кіровоградській області, коли вона фотографувала підприємство оборонпрому. Отримані відомості мала передати месенджером через ’зв’язкових’, які входять до складу окупаційних угруповань на східному фронті, розповіла Суспільному речниця управління Служби безпеки України в регіоні Юлія Ткач. Потрапила у поле зору правоохоронців після переїзду на Кіровоградщину з окупованого Маріуполя.

Під час допиту у залі суду обвинувачена розповіла деталі співробітництва з російською розвідкою. Сказала, що була завербована для виконання доручень під час спроби перетину українського кордону. Для цього вона підписала згоду на конфіденційне співробітництво з ворогом.

За інформацію про залізничні переїзди та блокпости отримувала від російських кураторів від двох до чотирьох тисяч гривень. За складніші завдання – фотографії та відеофіксацію місць дислокації українських військових, їх частин та техніки, оборонних підприємств та об’єктів критичної інфраструктури – від 25 до 35 тисяч гривень за один об’єкт.

Під час судового засідання жінка сказала, що отримала за виконану роботу майже 150 тисяч гривень. Свої дії пояснила так:

’В принципі, людей мені шкода, а от підприємства, об´єкти, на які я наводила – ні.’

Напередодні проголошення вироку засуджена заявила клопотання перед судом щодо проведення стосовно неї процедури обміну. На уточнювальне питання прокурора про суть заявленого, повідомила, що після обміну, у разі необхідності візьме зброю і воюватиме проти України на стороні Росії. Це інформація від прокурора Володимира Лещенка.

Вироком Світловодського міськрайонного суду жінку засудили за двома статтями Кримінального кодексу України: державна зрада та заперечення збройної агресії РФ проти України. Їй призначили покарання — довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Тут на форумі ще одна така ж сама є,переїхала з великою родиною з Маріуполя до Ужгорода.
Тепер хай місцеві ходять і озираються чи не скидає вона,її чоловік і дітки координати своїм родичам і друзям,які лишилися в окупованому місті і з якими,як вона сама постійно наголошує,в неї постійний і міцний зв´язок.
Нашо ви це робите?
нова_Я• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
Молодцы!
А я как рада, наши тут приходили, носом крутили, зеркало им не так отображает)) У мужчины этого жена и дочка в то время были в каком то реабил центре М. Ефросининой, я не знаю что это, жена очень захотела сделать как то том аппликацию))
vikohka• 25 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Теж цікаво, може автор думає що війна лише на Донбасі🤷‍♀️
вы посмотритe ee тeмы, там явnо neчeм думать.
линка76• 25 ноября 2023
Ответ дляvikohka
Удалено администрацией...
А тепер маємо те що маємо. Донбас по всій країні.
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Нашо ви це робите?
Що саме?
Ви ж не в Україні,наскільки я розумію? Тому вам байдуже,хто поруч живе,біженка з Маріуполя чи з Херсона чи Києва.
А ось мені в моєму місті страшно поруч з такими людьми,які приїхали сюди не від орди ховатися,а працювати на орду колаборантами.
Я дуже уважно відслідковую біографії кожного,кого заарештовано за такий злочин.І в 99% випадків це переселенці/ жителі сходу,чи ті хто має російське походження чи родичів в росії.
vikohka• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
Неудачная шутка у вас, злая
да, что вы говоритe?!
автор Дюрлишка • 25 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Що саме?
Преступления совершают также выходцы Львова и Тернополя, но вы как расистка акцентируете свой негатив на донбассовцах
40ка• 25 ноября 2023
Удалено администрацией...
Anna2901• 25 ноября 2023
несколько примеров:
1. квартира на одной площадке со моей - сдали квартиру переселенцам. Ни с кем не здороваются, живут обобщенно. Особенно их никогда видно и не было, иногда было слышно как отмечают какой-то праздник. Пробовала при встрече с ними здороваться, не увидела ответной реакции и перестала это делать. Негатива к ним нет, просто нейтралитет - они живут обособленно и их никто не трогает
2. у дочки в классе были дети переселенцы - класс принял решение, что ни на что не сдают, включая выпускной. В классе не было ни одного родителя, кто был бы против
3. Переселенцы выехали с Донецка - там была школа иностранных языков, перевезли ее в Днепр. Спустя какое-то время директор продала эту школу и уехала в Киев с семьей. Приятные люди, никаких конфликтов с ними никогда не было. В Донецке осталась квартира в новострое, за которую платили коммуналку
В целом не видела плохого отношения к переселенцам, но просто возможно потому, что не встречала подобные случаи в своем окружении
автор Дюрлишка • 25 ноября 2023
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
Ничего подобного. Добрые, вежливые, умные люди.
Love_Love_Love_• 25 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Що саме?
Слухайте, Україна моя країна і мені не всерівно що в ній відбувається і хто там живе, а особливо от такі як ви які у всіх переселенцях зі сходу бачать колаборантів і у всіх жителях заходу здирників. Для чого ви це робите….. ну і вже почали розповідати як виїхавшим всерівно і як не виїхавшим не байдуже
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
Наведіть мені ПРИКЛАД.
автор Дюрлишка • 25 ноября 2023
Девочки, призываю вас перестать оскорблять выходцев из Донбасса! Это тема поддержки людям оттуда, а не хамства и оскорблений! Будьте людьми, а не зверьми!
40ка• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
Згідно статистики, найбільше прєступлєній совєршалі завжди жителі Донбасу
Love_Love_Love_• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
Тут я як львів’янка вас підтримую
автор Дюрлишка • 25 ноября 2023
Ответ для40ка
Ложь!
40ка• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
Ложь!
Ага, вас в Гуглі забанили, там вся статистика
Особисто бачила
ul_jana• 25 ноября 2023
Підтримую вас, автор. Сама зараз переселенка, одна з дитиною на західній - це дуже важко. Сьогодні прокинулась і розумію, що навіть вставати не хочеться, така безвихідь. Так хочеться додому, в свою квартиру, до своїх речей, не боятися кожний місяць втратити роботу і залишитись на вулиці, бо ціни на ту оренду дикі. І тепер я дуже часто згадаю, як ми самі не дуже по-доброму ставилися до донбаських переселенців. Що їм всюди пільги, допомога, теж казали, що вони самі накликали росіян. Ех, дуже соромно....І плюс на собі зараз відчуваю таке саме ставлення від місцевих. Скільки разів докорили тими переселенськими виплатами і не порахувати.
автор Дюрлишка • 25 ноября 2023
Ответ дляul_jana
Большинство у нас люди порядочные и добросердечные! Держитесь, мы любим вас! Не слушайте дураков, которые гадости говорят и пишут, общайтесь с хорошими людьми!
ОкейкаНиколаевна• 25 ноября 2023
Ответ для40ка
Скока я зарэзал, скоко перерезал...
sky-labs• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
Страдали почти десять лет от боевых действий, самая пострадавшая прослойка населения.
Не считаю себя самой пострадавшей, да еще и какой-то ’прослойкой’
LyudaT• 25 ноября 2023
Ответ дляvikohka
Удалено администрацией...
Тоже жду, когда уже автор ввернет самое основное из методички
Hallowkitty -54c3• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
ВПО це величезна кількість людей, і серед цієї кількості людей звичайно, що будуть і хороші і погані, бо не буває так, що всі хороші.
Звичайно, що найбільше постраждали жителі Донбасу, Херсонщини, співчуває їм.
LyudaT• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
донбассовцы - это такая отдельная расса?
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ для40ка
Удалено администрацией...
В 2013 році,так сталося,я не мала жодного знайомого з Донбасу чи Луганщини.Але розмови про ’ спасибо жителям Донбасса’ вже тоді були дуже актуальними в суспільстві,тому я вирішила,що варто скласти особисту думку.
В 2014-2016 я весь вільний від роботи час працювала волонтером в місцевому центрі для переселенців,здавала власне житло виключно переселенцям з 2014-2023 ,потім і по-роботі отримала дуже багато знайомих саме з Донецької і Луганської обл( коли є запит всесвіту,він посилає можливості)))
Мої особисті враження і спостереження такі:
На Донбасі є ДУЖЕ хороші люди,їх патріотичній позиції і любові до Батьківщини можна просто захоплюватися і до рівня їх жертовності мені і багатьом нам ще треба рости і рости.
АЛЕ таких не більше 10%( а то й меньше).Абсолютна більшість-люди беспринципні і безхребетні,згодні на будь-які гасла і будь-яку владу,аби ’ робота була добре оплачувана’, але з дивними амбіціями про винятковість свого регіону.Ще значний відсоток агресивних любителів ’ русского мира’, які навіть не приховують цього.
Саме завдяки ним на Чекащині в 2019 несподівано в міськраду зайшов Опоблок.
Припхалися до нас і ще своїх політичних перевертнів нам у владу пропхали
В мене до них безліч питань: чому не поїхали у Вологду чи Магадан,до ідейних братушек? Навіщо вони тут,якщо ненавидять Україну і все українське для них чуже?
Love_Love_Love_• 25 ноября 2023
Ответ для40ка
Ну якщо є розум то ним варто хоч інколи користуватися, а якщо немає такої змоги, то не варто робити вигляд що він є.
Логічно що якщо бойові дії йдуть в певній частині країни то колаборанти, корегувальники і тд будуть місцеві жителі і ніхто інший, це проста логіка. Не місцевий просто напросто не може цього робити.
vikohka• 25 ноября 2023
Ответ дляLyudaT
ne, я в такиx бeстолковыx тeмаx ne сижу, максимум 1-2 страnицы. устала читать этот брeд второй год.