Дюрлишка• 25 ноября 2023

Переселенци из Донбасса. Моё отношение к ним

Хочу добавить по теме о переселенцах из Донбасса. Мне очень жалко этих людей. Не берут в расчёт богачей, которые приезжали на БМВ и не страдали. Речь о простых нищих людях, которые приехали ни с чем. Многие им не хотели жильё сдавать, относились плохо. Не все, но и такие были. Я не понимала этого, много общалась с ними, поддерживала. Как правило их неохотно брали на работу, помню как они за гуманитаркой постоянно бегали у нас в центре, а что там за гуманитарка, каша да консервы дешёвые. Очень сопереживаю и уважаю данных людей, они пример великой стойкости, мужества и жизнелюбия, лично для меня. Предлагаю и вам поделиться опытом общения с этими людьми, которые не бояться трудностей
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляiirbis
Знаю випадок з переселенцем, який 8 років працював лісником. А а лютому 22 провів кацапів лісами з Ніжина на Бровари, тоді як ЗСУ чекали їх по трасі.
Цей?

Колаборанта, який провів понад 120 одиниць техніки російських окупантів по території Сумської області в напрямку Києва, засудили до 15 років за ґратами
Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Прокурор довів у суді, що чоловік на власному автомобілі супроводжував колони техніки російських окупантів по території Сумської області з початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

’Він був обізнаним про всі можливі дороги, що ведуть в обхід основних, та створив всі передумови для успішного проходження техніки російської федерації до Київської області. Загалом засуджений встиг провести понад 120 одиниць ворожої техніки’, - йдеться у повідомленні.

Засуджений продовжив співпрацювати із військовим ЗС РФ й після звільнення Сумщини, зокрема, він збирав дані про місця розташування, кількість та озброєння воєнізованих формувань у регіоні. За допомогою месенджера він передавав своєму куратору координати військових об’єктів.

Під час обшуку вдома у чоловіка правоохоронці вилучили комп’ютерну техніку та мобільні телефони із доказами співпраці з російським куратором, а також 202 патрони, які він зберігав без належного дозволу.

На вирок суду громадянин чекав за ґратами. Громадянина визнали винним у вчиненні державної зради та зберіганні бойових припасів (ч. 1, ч. 2 ст. 111, ч. 1 ст. 263 КК України). Його засуджено до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.
Алесс• 25 ноября 2023
Ответ длямаринабаранова
Тем - что их родные места или снесены с лица земли, или оккупированы, у них нет варианта: вернуться домой, в отличие от жителей сравнительно мирных городов...
Я не из Донбасса,но и у меня нет вариантов,все стерто
Вот я и спрашиваю,чем мы отличаемся друг от друга?
Алесс• 25 ноября 2023
Ответ дляКарина250
Многие из них за россию
Мало ждунов среди других?
iirbis• 25 ноября 2023
Ответ дляowl62
Ви думали, що за 8 років у нього змінівся світогляд?
Удалено администрацией...
iirbis• 25 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Цей?

Про це повідомляє Офіс генпрокурора.

Ні, це Чернігівська обл.
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляAsasasasa
Пожаловалась на все ваши посты за разжигание ненависти, какая то неадекватная вы, это дно
Удалено администрацией...
Soulsister• 25 ноября 2023
Ответ дляiirbis
Удалено администрацией...
він не з В.Димерки?
Kalinaira• 25 ноября 2023
Ответ дляvikohka
Удалено администрацией...
vikohka• 25 ноября 2023
Ответ дляKalinaira
Удалено администрацией...
поxожe, это вас роnяли.
iirbis• 25 ноября 2023
Ответ дляSoulsister
він не з В.Димерки?
З Сираїв.
Asasasasa• 25 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляVale29
Василь Стус теж з Донбасу.
Сергій Жадан якщо не помиляюся з Луганську.
Василь Стус народився на Вінничині і рід його звідти.
А ось ці рядки написав уроженець нині окупованого Дебальцево:

Любіть Україну, як сонце любіть,
як вітер, і трави, і води...
В годину щасливу і в радості мить,
любіть у годину негоди.

Любіть Україну у сні й наяву,
вишневу свою Україну,
красу її, вічно живу і нову,
і мову її солов´їну.

Без неї — ніщо ми, як порох і дим,
розвіяний в полі вітрами...
Любіть Україну всім серцем своїм
і всіми своїми ділами.

Для нас вона в світі єдина, одна,
як очі її ніжно-карі...
Вона у зірках, і у вербах вона,
і в кожному серця ударі,
у квітці, в пташині, в кривеньких тинах,
у пісні у кожній, у думі,
в дитячій усмішці, в дівочих очах
і в стягів багряному шумі...
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляKristinka2106
Не понравилось,Год как вернулись
В Краматорськ? Що будете робити,якщо під час переговорів,за які тут так ратують,Донецьку і Луганську обл. повністю віддадуть рф?
Kristinka2106• 25 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не виддадуть
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляAsasasasa
А я считаю не права, и разжигает тут ненависть к людям с донбасса, поэтому и пожаловалась
Я пишу ВИКЛЮЧНО факти.І жодного разу до рівня вашої свори,яка масою налітає жалітися на ’ невдобні’ моменти,не опускалася.Як і до матів і образ,які так характерні пролетарським регіонам України.
Asasasasa• 25 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Не дай Бог кому то из донбасса попасться вам на пути и быть объектом вашего преследования, выяснений кто откуда и где, особенно если это будет ребенок, вы же нездоровая, хотя выставляете все якобы с благой целью, пусть лучше люди бегут в Европу, чем жить рядом с такими соотечественниками
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляАлесс
Мало ждунов среди других?
Меньше,ЗНАЧНО меньше
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляiirbis
Удалено администрацией...
iirbis• 25 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Якщо він в рашу завалив, то одне. А якщо на захід перебрався ?
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляKalinaira
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляAsasasasa
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляKristinka2106
Не виддадуть
Об´єктивно,якщо нас і візьмуть в НАТО,то без окупованих територій-про це зарах багато хто каже.Ну і ’ маладиє рєспублікі’ -це ж особливий фетіш для хйла.Тому дуже може бути
Asasasasa• 25 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Удалено администрацией...
Ну вот опять вы своими завуалированными оскорблениями еще раз подтвердили свою ненависть и неадекватное отношение к людям с Донбасса, о чем и речь.
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляAsasasasa
Смішно)
В МОЄМУ власному житлі з 2014 року жило 5 родин переселенців САМЕ з Донбасу.
З дітьми-переселенцями я працюю щодня.Одним особливо пишаюся,який зараз закінчує Кожедуба в Харкові.Час від часу спілкуюсь з ним в соцмережах і зараз.
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляiirbis
Удалено администрацией...
Asasasasa• 25 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Смішно)
Не бреши
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляAsasasasa
Удалено администрацией...
Kidstaff Bot• 25 ноября 2023
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff