Дюрлишка• 25 ноября 2023

Переселенци из Донбасса. Моё отношение к ним

Хочу добавить по теме о переселенцах из Донбасса. Мне очень жалко этих людей. Не берут в расчёт богачей, которые приезжали на БМВ и не страдали. Речь о простых нищих людях, которые приехали ни с чем. Многие им не хотели жильё сдавать, относились плохо. Не все, но и такие были. Я не понимала этого, много общалась с ними, поддерживала. Как правило их неохотно брали на работу, помню как они за гуманитаркой постоянно бегали у нас в центре, а что там за гуманитарка, каша да консервы дешёвые. Очень сопереживаю и уважаю данных людей, они пример великой стойкости, мужества и жизнелюбия, лично для меня. Предлагаю и вам поделиться опытом общения с этими людьми, которые не бояться трудностей
автор Дюрлишка • 25 ноября 2023
Пост добра и сочувствия, поэтому поддержите людей!
Kot_v_meshke• 25 ноября 2023
Про призыв не пошла тема?)
автор Дюрлишка • 25 ноября 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Про призыв не пошла тема?)
А причём тут он? Выразила своё отношение к пострадавшим людям.
Алесс• 25 ноября 2023
Чем переселенцы из Донбасса отличаются от других переселенцев?
автор Дюрлишка • 25 ноября 2023
Ответ дляАлесс
Страдали почти десять лет от боевых действий, самая пострадавшая прослойка населения.
oboeva• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
Вы о людях как о бездомных котах пишете
автор Дюрлишка • 25 ноября 2023
Ответ дляoboeva
Вы о людях как о бездомных котах пишете
И тех и тех жалко
Алесс• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
Аа,ну если из этих соображений,что 10 лет
oboeva• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
И тех и тех жалко
Никому не нужна жалость,денег лучше дайте
автор Дюрлишка • 25 ноября 2023
Ответ дляoboeva
Ошибаетесь, сочувствия всем нам как раз и не хватает...
Kot_v_meshke• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
«Денег нет, но вы держитесь» (с). Помним-помним.
dvq• 25 ноября 2023
У мене на роботі колега з ЛНР, приїхали з батьками в Київську область ніби тимчасово ще 2019р усе залишили там квартири, речі робота іграшки і т.д. Мені також її шкода, тому що щиро вірять у перемогу і звільнення території, але жити зараз потрібно. Освіта є, але у нас в маленькому містечку усі ці посади зайняті, запропонували працювати на 0.5 ставки, при цьому ніякого росту поліпшення не передбачено, також деякі в колективі або байдуже або злість до цих людей, причин різні то мову учіть, то понаїхали тут усяке. Одним словом сумно
автор Дюрлишка • 25 ноября 2023
Ответ дляKot_v_meshke
Они и держаться, всем злопыхателям назло и их много
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
А сейчас еще и воюют в армии днр,да?
Очень пострадавшие.
автор Дюрлишка • 25 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
А сейчас еще и воюют в армии днр,да?
Очень пострадавшие.
Как вам не стыдно. Вот из-за таких как вы, к ним плохо и относятся самые неумные слои общества!
Love_Love_Love_• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
Тобто у вашому пості сочуствія ви оприділили що людям на бмв ви не сочуствуєте?
Як виявляється ваше сопереживання до цих людей?
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
Так они не воюют в армии длнр,отвечайте?
автор Дюрлишка • 25 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Да, это моя позиция! Почему я должна сочувствовать богатым у которых вся жизнь в шоколаде? Мне жалко обычных людей, которые лишены многого и потеряли самое дорогое в жизни!
Re1ne• 25 ноября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Переселенцы?
iirbis• 25 ноября 2023
Ответ дляRe1ne
Переселенцы?
Чоловіки воюють в армії днр, а жінки і діти пєрєсіленци.
Love_Love_Love_• 25 ноября 2023
Ответ дляАлесс
Теж цікаво, може автор думає що війна лише на Донбасі🤷‍♀️
Love_Love_Love_• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
І чим ви їм допомогли?
нова_Я• 25 ноября 2023
Переселенцам отдавали диван, люди с Харькова, очень хорошие, молодая семья. РПотоим продавала по дешевке старое деревянное зеркало, купил мужчина с Херсона, эена его делает реставрацию. Очень рада что не пришлось выносить на мусорку, как все советовали. А мужчина, м.п., нанял гоузовое такси за 500 грн, ради хобби жены, вот так
автор Дюрлишка • 25 ноября 2023
Ответ длянова_Я
Молодцы!
oboeva• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
Сплошное ко-ко-ко
Алесс• 25 ноября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Може автор в ЄС чи USA
Love_Love_Love_• 25 ноября 2023
Ответ дляАлесс
Може автор в ЄС чи USA
І в єс і в сша є чим допомогти переселенцям
vikohka• 25 ноября 2023
Ответ дляДюрлишка
Удалено администрацией...
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляRe1ne
Переселенцы?
Ось,будь ласка,про переселеночку з Маріуполя на Кіровоградщину:

Суспільне | Новини

Жительку Кіровоградської області засудили до довічного ув´язнення за державну зраду. Жінка передавала російським спецслужбам дані про українські оборонні підприємства. Це перший такий вирок проголошений на Кіровоградщині за злочин проти основ національної безпеки.

Про це Суспільному розповіла речниця обласної прокуратури Наталія Алєксєєнко. За її інформацією, у суді прокурори довели, що 22-річна жінка за винагороду співпрацювала з представниками спецслужб Російської Федерації. Вона збирала та передала відомості про об’єкти військової та критичної інфраструктури, які розташовані на територіях Кіровоградської та Полтавської областей.

Затримали жінку 15 березня у Кіровоградській області, коли вона фотографувала підприємство оборонпрому. Отримані відомості мала передати месенджером через ’зв’язкових’, які входять до складу окупаційних угруповань на східному фронті, розповіла Суспільному речниця управління Служби безпеки України в регіоні Юлія Ткач. Потрапила у поле зору правоохоронців після переїзду на Кіровоградщину з окупованого Маріуполя.

Під час допиту у залі суду обвинувачена розповіла деталі співробітництва з російською розвідкою. Сказала, що була завербована для виконання доручень під час спроби перетину українського кордону. Для цього вона підписала згоду на конфіденційне співробітництво з ворогом.

За інформацію про залізничні переїзди та блокпости отримувала від російських кураторів від двох до чотирьох тисяч гривень. За складніші завдання – фотографії та відеофіксацію місць дислокації українських військових, їх частин та техніки, оборонних підприємств та об’єктів критичної інфраструктури – від 25 до 35 тисяч гривень за один об’єкт.

Під час судового засідання жінка сказала, що отримала за виконану роботу майже 150 тисяч гривень. Свої дії пояснила так:

’В принципі, людей мені шкода, а от підприємства, об´єкти, на які я наводила – ні.’

Напередодні проголошення вироку засуджена заявила клопотання перед судом щодо проведення стосовно неї процедури обміну. На уточнювальне питання прокурора про суть заявленого, повідомила, що після обміну, у разі необхідності візьме зброю і воюватиме проти України на стороні Росії. Це інформація від прокурора Володимира Лещенка.

Вироком Світловодського міськрайонного суду жінку засудили за двома статтями Кримінального кодексу України: державна зрада та заперечення збройної агресії РФ проти України. Їй призначили покарання — довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.

Тут на форумі ще одна така ж сама є,переїхала з великою родиною з Маріуполя до Ужгорода.
Тепер хай місцеві ходять і озираються чи не скидає вона,її чоловік і дітки координати своїм родичам і друзям,які лишилися в окупованому місті і з якими,як вона сама постійно наголошує,в неї постійний і міцний зв´язок.
L-i-s-a-92af• 25 ноября 2023
Ответ дляiirbis
Так і є