Кит-0ad3• 25 ноября 2023

Питання до всіх, хто малює фарбою гуаш

Добрий день. В цьому році Миколай приходить раніше й вирішив зробити власноруч адвент-календар. Маю ідею купити коробки НП та різних смаколиків й книжок, але просто дарувати коробки або коробки в папері мені здалося нудним, тому придумала на всіх коробках намалювати картину (камін) фарбою. Буде й декором, й оригінально, але тепер думаю чи підійде для малювання на картонних поштових коробках гуаш? Дякую заздалегідь
автор Кит-0ad3 • 25 ноября 2023
* скласти коробки одна одну, одна поруч з іншою й намалювати загальну картину на всіх цих коробках*
Тюрюнь_Тюнь• 25 ноября 2023
Моя донька розмальовує, прекрасно виходить)
Цибулька зла• 25 ноября 2023
да, без проблем
100pudov• 25 ноября 2023
Я би акрилом малювала, але й гуаш підійде
Бубль Гум)• 25 ноября 2023
У мене родичка робила камін також з коробок, але обклеювала їх дешевими обоями кірпічики. Саме вогнище не пам´ятаю чим малювала
автор Кит-0ad3 • 25 ноября 2023
Дякую)
автор Кит-0ad3 • 25 ноября 2023
Ответ для100pudov
А чому б акрил обрали?
100pudov• 26 ноября 2023
Ответ дляКит-0ad3
А чому б акрил обрали?
Більше насиченості, яскравості, мені легше з ним працювати )